Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Uchodźcy z Afryki

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » sobota, 16 maja 2015, 16:28

http://www.tvp.info/20072140/polacy-zac ... -partnerem
Jak się zapatrujecie na kwestię tych słodkich Murzyniątek głodujących w Afryce? Przytulicie je, czy też jesteście nikczemni i nieeuropejscy?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez davnbb » sobota, 16 maja 2015, 18:03

Będę nikczemny i nieuropejski ponieważ:
-nie stać nas na utrzymywanie grupy liczonej w tysiącach (jak nie dziesiątkach tysięcy) osób.
-nie chcę być świadkiem sytuacji gdy w moim kraju muzułmanie zaczną zachowywać się tak jak we Francji czy Anglii próbując narzucać swoje zwyczaje.
-to kraje zachodu (W.Brytania, Belgia, Francja, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Portugalia) "nikczemnie" bogaciły się wykorzystując swoje zamorskie kolonie w Afryce. Więc teraz jest ich czas spłaty swojego ekonomicznego i moralnego długu wobec Czarnego Lądu. No i ten dług próbują przerzucić na nas.

Kopaczowa słucha Tuska, który lata na łańcuchu Merkelowej i szczeka jak ta mu każe. A powinniśmy mieć premiera jak Viktor Orbán, premier Węgier. On się postawił i powiedział wprost, że nie będzie u nich imigrantów z Afryki.

http://pl.blastingnews.com/europa/2015/ ... 76375.html
"I nie można mu się dziwić - o ile takie bogate kraje jak Niemcy czy Francja mogą przyjmować do siebie przybyszów z całego świata i zapewnić im wygodne warunki do życia (tzw. "socjal"), o tyle Węgry czy Polska mają póki co problemy z zapewnieniem godnej egzystencji własnym obywatelom. Może zanim zaczniemy pomagać obcym, skupimy się najpierw na swoich? - tak (mniej więcej) zaprezentował sprawę Orbán.........
....w Europie mamy kraje bardzo zasobne, dla których imigranci nie są czymś nowym, jak i kraje, które ledwie dają sobie radę - jak na przykład Grecja czy choćby Polska. Czy można obarczać je imigrantami w takim samym stopniu? Zdecydowanie nie."
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez padoda » sobota, 16 maja 2015, 18:05

Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez ZIZ » niedziela, 17 maja 2015, 10:31

>@davnbb/ Pełna zgoda - to kraje kolonialne mają pełny moralny obowiązek pomocy Afryce ale bezczelnie próbują go scedować. Jakaś paniusia dyrektor ( z cyklu : mój mąż jest z zawodu dyrektorem) chwaliła się w telepodajni reżymowej, że ośrodek (ośrodki) jej podlegające mają ponad tysiąc wolnych miejsc na przyjęcie emigrantów. Tylko dajcie kasiurę!
A tak kopa w rz.ć zasadzić babolowi :!: :mrgreen:
Jeśli tylko znajdzie się w budżecie państwa kasa to mamy do zaopiekowania się tysiące chętnych do repatriacji Polaków z pochodzenia z udokumentowanymi korzeniami polskimi, z Kartami Polaka!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » niedziela, 17 maja 2015, 11:27

ZIZ napisał(a):... kraje kolonialne mają pełny moralny obowiązek pomocy Afryce ale bezczelnie próbują go scedować.
Ja tam nie uważam, że kraje kolonialne mają jakieś obowiązki wobec Afryki, tym bardziej nie uważam że my mamy.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez banan.eu » niedziela, 17 maja 2015, 14:09

nie wiem gdzie widzicie problem :mrgreen: wystarczy im powiedzieć ile u nas jest socialu..nawet jak przyjadą to znikną w ciągu kilku tygodni i udadzą sie na zachód :mrgreen:
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez SAMAEL66 » niedziela, 17 maja 2015, 17:28

banan.eu napisał(a):nie wiem gdzie widzicie problem :mrgreen: wystarczy im powiedzieć ile u nas jest socialu..nawet jak przyjadą to znikną w ciągu kilku tygodni i udadzą sie na zachód :mrgreen:


lub będą żyć jak cyganie. Zobacz na dobrze znaną ci Holandię, czy ta wszechobecna tolerancja na wszelakich imigrantów wychodzi im na dobre.
Fakt, nie ma co zaprzeczać że jest u nas ujemny przyrost naturalny, s do tego jeszcze ludzie wyjeżdżają. Polska musi być też przygotowana na przyjęcie imigrantów np. ze wschodu w razie otwartej wojny ruskich z Ukrainą. Pomoc takim osobom jest naszym obowiązkiem bo w razie czego np. Niemcy też mogą powiedzieć nam w razie czego wypier....
Lecz wolę dość bliskich nam kulturowo Ukraińców, Litwinów czy Łotyszy (uwzględniając nawet rys historyczny) od Afrykanów lub Azjatów. Takich niech przyjmują Włochy, UK, Francja, Holandia, Niemcy itp. to oni ich przywieźli do Europy i wzbogacili się na ich pracy i zasobach naturalnych.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez error_terror » poniedziałek, 18 maja 2015, 09:34

Miałem rację w sprawie ciapatych,czarnych i innych kolorowych. Jakiś czas temu tu na tym forum o mało mnie wirtualnie nie ukrzyżowano :mrgreen: .
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » poniedziałek, 18 maja 2015, 11:37

banan.eu napisał(a):nie wiem gdzie widzicie problem :mrgreen: wystarczy im powiedzieć ile u nas jest socialu..nawet jak przyjadą to znikną w ciągu kilku tygodni i udadzą sie na zachód :mrgreen:
Chyba że poczciwa UE się zatroszczy i określi warunki socjalne dla nich wg swoich norm. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez davnbb » poniedziałek, 18 maja 2015, 17:17

Grego napisał(a):
banan.eu napisał(a):nie wiem gdzie widzicie problem :mrgreen: wystarczy im powiedzieć ile u nas jest socialu..nawet jak przyjadą to znikną w ciągu kilku tygodni i udadzą sie na zachód :mrgreen:
Chyba że poczciwa UE się zatroszczy i określi warunki socjalne dla nich wg swoich norm. :mrgreen:

No chyba, że murzyni będą dotowani przez UE;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » poniedziałek, 18 maja 2015, 19:01

davnbb napisał(a):
Grego napisał(a):
banan.eu napisał(a):nie wiem gdzie widzicie problem :mrgreen: wystarczy im powiedzieć ile u nas jest socialu..nawet jak przyjadą to znikną w ciągu kilku tygodni i udadzą sie na zachód :mrgreen:
Chyba że poczciwa UE się zatroszczy i określi warunki socjalne dla nich wg swoich norm. :mrgreen:

No chyba, że murzyni będą dotowani przez UE;-)

No albo UE rozkaże a posłuszny rząd RP wykona.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pyramide » wtorek, 19 maja 2015, 06:43

Unia Unią ale po co nam kolejni do utrzymywania na swoim garnuszku.Mamy juz "braci" Ukrainców,Cyganów,Rumunów i inne w miarę spokojne sołeczności niepolskie więc zdecywowanie mówię dość i nie.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Swiatogor » wtorek, 19 maja 2015, 07:46

Niech sobie ich zabierają ci, którzy zorganizowali całą rozpierduchę. Był plan i plan jest w dużej mierze realizowany. Po części militarnie, a tam gdzie nie wypadało (Sudan, Syria, Libia, Somalia) zrobiło się przy pomocy CIA rewoltę.

Część mogą sobie przygarnąć, albo, z braku miejsca, wziąć na garnuszek, współplemieńcy Rumsfelda i Wolfowitza. Jestem przekonany, że też maczali w tym łapy.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » wtorek, 19 maja 2015, 08:10

Możemy sobie ponarzekać, ale prawo unijne jest nadrzędne względem polskiego. Jak Unia postanowi tak będzie.
Tusk to Wam przekonująco wyjaśni, Kopacz zachowa się jak mądra polska kobieta, Komorowski wejdzie na krzesło, Siemoniak omówi to z lampką i koniec końców udowodnimy że jesteśmy Europa.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez ZIZ » wtorek, 19 maja 2015, 10:54

Grego napisał(a):
davnbb napisał(a):
banan.eu napisał(a):nie wiem gdzie widzicie problem :mrgreen: wystarczy im powiedzieć ile u nas jest socialu..nawet jak przyjadą to znikną w ciągu kilku tygodni i udadzą sie na zachód :mrgreen:

No chyba, że murzyni będą dotowani przez UE;-)

No albo UE rozkaże a posłuszny rząd RP wykona.

Jedno i drugie nam grozi - eurokouchoz sypnie kasą dla swoich akolitów na ten nowy "byznes" oraz nakaże posłusznie wykonać dyrektywy :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron