Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Uchodźcy z Afryki

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 20 maja 2015, 07:26

Santos napisał(a):Zapomniałeś że temat główny to Uchodźcy z ...... Nie ustosunkowałeś się do Rumunów w Bielsku.
....
A przy okazji zmień Pan Kazimierz na "pan Adam"
Panie Kazimierzu Adamie kolejny raz wzywam,proszę,sugeruje nie idz drogą z popiołu psa Saby.
W Monachium jednak nie ma takich ....... jak ty.


Ja tam z Rumunami w PL nie mam problemu. Samych Rumunów bardzo szanuję bo akurat miałem okazję spędzić w ich kraju trochę czasu. Uczynni, pomocni, mili, uśmiechnięci i nie lubiący Cyganów - tak ich widzę.
No nie pan Adam to chyba raczej ty i nie wmówisz mi że ja :)
A jak masz wątpliwości kim jest Adaś to polecam dobrego lekarza.
Miałeś skończyć swoje bulgoty a tym razem widzę od rana jedziesz ostro z koksem
A co mnie chłopecku obchodzi Monachium??? Nie ma tam takich jak ja ale sa tacy jak ty więc mają problem.
Żegnam czule panie Adaś (chyba) :D
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » środa, 20 maja 2015, 08:38

No a tak odemnie do przemyslenia garść faktów odnośnie buu niedobrych mocarstw kolonialnych i ich rzekomych zobowiązań wobec Afryki.
Wybrane kraje, czas kolonialnej dominacji i pkb na osobę,
Etiopia dominacja kolonialna 6 lat, pkb na osobę 570 $
Nigeria 160 lat 6200$
RPA 300 lat 13.200 $
Wniosek...
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez ZIZ » środa, 20 maja 2015, 09:06

Czyli wioślarze - kołki w zęby, tempo 39
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » środa, 20 maja 2015, 09:25

Można też w drugą stronę. Okręty desantowa na południe i robimy porządek. Tylko do tego trzeba mieć ikrę, a nie być lewicującą, transsesualną, pacyfistyczną meduzą. Walczącą ze zmianami klimatycznymi, bo one nie mogą się bronić.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » środa, 20 maja 2015, 14:24

Klepnięte. http://natemat.pl/142493,bruksela-zmusi ... -strategii
Szykujcie się na początek powitać tysiąc sympatycznych uchodźców. Popyt na maczety powinien wzrosnąć, warto by zainwestować w tę branżę.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Santos » czwartek, 21 maja 2015, 09:09

Pan Kazimierz napisał(a):
Santos napisał(a):
A przy okazji zmień Pan Kazimierz na "pan Adam"

No nie pan Adam to chyba raczej ty i nie wmówisz mi że ja :)
A jak masz wątpliwości kim jest Adaś to polecam dobrego lekarza.
Odp:
Rację masz lekarz pilnie potrzebny

Miałeś skończyć swoje bulgoty a tym razem widzę od rana jedziesz ostro z koksem
Odp:
To nie koks a popiół i dymy kominowe sąsiada.

A co mnie chłopecku obchodzi Monachium??? Nie ma tam takich jak ja ale sa tacy jak ty więc mają problem
Odp:
Sam przytaczasz Monachium wiec jeszcze raz ,tam takich jak ty ...... nie ma chłopecku

Żegnam czule panie Adaś (chyba) :D


Czułości zostaw w domu i kieruj je wiesz do kogo,Adasiu (chyba)

Niepokojące jest że sam dochodzisz do wniosku że zrobiłeś z siebie idiotę (chyba) z tymi twoimi odkryciami.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 21 maja 2015, 11:38

Santos napisał(a):Czułości zostaw w domu i kieruj je wiesz do kogo,Adasiu (chyba)

Niepokojące jest że sam dochodzisz do wniosku że zrobiłeś z siebie idiotę (chyba) z tymi twoimi odkryciami.


Dochodzisz do pewnie ty ale może nie chwal się tym na forum: gdzie, z kim i jak dochodzisz i do czego.

Na pożegnanie całuję mocno Adasiu :)
Kazimierz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pyramide » czwartek, 21 maja 2015, 12:37

Grego Nie chce mi się wierzyć że nasz rząd ugnie sie i przyjmie tych 1500 uchodzców.Taka decyzja to 100% przegrana w wyborach
do parlamentu.Przy okazji podrygi Kukiza wyborcy przetrawią bo podzieli on los Korwina czy Palikota. Uchodzców już nie. Do pana K co się stało że nie mieszasz mnie już z innym forumowiczem ? Zaczyna być mi "przykro" bo został tylko Adaś.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 21 maja 2015, 12:42

Pyramide napisał(a):Do pana K co się stało że nie mieszasz mnie już z innym forumowiczem ? Zaczyna być mi "przykro" bo został tylko Adaś.


Tak mi "przykro" że ci "przykro" :(
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » czwartek, 21 maja 2015, 17:58

Pyramide napisał(a):Grego Nie chce mi się wierzyć że nasz rząd ugnie sie i przyjmie tych 1500 uchodzców.Taka decyzja to 100% przegrana w wyborach
do parlamentu.Przy okazji podrygi Kukiza wyborcy przetrawią bo podzieli on los Korwina czy Palikota. Uchodźców już nie.
Wyborcy PO przetrawią wszystko. Przetrawili wszystkie oszustwa Platformy, to i uchodźców przetrawią. Mało tego, będą zadowoleni że wreszcie mamy takie same problemy z dżihadystami jak Zachód. Znaczy się jest dobrze! Jesteśmy wielki świat. Nie doceniasz głupoty lemingów. Co do wyborów na jesień, podejrzewam że faktycznie uchodźcy pojawią się dopiero po nich.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pyramide » piątek, 22 maja 2015, 07:20

Najważniejsze że to chrześcijanie i już mają poparcie A Duda i pewnie całego Pisu.Powinien pilnie zabrać też głos kk a najlepiej przygarnąć ich do swoich licznych włości.Ale ta instytu jest od "zarabiania" a nie dawania czy utrzymywania owieczek.PO i rząd jak ich zmusi UE będzie miał sousznika w PiS
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » piątek, 22 maja 2015, 17:53

PO zrobi wszystko co każe Unia, choćby to byli dżihadyści. PiS dokładnie tak samo. Religia uchodźców nie ma dla władzy żadnego znaczenia, natomiast dla społeczeństwa oczywiście chrześcijanie są stokroć lepsi. Także dla Ciebie, choć zdaje Ci się że jest inaczej.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez davnbb » sobota, 23 maja 2015, 00:18

Nie mieszajcie dwóch tematów: uchodźców z Afryki i chrześcijan z Syrii. Zadajcie sobie trochę trudu i poczytajcie o tej drugiej grupie. Organizacja, która chce im pomóc nie wyciąga ręki do państwa po kasę tylko znalazła sponsorów, którzy pomogą uchodźcom po przyjeździe do Polski. Od rządu oczekują jedynie pomocy prawnej oraz wiz. Z kolei z Afryki możemy się spodziewać grupy, którą będziemy utrzymywać z naszych pieniędzy. A jak działa ich odmienność religijna widzimy w krajach zachodu.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Grego » niedziela, 24 maja 2015, 13:09

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/syria-d ... rze/jvrx5x
Już wkrótce w Polsce :mrgreen:
Dziękujemy Wam euroentuzjaści!
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Uchodźcy z Afryki

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 24 maja 2015, 14:30

davnbb napisał(a):Nie mieszajcie dwóch tematów: uchodźców z Afryki i chrześcijan z Syrii. Zadajcie sobie trochę trudu i poczytajcie o tej drugiej grupie. Organizacja, która chce im pomóc nie wyciąga ręki do państwa po kasę tylko znalazła sponsorów, którzy pomogą uchodźcom po przyjeździe do Polski. Od rządu oczekują jedynie pomocy prawnej oraz wiz.


Zastanawia mnie jedno: dlaczego tym ludziom nie można pomóc w Afryce??? Nie można zbudować im obozów w innych krajach tylko trzeba ich przewozić do Europy? Co będzie jak sponsor się wycofa kto utrzyma imigrantów?
Swoją drogą niech wszyscy ładnie podziękują USA za wprowadzenie demokracji w Syrii ... brak k.... słów.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości