Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Bajki z mchów i paproci

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Bajki z mchów i paproci

Postprzez Grego » piątek, 27 sty 2017, 19:10

ski napisał(a):Podałem linka, to był cytat..

Domyślam się że uwierzyłeś temu gościowi na słowo i uznałeś że warto się tą "sensacją" podzielić. No i musze tu jako stary korwinista pokiwać głową z politowaniem.
Otóż:
Załóżmy ze ktoś zrobiłby wpis na TT (przykładowy) w formie: Ciekawe jak Donald Tusk zamierza wytłumaczyć swoim wyborcom dlaczego zgwałcił dwutygodniową kozę analnie, płacąc za to właścicielowi kozy półtora miliona służbową karta kredytową PE" lub "Jak poseł Siemoniak planuje wyjaśnić swoim wyborcom że weźmie udział w uczcie kanibali na Nowej Gwinei płacąc za to więcej niż kosztowała korweta Gawron" Śmiem twierdzić że nie znalazłby się ani jeden "moher" na tyle głupi, zeby sie nabrać na taki trik. A Wy (młodsi bardziej wykształceni z większych miast) to w głównej swej masie kupujecie. Mam kolegę który mi regularnie takie bzdety na fb lajkuje, wkleja, komentuje... litość bierze, żal. Tragedia ludzka i to jest zjawisko powszechne. :?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bajki z mchów i paproci

Postprzez staszeks » sobota, 28 sty 2017, 18:11

To chyba też między bajki włożyć.????
http://www.newsweek.pl/swiat/rosja-zaro ... 118,1.html
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bajki z mchów i paproci

Postprzez ski » sobota, 28 sty 2017, 22:06

Grego napisał(a):
ski napisał(a):Podałem linka, to był cytat..

Domyślam się że uwierzyłeś temu gościowi na słowo i uznałeś że warto się tą "sensacją" podzielić. No i musze tu jako stary korwinista pokiwać głową z politowaniem.


Problem w tym, że nawet generator słów losowych ma większe prawdopodobieństwo wypowiedzenia prawdziwego zdania niż słowa Macierewicza, PAD czy Szydło.
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Bajki z mchów i paproci

Postprzez Grego » niedziela, 29 sty 2017, 08:43

Ale przecież to nie Macierewicz, PAD ani Szydło wpuścili Cię w kanał, tylko jakiśtam Remigiusz Wilk.
Selekcja danych wejściowych to Twoje zadanie. Nie możesz obwiniać polityków o to jakie informacje do Ciebie docierają. Pan Wilk posłużył się prymitywnym, powszechnie znanym trikiem, a Ty się na to złapałeś i tyle. Pretensje kieruj do siebie.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bajki z mchów i paproci

Postprzez Grego » niedziela, 29 sty 2017, 09:24

I jeszcze dobra rada na koniec: Wyciągnij wnioski! Taka kampania podgrzewania lemingom mózgów przez lewackie media już była w 2010 roku. Niejaki Rysio Cyba "doszedł". Zapoznaj się z tą postacią. Z życzliwości podpowiadam.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bajki z mchów i paproci

Postprzez ski » poniedziałek, 30 sty 2017, 14:30

Ale zarówno ja, jak i Remigiusz znamy się na wojsku lepiej niż Macierewicz, bo obaj wiedzieliśmy że do końca zeszłego roku żadnych śmigłowców nie będzie :mrgreen:
Jeśli ktoś tu wprowadza w kanał to Macierewicz.
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Bajki z mchów i paproci

Postprzez Grego » poniedziałek, 30 sty 2017, 16:40

To że do końca roku nie będzie żadnych śmigłowców wiedziało każde dziecko. Niemniej wspaniale że w modę wchodzi zainteresowanie obronnością.
Dotychczas średnio licząc co pół roku MON ogłuszał buńczuczne plany zakupów, wielce się przy tym chwaląc jaki to będzie stres dla Putina, aby wkrótce potem te deklaracje po cichu anulować, lub nie anulując zwyczajnie olać. Psa z kulawą noga to nie obchodziło. Pierwszy realny sukces Macierewicza: Obudził w lemingach świadomość istnienia takiego problemu jak obronność.
Jesli sobie wyobrazasz ze cos nowego z Remigiuszem wymyśliliście to poczytaj sobie watek "list otwarty zołnierzy". Niedaleko, w tym dziale.
viewtopic.php?f=12&t=89008
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bajki z mchów i paproci

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 30 sty 2017, 18:20

Pierwszy realny sukces Macierewicza: Obudził w lemingach świadomość istnienia takiego problemu jak obronność.

"wojskowy ekspercie" zajmij się i opowiedz bajeczki na temat co się naprawdę dzieje w MON/wojsku,jak odchodzę specjaliści,kto komu podlega,po co limuzyny i duuuużu różnych innych bajek dot MON/żolnierzy w twoim ulubionym watku
Lemingi mieszać ze wszystkim ew żyrandol to bezsilność i zagłuszanie prawdy / tej oczywistej z oczywistych/
Zakopaliście się Grego w tym swoim mędrkowaniu i dlatego często długo milczysz a nawet już nie próbujesz zapie.....ć
Kryspin to celnie jednak podsumował ...........
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Bajki z mchów i paproci

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 30 sty 2017, 20:36

Trzy sukcesy Antka.
Załączniki
kosmodrom.jpg
kosmodrom.jpg (24.65 KiB) Przeglądane 14271 razy
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bajki z mchów i paproci

Postprzez staszeks » środa, 1 lut 2017, 19:30

http://rusvesna.su/news/1485969960
Истребители ВВС США открыли огонь по своей базе, есть жертвы
Myśliwce Lotniczych Sił Wojskowych USA otwarły ogień po własnej bazie, sąofiary.
(1 zabity, 1 lekko ranny)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bajki z mchów i paproci

Postprzez staszeks » poniedziałek, 6 lut 2017, 15:20

rusvesna.su/news/1486384932
Две трети истребителей ВМС США не могут летать
Dwie trzecie myśliwców lotnictwa marynarki wojennej USA nie może latać.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bajki z mchów i paproci

Postprzez Grego » środa, 8 lut 2017, 15:58

Jedna trzecia myśliwców w gotowości to dobry wynik czy zły? Jak dla porównania wygląda to w Rosji?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bajki z mchów i paproci

Postprzez staszeks » piątek, 10 lut 2017, 14:51

Nie jestem ekspertem i nie wiem, ale chyba nie najlepszy to wynik.
Jezeli trafię na jakiś materiał z danymi na temat |Rosji nie omieszkam podać link.
A tu już chyba całkiem dobry wynik.
http://rusvesna.su/news/1486710024
У Британии сломались все ударные подлодки, — СМИ
W Brytanii popsuły sie wszystkie uderzeniowe łodzie podwodne. ŚMI
(w liczbie 7)

http://rusvesna.su/news/1486697182
Российская армия получит ослепляющий световой меч
Rosyjska armia otrzyma oślepiający miecz świetlny
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bajki z mchów i paproci

Postprzez Grego » piątek, 10 lut 2017, 17:41

staszeks napisał(a):Nie jestem ekspertem i nie wiem, ale chyba nie najlepszy to wynik.
Też nie jestem ekspertem, ale myślę że to może być wynik bardzo dobry, biorąc pod uwagę jak wielką ilością myśliwców dysponują USA. Naklepano ich w okresie zimnej wojny tysiące i obecnie znaczna część jest do niczego niepotrzebna. Wątpię czy dla Rosji ten wskaźnik osiągnie chociaż 5%. Nie żebym miał jakieś dane, bo to raczej informacje niejawne, ale na logikę: Rosjanie operują nad Syrią. Mają idealną okazję do poćwiczenia sobie operacji powietrznych. I co? W kółko te same kilkadziesiąt maszyn się tam uwija. Nawet kiedy Turcy strącili Su 24 odpowiedzią były systemy OPL, nie zaś myśliwce.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bajki z mchów i paproci

Postprzez staszeks » piątek, 10 mar 2017, 16:31

video z prób nowej ukraińskiej rakiety przeciwczołgowej
http://podrobnosti.ua/2165630-v-ukraine ... raket.html
(ciekawe, że kolejne przelatuja przez dziurę, którą zrobiła poprzednia.)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości