Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nowy Prezydent

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 24 sie 2015, 09:15

Grego a co ma .... do wiatraka z tym co piszesz ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Grego » poniedziałek, 24 sie 2015, 10:11

No ma tyle, że szef Newsweeka pokazał swoją wiarygodność, w sprawie z Kingą Dudą, którą w reżimowej telewizji w czasie szczytu oglądalności nikczemnie oszkalował, a potem chyłem i tyłkiem na Twitterze przepraszał. Jaki pan taki kram. Jaki Newsweek, taki Lis. Ja tam akurat entuzjastą PiSu nie jestem, ale poziom Lisa trzeba ocenić jako cuchnące szambo. Dziwię Ci się trochę że z takiego szamba czerpiesz, ale Twoja sprawa. Jeszcze nam tu klasyka Niesioła zacytuj. :mrgreen:
Zresztą kogo byś nie wyciągnęła, to ataki na Dudę są cokolwiek spóźnione. Bul Komorowski już przegrał.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 24 sie 2015, 10:33

Nie moim celem jest jakiś atak na PAD. Ale nie zgadzam się ze N jest jakim szambem bo to samo mogę powiedzieć o twoich cytowanych gazetach.
A to że wygrał czy bul przegrał to akurat mnie nie grzeje.
Trzeba jednak przyznać że ta piękna maska PAD pomału będzie spadać.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Grego » poniedziałek, 24 sie 2015, 11:18

Pyramide napisał(a):Nie moim celem jest jakiś atak na PAD. Ale nie zgadzam się ze N jest jakim szambem bo to samo mogę powiedzieć o twoich cytowanych gazetach.
Jeżeli szef jakiejś gazety cytowanej przeze mnie stracił przytomność na wieść o wynikach wyborów, lub zelżył publicznie młoda damę, aby ją potem na prywatnym TT przeprosić, to będę Ci wdzięczny jeśli mnie uświadomisz. Mam jednak nadzieję że poza Lisem, takich szmaciarzy w mediach nie ma. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 24 sie 2015, 12:23

Grego nie podniecaj się jakąś "gwiezdą" córką AD bo nie takich oszkalowano już i nazwano szpiegami i jakoś nikt specjalnie nie płakał i nie przepraszał.
Znam większych szmaciarzy ale jakoś nie nazywam ich tak jak to robisz ty.Zalecam więcej rozwagi bo ktoś wreszcie sprowadzi cie na glebę.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Grego » poniedziałek, 24 sie 2015, 12:27

Ojojoj, cały drżę.
Pyramide napisał(a):Grego nie podniecaj się jakąś "gwiezdą" córką AD bo nie takich oszkalowano już i nazwano szpiegami i jakoś nikt specjalnie nie płakał i nie przepraszał.
Co nie zmienia faktu, że oszczerca to oszczerca.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 24 sie 2015, 19:25

Takie pomysły przed ogłoszeniem ustala się zakulisowo albo sonduje wczesniej.Już jest reakcja

Prezydent Ukrainy odrzuca pomysł Andrzeja Dudy. "To nie jest nam potrzebne"
Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko ocenił, że nie jest potrzebny nowy format rozmów na temat konfliktu z Rosją. Podczas konferencji prasowej w Berlinie ukraiński prezydent stwierdził, że format normandzki czyli z udziałem Ukrainy, Rosji, Niemiec i Francji oraz tak zwany format miński są wystarczające. Zmianę formatu rozmów z normandzkiego na tzw. genewski proponował prezydent Polski Andrzej Duda. /WP.Pl/

To samo bedzie z pomysłem w sprawie baz NATO w Polsce.Prasa zachodnia juz komentuje.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Grego » poniedziałek, 24 sie 2015, 20:29

Pyramide napisał(a):To samo bedzie z pomysłem w sprawie baz NATO w Polsce.Prasa zachodnia juz komentuje.
Dokładnie tak. Dzięki temu wreszcie będzie jasno powiedziane, ze możemy liczyć tylko na siebie. O to chodzi! Dość tego zaklinania rzeczywistości, że Zachód nas obroni więc możemy zaniedbywać naszą armię. Czas sobie uświadomić, że tzw. zachód ma nas w d... a choćby i nie miał, to nikt nie będzie bronił państwa, które samo siebie nie zamierza bronić. Vae victis.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Pyramide » wtorek, 25 sie 2015, 06:06

Podobno USA wysyłają do Europy myśliwce F-22. To ma być "reakcja" na działania Rosji.Pewnie PAD przypisze sobie sukces.Ale spokojnie.Kiedy ile i gdzie jak je wyśle. Jedno jest pewne nie do Polski bo podobno w Polsce jest najwięcej szpiegów Rosji a my jesteśmy potrzebni tylko do misji zagranicznych.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Grego » wtorek, 25 sie 2015, 06:52

Pyramide napisał(a):Pewnie PAD przypisze sobie sukces.
Pewnie PEK też sobie przypisze. Sukces ma zawsze wielu ojców. Nawet jeśli finalnie żadnego sukcesu nie będzie. Nawiasem mówiąc rozlokowanie myśliwców na obszarze Polski (zatem poza systemem OPL z wojskowego punktu widzenia byłoby ciężkim idiotyzmem. Jeśli zatem te samoloty przylecą do nas, to nie na długo.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Pyramide » wtorek, 25 sie 2015, 08:16

Idzie nowe prawe,sprawiedliwe i pobożne.
Kancelaria Andrzeja Dudy odmówiła akredytacji dziennikarzom m.in. "Newsweeka", "Gazety Wyborczej", "Polityki", TOK FM i naTemat. Ich miejsca zajęli przedstawiciele "znanych wielkich i poczytnych" mediów, które wspierały Dudę w kampanii wyborczej.
Andrzej Duda miał wyznaczać nowe standardy. I wyznacza. Jakie?
Np z Gość Niedzielny poleciało 2-ch do Tallina
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Grego » wtorek, 25 sie 2015, 15:54

Pyramide napisał(a):Idzie nowe prawe,sprawiedliwe i pobożne.
Akurat pobożne to przegrało i z płaczem przeszło do historii. Mam na myśli polityka co walczył o religię w szkołach, zawierał Konkordat, a na koniec rzutem na taśmę księdza podporucznika uczynił generałem. Słowem Komorowskiego.
Kancelaria Andrzeja Dudy odmówiła akredytacji dziennikarzom m.in. "Newsweeka", "Gazety Wyborczej", "Polityki", TOK FM i naTemat.
Odmówili akredytacji Newsweekowi? Niemożliwe! Jakież to głęboko krzywdzące dla Lisa :lol:
To się nadaje do Trybunału Stanu!!!
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Pyramide » wtorek, 25 sie 2015, 16:00

Grego strasznie szybko zmieniasz poglądy i wpadasz w kolejne szaleństwa.Może za chwile zaczniesz modlić się na forum ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Grego » wtorek, 25 sie 2015, 16:12

Jaki konkretnie pogląd zmieniłem? Aaaa z tym Lisem to przecież ironia była. :| Lisa uważam nadal za nędzną szuję. Nic się nie zmieniło.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Grego » środa, 26 sie 2015, 12:53

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 71702.html
Kopacz "prosi" prezydenta. "Co może więcej kobieta"

No akurat kobiety mają w ofercie wcale sporo środków perswazji. :mrgreen:
Podkreśliła, że ostatnio na wschodniej Ukrainie dzieje się bardzo źle. - Rosjanie przygotowują się do tego, żeby przerzucać mosty pontonowe, tak przynajmniej donoszą media - powiedziała premier.

Ja na ten przykład uważam, że premier polskiego rządu chcąc się spotkać z prezydentem w kwestii bezpieczeństwa państwa powinien postarać się o lepsze źródła informacji niż media. Wydając góry publicznych pieniędzy na służby specjalne, wie tyle co gazety napiszą. Skoro Kopaczowa chce rozmawiać o doniesieniach prasowych to faktycznie Prezydent nie ma powodu żeby się z nią spotykać. Równie efektywnie może sobie obradować z ekspedientka w kiosku.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron