Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Postprzez tren_d » środa, 9 wrz 2015, 16:29

I tyle w temacie
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Postprzez Piotrek » środa, 9 wrz 2015, 18:11

Wszystko idzie ku dobremu, Prezes został ekonomem roku, nie doczytałem którego, 1800-setnego? Podobno już zna różnicę między kartą debetową a kredytową. Sam był zaskoczony, co świadczy, że posiada odrobinę poczucia rzeczywistości. A sam wybór pokazuje, że najśmieszniejsze jeszcze przed nami.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Postprzez Nebelwerfer » czwartek, 10 wrz 2015, 09:33

Źle by nie było. Chłopaki mogłyby się w końcu wykazać, bez zwalania na Platformę. Mieliby prezydenta, premiera i Żywiecką Panienkę po swojej stronie. Taki dream team byłby w stanie dokonywać rzeczy największych.
Wtedy byśmy zobaczyli te nowe stocznie, wyższą wolną od podatku, obniżkę emerytalnego, 5 stów na dziecko, nowy Kodeks Karny, który już niby dawno leży w szufladzie u Maliniaka, itd. i nie byłoby przeproś.

Maksymalnie rok i mielibyśmy kolejne parlamentarne, których PiS mógłby już nie przeżyć.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Postprzez banan.eu » piątek, 11 wrz 2015, 17:57

niech wygra :mrgreen:

chce zobaczyć mohery które sie zbroją i idą na wojnę z Rosją,obiecanki cacanki a głupim radość.PO juz do reszty zbłaźniło się więc PiS co najwyżej zepchnie Polskę w przepaść(trzon rządu Marciewicz minister spraw zagranicznych :lol: Pawłowicz minister edukacji :lol: ) a 500 zł na każdego dziecko to juz mistrzostwo świata :lol: plotka gminna niesie iż zródło finansowania tych 500 zł bedzie złoty pociąg z Wałbrzycha :mrgreen: :lol:
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 11 wrz 2015, 18:04

banan.eu napisał(a):500 zł na każdego dziecko to juz mistrzostwo świata :lol:

+ dentysta i lekarz w każdej szkole, nie zapominajmy! :D
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Postprzez Grego » sobota, 12 wrz 2015, 06:45

Klęska PO jest nieuchronna i wszystko wskazuje na to że będzie całkowita. Natomiast czy wygra PiS to jeszcze nie jest na 100% pewne. Może się jeszcze wiele zmienić. Parę partii na scenie jednak mamy poza POPiSem. Nie zdziwię się jak RN klepnie z 15 %, Kukiz 30, Korwin z 7 a PiS zgarnie resztę. Co do PO to mogą progu nie przeskoczyć. Lemingi się budzą i zaczynają myśleć a tu jeszcze parę tygodni.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Postprzez Pyramide » sobota, 12 wrz 2015, 07:02

Ale marzyciel z ciebie Grego.Uważam że kpl. nie masz racji.Ale zobaczymy.Dalej leży ci na wątrobie Kukiz i JKM.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Postprzez Grego » sobota, 12 wrz 2015, 07:43

Nic z tych rzeczy. Po prostu widzę co się dzieje. Polityka Platformy doprowadziła nas do obecnej sytuacji. Jesteśmy bezbronni, skonfliktowani z Rosją, Ukraina pogrążona w chaosie z którego może się wyłonić cholera wie co, ale bardzo możliwe że wrogi nam reżim, Martin Schulz grozi użyciem siły wobec niepokornych, a Kopacz zagrzewa do jeszcze większej gorliwości w robieniu "łaski". Nie wiem jakim trzeba być matołem, żeby tego nie widzieć.
Obserwuję otoczenie i widzę że nawet najbardziej zabite dechami mózgi zaczynają pracować szybciej. Jeszcze trochę i Platformie zostaną ludzie których karmi, więźniowie i garstka naprawdę ograniczonych i niereformowalnych głupców. Kto ma mózg zdolny do pracy, choćby dotąd używał go tylko do celów prywatnych, teraz musi się obudzić. I tak się dzieje.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Postprzez Pyramide » sobota, 12 wrz 2015, 07:53

Podobnie myślę ja ty i widzę co wyprawia PO z PEK na czele .Ale "ciemny lud" jak mówił taki jeden "pajac" faktycznie kupi wiele i da sobie wmówić że PO jest złe ale z PiS będzie tragicznie.
Zobaczymy kto z nas miał racje.
Jedyne co bym chciała to, żeby PSL wreszcie znalazł sie poza sejmem a nie przylepiał się gdzie się da.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Postprzez Grego » sobota, 12 wrz 2015, 07:59

Pożyjemy, zobaczymy. Moim zdaniem sprawa imigrantów może spowodować apokalipsę. Nawet ludzie co żyją z Platformy (a jest ich wielu) jeśli maja dzieci to muszą się zastanowić czy wolno im popierać tych szaleńców. I zastanawiają się, to widać.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Postprzez jan235 » sobota, 12 wrz 2015, 12:39

mnie się strasznie rysuje ekran jak przemawia Szydło. Czy to od tych jęków i pisków?
Avatar użytkownika
jan235
użytkownik
 
Posty: 149
Na forum od: 9 sie 2013, 23:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Postprzez Pyramide » środa, 23 wrz 2015, 17:53

Lider sondaży i ulubieniec wielu w tym na forum znowu "bryluje"
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... mem/yrgm9c
A przy okazji PIS nawet jak wygra i tak nie będzie rządził bo nie stworzy koalicji do większości.
Czyli znowu PO ale teraz pewnie z Nowoczesna,Zjednoczona Lewicą.Oby bez PSLu
Obawiam się ze taki scenariusz może doprowadzić do "załamania nerwowego" wielu na forum.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Postprzez Wojtke » czwartek, 24 wrz 2015, 07:43

Lider "brylujący" Twoim zdaniem w sondażach to Kukiz, Korwin?

PiS jak wygra wybory porządzi góra 1-2 lata. Przy obecnej polityce. To znaczy przy tym rozdawnictwie jakie Szydło obiecuje. (Nie twierdzę, że Kopacz nie obiecuje - bo ta przeszła samą siebie). Poza tym dług po 8 latach rządów PO(wcześniej też dług był, gdy obejmowali rządy było jakoś: 530mld teraz jest jakoś: 900mld ----- pomimo podwyżki podatku vat, wprowadzeniu podatku na książki, podwyższeniu na ubranka dziecięce, vódkę, tytoń, co tam jeszcze? wydłużeniu wieku emerytalnego, czy kradzieży pieniędzy z OFE itd....) Długiem tym, nieudolnością w finansach publicznych będzie obarczane PIS nagonka zacznie się po roku(bo tyle będzie miał spokoju zanim go zaczną rozliczać?!). Tłum to kupi.
Choć może PIS wyciągnęło wnioski po wcześniejszych 2 latach rządzenia i będzie starannie dbać o wizerunek, by żadnej ze stron nie razić, a w między czasie będą uwalniać gospodarkę z pod buta państwa. Co jest być może naiwnym życzeniem co do tej opiekuńczej partii.

Nie bronię tu PISU, równie mocno ich nie lubie jak PO - choć tych PO to bardziej nie lubie.

Po tym kryzysie zbawienie przyniesie nowoczena.pl (która w sondażach przekracza już próg wyborczy - choć większość ludzie nawet nie wie że jakaś nowoczesna.pl istnieje - to jest fenomen(sondaży:))). A potem okaże się, że dziwnym trafem eksperci(na początku za kulisowi) nowoczesnej toż to ci sami ludzie co to my ich w PO widzieli.

W Polsce nic się nie zmieni. Poza wzrostem liczby ludności - od razu w wieku produkcyjnym - pierwszy cud PO - w postaci imigrantów.
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Postprzez Nebelwerfer » czwartek, 24 wrz 2015, 14:42

Pyramide napisał(a):Czyli znowu PO ale teraz pewnie z Nowoczesna,Zjednoczona Lewicą.Oby bez PSLu.

Gdyby weszła ta reforma podatkowa, polscy przedsiębiorcy nie wiedzieliby w co PO całować. Wówczas koalicjanci nie byliby potrzebni.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Kupiłem już szampan na zwycięstwo PIS

Postprzez Nebelwerfer » czwartek, 24 wrz 2015, 14:47

Wojtke napisał(a):PiS jak wygra wybory porządzi góra 1-2 lata. Przy obecnej polityce. To znaczy przy tym rozdawnictwie jakie Szydło obiecuje. (Nie twierdzę, że Kopacz nie obiecuje - bo ta przeszła samą siebie).

Szydło z Dudą mogą obiecywać 37863627 milionów na dziecko, ale nie drenaż budżetu będzie tym, co ich pogrąży. My po prostu nie możemy zadłużać się na więcej niż bodajże 3% PKB. Dlatego choćby nawet chcieli, nie mogą wydać dużo więcej niż to, co w kasie. Bardziej kumaci już widzą, jak "najlepsi fachowcy" z otoczenia prezydenta radzą sobie z Excelem,jak obietnice nie zostaną zrealizowane, to nawet typowy Andrzej zrozumie
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości