Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kolejny cud na urną

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Swiatogor » środa, 28 paź 2015, 18:00

Nebelwerfer napisał(a):Czyli u nich 2% od obrotu to jak mniej więcej 1/3 zysku.


No. Chciałbym tylko poznać strukturę ich kosztów.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Grego » środa, 28 paź 2015, 19:15

Pyramide napisał(a):Zakwalifikować Wojtka C do lemingów, albo nie może tylko wg.mnie Grego.
Byłbym wdzięczny, gdybyś się powstrzymała od wygłaszania za mnie moich poglądów. Gdzieś ty się takiego chamstwa uczyła?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Grego » środa, 28 paź 2015, 19:34

ZIZ napisał(a):Jest więcej niż zabawnie : exprezydent umęczony przewlekłymi nawrotami choroby filipińskiej stwierdził, że poażka platfusów to... ... wina Tuska :!:
Strasznie mocne te wina...
Miał na myśli Kaczyńskiego, ale pomylił nazwiska. To już ten etap.
Prasa austriacka donosi (uprzejmie), że zwycięstwo Jarkacz zawdzięcza Angeli... no te rakuszańskie pismaki już się zaraziły jakąś tropikalną gorączką od przejeżdżających "uchodźców" i majaczą jak malignie
No ja bym sie częsciowo zgodził. Tzn samego zwycięstwa oczywiście nie, ale rozmiary tego zwycięstwa w jakimś stopniu sa skutkiem działań Makreli. To ona rozkazała Tuskowi rozkazać Kopaczowej osiedlać w Polsce islamistów. A bez tego moim zdaniem zwycięstwo Jarkacza nie byłoby aż tak porażające.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Pyramide » środa, 28 paź 2015, 19:43

Grego napisał(a):
Pyramide napisał(a):Zakwalifikować Wojtka C do lemingów, albo nie może tylko wg.mnie Grego.
Byłbym wdzięczny, gdybyś się powstrzymała od wygłaszania za mnie moich poglądów. Gdzieś ty się takiego chamstwa uczyła?

A gdzie tu widzisz chamstwo i wygłaszanie poglądów ?
Ja np. widzę coś podobnego w twoich wpisach o kobiecie Ewie K.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Grego » środa, 28 paź 2015, 19:53

Wygłaszaj SWOJE poglądy, moje zostaw mnie. Sam sobie poradzę z ich wygłoszeniem. Wypowiadanie się bez upowaznienia w czyimś imieniu jest chamstwem i to z górnej półki.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Pyramide » środa, 28 paź 2015, 20:03

Nie "filozofuj" bo to ty właśnie wg. mnie jesteś "mistrzem" w ocenianiu kto leming. A zwroty wy i inne podobne to co to wg ciebie?
Wg mnie to jest chamstwo.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Grego » środa, 28 paź 2015, 20:38

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka ... oza-sejem#
Ojojoj, co my poczniemy bez Mirona Sycza? :lol: To tragedia, wyrzucą nas z Europy! Ten naród oszalał!!! Szkoda ze nie zdążyliśmy nadac obywatelstwa paru milionom Arabów i Afroafrykanów. Oni by z pewnością zagłosowali po europejsku.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Nebelwerfer » środa, 28 paź 2015, 22:07

Swiatogor napisał(a):No. Chciałbym tylko poznać strukturę ich kosztów.

A tak, była taka koncepcja, że oni tam straszną kasę wyprowadzają za granicę. Tzn. nie że konkretnie Auchan czy Rossmann, ale ogólnie jakieś "korporacje". Jak zwykle, dowodów poza czyimś przekonaniem, brak. Widziałem nawet analizę, komuś się chciało sprawdzać to od drugiej strony - czy np. jakoś specjalnie wzrósł nasz import usług z Cypru (gdzie byłoby dość korzystnie wyprowadzać kasę) i okazuje się, że niespecjalnie. Trafiła się też analiza, w której autor próbował dociec, skąd stażysta w Wyborczej wziął liczby do swoich obliczeń (powoływał się w tekście na dokument unijny, w którym nie było słowa o podatku, który analizował w artykule).

Przy okazji, polecam uwadze: http://www.dlahandlu.pl/handel-wielkopo ... 43015.html
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Grego » czwartek, 29 paź 2015, 05:44

http://hartman.blog.polityka.pl/2015/10 ... ?nocheck=1
A więc witajcie w nowej-starej Polsce! Kto nie zna PRL, ten będzie miał okazję posmakować jej siermiężności, jej nadętej i nudnej propagandy, wszechobecności szpicli, zalęknionych sługusów władzy, mściwych i tchórzliwych karierowiczów, czystek, represji i powszechnej kontroli wszystkiego. Lęk będzie w nas. Oj, zatęsknicie, młodzi, za wolnością. I będziecie musieli ją sobie na nowo zdobyć, jak wasi rodzice. Powodzenia!

Tylko ten wstyd, ten wstyd przed Europą i światem. Ten obciach, to rozczarowanie, jakie sprawiliśmy naszym przyjaciołom, którzy tak wiele dla nas zrobili.

Hartman w formie :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron