Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kolejny cud na urną

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Kolejny cud na urną

Postprzez Grego » niedziela, 25 paź 2015, 12:43

Jak się mozna było spodziewać http://niezalezna.pl/72253-bajzel-tak-o ... -komitetem
Do przynajmniej jednej komisji w Sosnowcu trafiły książeczki wyborcze, w których zamiast kandydatów komitetu Prawo i Sprawiedliwość wydrukowano po raz drugi... listę kandydatów partii Platforma Obywatelska

Oczywiście to przypadek. Bląd w druku. :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Pyramide » niedziela, 25 paź 2015, 13:38

To nie wiesz o tym że
Targalski: Cały system wyborczy w Polsce jest oparty na fałszowaniu http://telewizjarepublika.pl/targalski- ... 25262.html
Rota w kościołach to też przypadek.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Grego » niedziela, 25 paź 2015, 13:41

Nie wiem o co chodzi z rotą w kościołach, ale co do fałszerstw sprawa wydaje się oczywista. Nikogo dotąd za te "nieprawidłowosci" nie ukarano, stawka jest wysoka, to i skala fałszerstw rośnie z wyborów na wybory. Logiczne i nieuniknione.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Pyramide » niedziela, 25 paź 2015, 14:03

To musiał być wojskowy leming,lewak. "Pewnie chciał sfałszować wybory"
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019385,tit ... aid=115d2f
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Grego » niedziela, 25 paź 2015, 21:19

No i po zawodach. Miejsce nieuków znających język polski słabo, pozostałych wcale, zajmą ludzie w większości na przyzwoitym poziomie. Premier nie będzie się gubił na lotnisku, ani witał z ogrodzeniem, prezydent nie będzie właził w butach na siedzenia w parlamentach mocarstw, minister spraw wewnętrznych podpalał budek pod ruska ambasadą, a minister obrony potrafi odróżnić lampę od mikrofonu. Zatem obciach się skończy, a przynajmniej zmniejszy.Jest też nadzieja ze nie będziemy osiedlać dżihadystów. Poza tym niestety chyba nic się nie zmieni. No cóż, dobre i to. :|
https://www.youtube.com/watch?v=m54WNWCUAE8
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez ZIZ » niedziela, 25 paź 2015, 21:55

Brodaty intelektualista Adrian z marksem na koszulce wyautował Nowacką! ZLEW do zlewu i do rynsztoka historii.
I to jedyny cud nad urną jaki dało się zauważyć. Jedno wystąpienie w tvp dało kilkukrotny wzrost poparcia dla ugrupowania Razem (niby z kim oni są razem? bo na pewno nie ze zmyłerem ani gasipsem :mrgreen: ).

Wynik PiS nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem, wynik PO też nie. (choć obstawiałem 40 : 20 ).

Brakło wyraźnie cudu nad Wisłą czyli wyautowania tej odwiecznej "rodzinki na swoim" posiadającej 200% zdolność koalicyjną ( którą akurat teraz mogą sobie .. ...wsadzić). Cudu nie było - KORWIN nie wszedł...

" -Nie ma cudów" mruknął kościelny do proboszcza wracając do zakrystii z pustawą tacą...
" - Oj nie ma cudów, nie ma!" stanowczo potwierdził tą herezję wielebny proboszcz :lol:

>@Grego/ "niepłaczefka" zmieni nazwisko na (-PO-) Grzebacz; kopała, kopała aż wpadła i pogrzebała jak w starym przysłowiu - kto pod kim dołki kopie..
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Santos » poniedziałek, 26 paź 2015, 06:24

Wynik do przewidzenia.Trochę szkoda Lewicy.Tylko czekać na tą mannę z nieba i obietnice. Za kilka miesięcy ludziska zaczną dopytywać się co z 500 zł i inne.A za rok będzie plucie jak na PO.
Chciałbym żeby PiS samodzielnie rządził a nuż uda się bo nie będzie miał zwali porażki na kogoś.
Oby nie było szaleństw w rządzeniu, zmianach czy zemście bo UE pewnie czeka żeby nas pogrążyć.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Grego » poniedziałek, 26 paź 2015, 07:38

Szaleństwo w rządzeniu to było przez ostatnie lata. Że wspomnę tylko o bezprecedensowym zadłużaniu przyszłych pokoleń, odbieraniu praw nabytych, kradzieży środków z OFE, pokazowych procesach ciągnących się latami (Brunon Kwiecień!!!) destrukcji sił zbrojnych, bezkarności urzędników, ściąganiu do Polski islamistów, parciu do wojny z Rosją. Zmiany są konieczne i to bardzo głębokie, zaczynając od konstytucji. Pytanie czy PiS się na to zdecyduje. Ja wątpię. Obawiam się że beda administrować tym co PO zostawiła. PiS oczywiscie potrafi to robić znacznie lepiej niż ta banda idiotów i populistów, ale administrowanie tą katastrofą już nic nie da. Zadłużenie (moim zdaniem) położy ten kraj na łopatki.
http://wpolityce.pl/polityka/269673-mic ... a-i-narodu
To absolutna kompromitacja państwa, społeczeństwa i narodu
:lol: No tak, skończy się subsydiowanie GWna pieniędzmi podatnika... skandal!
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 26 paź 2015, 08:30

Grego ty wspieraj wygranych a nie juz na poczatku watpić.Skoro potrafia robić to lepiej to nie sugeruj tylko administrowania.Zobaczymy co zrobia z islamistami,frankowiczami,OFE,Tu z Rosji czy konstytucja.Wg mnie podobnie jak ty niewiele.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Grego » poniedziałek, 26 paź 2015, 08:44

A co jest (że tak zapytam) do zrobienia z Tu z Rosji? Myślisz że go się jeszcze da wyklepać? :lol: Optymistka.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez SAMAEL66 » poniedziałek, 26 paź 2015, 09:56

Jestem ciekaw czy Korwin nadrobi jeszcze ten 0,1%.W końcu to tak mała ilość że może jeszcze się wszystko zdarzyć.
Nie wiedziałem że SLD i spółka potrzebuje 8%, i te brakujące 0,5% to już chyba za dużo by jeszcze się coś zmieniło.
Ta większość PIS-u po rozłożeniu na miejsca w sejmie wcale nie jest taka duża. To zaledwie parę stołków.
Duże zaskoczenie to ta dziwna partia tego kogoś, kogo zwą Petru. Nie wiem dla czego ale podejrzany to typ. Jakoś wzbudza moją niczym nieuzasadnioną niechęć.
PSL to standardowo :) (jedyna partia która od 89 jest cały czas obecna na polskiej scenie politycznej) tylko myślałem że osiągną trochę lepszy wynik.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 26 paź 2015, 10:43

Cytat z Misia Kamińskiego:
"...pani premier, bo to ona rządzi. Ona uratowała PO przed śmiercią.."
Zakopa(czkowa)ła platfusów żywcem???
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Grego » poniedziałek, 26 paź 2015, 11:32

SAMAEL66 napisał(a):
Ta większość PIS-u po rozłożeniu na miejsca w sejmie wcale nie jest taka duża. To zaledwie parę stołków.
Może się nawet okazać że to zgoła mniejszość będzie. https://www.youtube.com/watch?v=RHUdM6qu2EQ
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Nebelwerfer » poniedziałek, 26 paź 2015, 11:34

SAMAEL66 napisał(a):Jestem ciekaw czy Korwin nadrobi jeszcze ten 0,1%.W końcu to tak mała ilość że może jeszcze się wszystko zdarzyć.

Ale jego elektorat to dość specyficzna grupa. Mi się wydaje, że nawet te 4,9% to super wynik.
Nie wiedziałem że SLD i spółka potrzebuje 8%, i te brakujące 0,5% to już chyba za dużo by jeszcze się coś zmieniło.

Tu raczej już komendę "sztandar wyprowadzić" ktoś powinien wydać. Nijaka Nowacka, skompromitowany Miller, nie mający wzięcia Palikot z tonącego Twojego Ruchu...Nijak nie zapracowali sobie na miejsca w parlamencie.
Ta większość PIS-u po rozłożeniu na miejsca w sejmie wcale nie jest taka duża. To zaledwie parę stołków.

?!? Jeśli się nie mylę, to wszystkie pozostałe partie razem mają mniej miejsc, niż sam PiS.
Duże zaskoczenie to ta dziwna partia tego kogoś, kogo zwą Petru. Nie wiem dla czego ale podejrzany to typ. Jakoś wzbudza moją niczym nieuzasadnioną niechęć.

Podejrzane to może byc tempo, w jakim wszedł do Sejmu i poparcie medialne, jakie otrzymywał. Porównaj to z partią Razem, o której ludzie dowiedzieli się czegokolwiek na kilka dni przed wyborami.
W warstwie programowej to niby jest Platforma-bis, ta z okresu "liberalnego", stąd nawet postulat podatków 3x16%.
PSL to standardowo :) (jedyna partia która od 89 jest cały czas obecna na polskiej scenie politycznej) tylko myślałem że osiągną trochę lepszy wynik.

Ja myślałem, że nie wejdą. Ilu by nie zatrudniali pociotków, nie sądziłem że uzbiera się tego na przekroczenie progu. Jakoś wyszło.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Kolejny cud na urną

Postprzez Grego » poniedziałek, 26 paź 2015, 11:36

PSL zawsze wejdzie, bo to jedyna partia co broniła rolników przed bandytami z ZUSu.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości