Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Rodzina 500+

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Rodzina 500+

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 8 lut 2016, 15:16

Zapłacą podatek bo sprzedają towar w Polsce. I już. Albo nie będą wysyłać, motyla noga :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rodzina 500+

Postprzez ski » poniedziałek, 8 lut 2016, 15:42

ZIZ napisał(a):Zapłacą podatek bo sprzedają towar w Polsce. I już. Albo nie będą wysyłać, motyla noga :mrgreen:


Chciałeś napisać, zapłacimy podatek :mrgreen:
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Rodzina 500+

Postprzez Santos » poniedziałek, 8 lut 2016, 16:10

ZIZ zaklina nową rzeczywistość Pisowską.
Nie wypada mu krytykować lub kwiczeć z radości to dalej posiłkuje się co robiło lewactwo i PO.
ZIZ to już było ,teraz rządzi PiS i na tym się skupiamy. Rowery na Pl Czerwonym już wysprzedane,tzn pojechały z 'ludem afrykańskim' do sąsiadów z dalekiej północy.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Rodzina 500+

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 8 lut 2016, 16:16

Rozumiem, że niektórzy kupujący i sprzedający przez neta/wysyłkowo prowadząc działalność mają mieć ulgę - zero podatków. A niby dlaczego?
(Nie dotyczy to handlu na Allegro czy gratce rzeczami używanymi, jednokrotnych transakcji poniżej pewnej kwoty).
Handel to handel i podlega opodatkowaniu jeśli jest stała powtarzalną działalnością. To tak trudno zakumać :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rodzina 500+

Postprzez ski » poniedziałek, 8 lut 2016, 23:19

Dlaczego ci z allegro mieli by być uprzywilejowani ?
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Rodzina 500+

Postprzez ZIZ » wtorek, 9 lut 2016, 10:19

Nie Ci z konkretnego portalu ale osoby dokonujące transakcji nieprofesjonalnie, nie prowadzący działalności handlowej.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rodzina 500+

Postprzez Pyramide » niedziela, 14 lut 2016, 18:18

Ooooooo
Siotra Chmielewska: uchwalone przez Sejm ustawy prorodzinne są propagandą
- Nie znam ani jednego przypadku, w którym zdarzyłoby się, by sąd odebrał rodzicom dzieci tylko ze względu na złą sytuacje materialną - mówi w komentarzu dla KAI s. Małgorzata Chmielewska. Przełożona wspólnoty "Chleb Życia" dodaje, że jej zdaniem uchwalone w sejmie w czwartek zmiany w Kodeksie rodzinnym i ustawa 500 plus są jedynie propagandą. /całość w onet.pl/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Rodzina 500+

Postprzez Grego » czwartek, 18 lut 2016, 10:07

Ogólnie mnie ten program 500+ obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg, ale trafiłem na taka perelkę, którą się muszę z Wami podzielić.
Panie i panowie: Magdalena Środa !!!
http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka ... -na-dzieci
"W systemie 500 plus będą trafiały do mężów, na ich potrzeby. Gmina nie da rady wypłacać pieniędzy z nowego programu PiS, a jednocześnie dopłacać do posiłków czy refundować zakupy pomocy szkolnych. Te pieniądze będą w większości przepijane. A trzeba wiedzieć, że alkohol tutaj nie jest drogi, bo z przemytu" - mówiła Środa w wywiadzie dla portalu uważającego się za lewicowy.Feministka uznała przy tym, że że jest dużo takich, co będą rodzić kolejne dzieci dla 500 zł".
Środa doszukiwała się też drugiego dna w rządowym programie socjalnym: "w programie 500 plus chodzi o „wojnę kulturową”, bo celem tego programu jest wzmocnienie roli tradycyjnej rodziny przeciwko innym związkom; to walka wąsko rozumianej tradycji z nowoczesnością".
:lol: Cóż za wzruszająca troska o zdrowie Polaków. Aż się łezka w oku kręci. Nie dawać pieniędzy biednym, bo piją alkohol z przemytu i żyją w tradycyjnych związkach, zamiast w "nowoczesnych" gejowskich albo kazirodczych.
Popieram! Lepiej te pieniądze przeznaczyć na gender studies i Magdalenę Środę. A zamiast rodzić dzieci sprowadzimy se imigrantów z Afryki. Ot rozumek "lewicującej intelektualistki".
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Rodzina 500+

Postprzez Pyramide » czwartek, 18 lut 2016, 11:05

Ot rozumek "lewicującej intelektualistki

a gdzie idi..... ???
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Rodzina 500+

Postprzez MuryOfficial » piątek, 19 lut 2016, 13:50

a za poprzednich to mieliśmy ciepłą wodę w kranie, eh!
Gotowe projekty domów jednorodzinnych
Avatar użytkownika
MuryOfficial
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 5 sty 2016, 12:48

Re: Rodzina 500+

Postprzez Wojtke » piątek, 19 lut 2016, 17:09

Za poprzednich to rosły podatki po całości i można było oczekiwać tylko kolejnych wzrostów.
Ale co, nie wypada nie brać jak dają. Jakkolwiek ten program jest zły i szkodliwy można to potraktować w ten sposób, że państwo wydaje resztę z zapłaconych podatków. Co prawda wybranym. Ale trudno.
Zastanawia mnie czy "hejterzy" Pisu nie wezmą? Teraz nie widzę, jak w przypadku WOŚP memów na fejsie, że jak nie popierasz to rezygnuj.
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Rodzina 500+

Postprzez anim.0 » piątek, 19 lut 2016, 21:05

Wojtke napisał(a):Za poprzednich to rosły podatki po całości i można było oczekiwać tylko kolejnych wzrostów.
Ale co, nie wypada nie brać jak dają. Jakkolwiek ten program jest zły i szkodliwy można to potraktować w ten sposób, że państwo wydaje resztę z zapłaconych podatków. Co prawda wybranym. Ale trudno.
Zastanawia mnie czy "hejterzy" Pisu nie wezmą? Teraz nie widzę, jak w przypadku WOŚP memów na fejsie, że jak nie popierasz to rezygnuj.



No prawie. Państwo nie wydaje reszty z zapłaconych podatków. Tworzy nowe, żebyś mógł skorzystać z programu 500 + Co nie zmienia faktu, że ludzie dostaną te pieniądze. Osobiście zamiast rozdawnictwa zdecydowanie wolałbym lepsze warunki do tworzenia własnego biznesu no ale nie ma co biadolić, 500 zł na dziecko też dobre i patrząc z perspektywy długoletniej wcale nie tak mało.
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: Rodzina 500+

Postprzez vilgefortz » piątek, 19 lut 2016, 22:48

Tak, tylko dlaczego najpierw zabierają podatek dochodowy i zatrudniają 7 tys. biurw do tego żeby te 500 rozdać. Polski system fiskalny jest najgorszy na świecie. Zabrać kasę wszystkim -dać zarobić kasę kolesiom - oddać kasę niektórym, dieta cud! Długu rośnij duży okrąglutki...
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Rodzina 500+

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 18 mar 2016, 22:17

Oczywiście, kiedy Andrzej prosił, żeby nie wierzyć tym, co wątpią w te 5 stów, to mówił szczerą prawdę, o, doprawdy błogosławione są piersi, które ssał. Bądźcie jak Andrzej, albo chociaż próbujcie. Ale jak przyjdzie co do czego, to skuście się raczej na obligacje, ok?
http://polska.newsweek.pl/rodzina-500-z ... 225,1.html
:mrgreen:
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Rodzina 500+

Postprzez Pyramide » piątek, 27 maja 2016, 09:38

Podobno brakuje kasy na 500+ a rząd chce pokryć dziure z OFE
Grego jako znawca tematu powinien już wojować na forum bo znowu "kradną" naszą kase
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości