Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Beata Szydło wygłosiła w Sejmie expose

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Beata Szydło wygłosiła w Sejmie expose

Postprzez Pyramide » środa, 18 lis 2015, 12:39

Expose ciekawe.Poruszone były wszystkie drażniące tematy i nadzieje obywateli. Poprzednicy też wiele obiecywali i chcieli z mównicy zmieniać. Jak wychodziło wiemy.
Niech się uda tego wypada nowej Premier życzyć.
Kilka spraw faktycznie było ciekawych a innych trochę śmiesznych
-zmiany w sądownictwie /oby mądre/ konieczne
-jakaś budowa drugiego gazoportu to mrzonki
-za mało o polityce wschodniej,stosunkach z sąsiadami Rosja,Niemcy,
-kolejne nawiązywanie do polityki sp. LK trochę infantylne, bo wg mnie nie wiele zrobił. Dajmy mu już spokój
-górnictwo, tak na okrągło żeby nie zadrażniać. Tego nie da się rozwiązać obietnicami czy zakazem palenia w piecach
-szkolnictwo,kolejne zmiany czas ucieka a czy potrzebne
-przywrócenie szkół zawodowych,wreszcie
-za mało konkretów o wojsku, potrzeb dużo ale czy rząd ma pomysły
-nic o walucie euro
-nic o energetyce jądrowej
Trochę decyzja PAD odn M Kamińskiego zaszkodziła wizji i nowemu rozdaniu.To można i potrzeba było przeciąć ale trochę później.
Teraz tylko czekać na cuda mannę a nuż coś z tego sie zrealizuje ale bez dodatkowego obciążenia obywateli. Niech sie uda w 30-40% to bedzie dobrze Powodzenia.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Beata Szydło wygłosiła w Sejmie expose

Postprzez ZIZ » środa, 18 lis 2015, 16:55

Expose Premiera jest tylko jedno: wygłosił je Jarkacz :!: :D a Pani Beata Szydło - tak po kolei:
- jakoś mnie nie dziwi, że Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu powstało w Bielsku-Białej a teraz, po 10-ciu latach jego Prezes został posłem od Kukiza;
-gazoport: no niech ten pierwszy się nie rozpadnie i będzie wykorzystany w 95%
-o polityce zagranicznej będzie miał expose minister Waszczykowski;
-bez komentarza na Twoje bz...;
-w grudniu braknie kasy na wypłaty to przestanie być na okrągło a rozpocznie się kwadratura koła!
- o wojsku się nie powinno kłapać publicznie podobnie jak o służbach;
- ciszej nad tą trumną;
- problem jest od półwiecza w tym samym miejscu;
-wrzód wycięty, temat do archiwum a mainstream jeszcze parę dni powyje i ochrypnie lub znajdzie inne tematy;
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Beata Szydło wygłosiła w Sejmie expose

Postprzez Pyramide » środa, 18 lis 2015, 17:29

Może jakiś "ciekawy" komentarz wygłosisz /nie bz..../ na temat nieobecności Premier BS podczas debaty nad jej expose.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Beata Szydło wygłosiła w Sejmie expose

Postprzez Grego » środa, 18 lis 2015, 17:35

Może miała inne zajęcia? Debata nad expose to brzmi jak strata czasu.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Beata Szydło wygłosiła w Sejmie expose

Postprzez Wojtke » czwartek, 19 lis 2015, 18:15

pozwolę sobie zacytować PodziemnaTV
Po dzisiejszym expose - koniec złudzeń
Jestem załamany - cały sejm, z rządem PiS na czele, okazuje się być sektą obłąkanych wyznawców centralnego planowania...
Nic się nie zmieniło - tzn. tzw. "wydatki publiczne" NADAL BĘDĄ ROSŁY - czyli ta sama "polityka anty-gospodarcza" od lat - bo to jest jedyny prawdziwy program wszystkich partii - zabierać Polakom coraz więcej pieniędzy pod pretekstem coraz to nowych "wydatków państwa"...
..a politycy nadal będą regulować (czyt. utrudniać i uabsurdalniać) każdą dziedzinę naszego życia...
Dużo gorzej już raczej nie będzie - ale kolejne lata, kolejna kadencja (która to już z kolei?) będzie zmarnowana na absurdalne próby uniesienia się do góry za własne uszy...
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Beata Szydło wygłosiła w Sejmie expose

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 20 lis 2015, 10:14

To mnie właśnie najbardziej zdziwiło w kampanii: ugrupowania podobno liberalne skupiły się na jednostkowych pomysłach (uchodźcy, obniżenie podatków), zamiast wyjść od definicji stosunków obywatel-państwo. JKM fajnie wrzucił kilka bonmotów w trakcie debaty np. o tym, że budżet państwa należy zmniejszać - moim zdaniem taka narracja ma większą siłę sprawczą niż próba licytowania się z socjalistami na obietnice.

Przy odpowiednim zintensyfikowaniu komunikacji być może ludzie głosowaliby bardziej świadomie: biedni i patola na tych, którzy będą ich utrzymywać za podatki bogatszych, bogatsi i bardziej obrotni na liberałów, bo ci pozwolą im zatrzymać więcej kasy w kieszeni i dysponować nią bardziej swobodnie. Niestety, ludzie w Polsce wciąż nie wyobrażają sobie życia bez wszechobecnej kontroli i interwencji państwa.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Beata Szydło wygłosiła w Sejmie expose

Postprzez Pyramide » piątek, 22 kwi 2016, 18:34

Nawet jak to faktycznie tylko wycieczka to też się kobiecie, będącej w permanentnym stresie, nalezy
http://natemat.pl/177873,wizyta-premier ... porazka?fb
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Beata Szydło wygłosiła w Sejmie expose

Postprzez Pyramide » piątek, 13 maja 2016, 23:41

Muuuuuu
"Opowiedziałam mu o naszych przygotowaniach”. „Mówiłam mu o tym, że młodzi ludzie czekają”. Były ambasador w Belgii, Luksemburgu i Izraelu nie ma żadnych wątpliwości. Na Twitterze napisał, że dwukrotne wypowiedzenie słowa "mu" w odniesieniu do papieża to nie był błąd protokolarny, ale chamstwo"
Kogo to dotyczy?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości