Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

KOD

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: KOD

Postprzez anim.0 » poniedziałek, 16 maja 2016, 19:08

Pyramide napisał(a):"garstka" /ponad 200 tys/ tych zaprzańców z KOD i reszta śpiewają Hymn Polski.
Nawet wszystkie zwrotki. A ten "alimenciarz" Kijowski wyje najgłośniej.
Jaki oni śmią, lewaczki i targowiczanie?
Grego widzisz to i nie reagujesz opisując po swojemu ?
https://pbs.twimg.com/media/Ch28m-ZWMAAiYCF.jpg



Pyramide? http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,20068207,30-tys-240-tys-policzylismy-glowa-po-glowie-ile-osob-wzielo.html#Czolka3Img_D9_8
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: KOD

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 16 maja 2016, 19:57

mnie to loto ilu ich było
nie było mnie i nie będzie na jakimś marszu organizowanym nawet przez lucyfera
te wszelkie liczydła są dla mnie śmieszne
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: KOD

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 16 maja 2016, 20:30

Pyramide napisał(a):mnie to loto ilu ich było....

Teraz to wszystkim kodziarzom, Czerskiej i Wiertniczej, HGW i innym nagłaśniaczom cudu liczenia metodą mikrobiologów to liczenie całkiem lotto bo "właściwe" newsy już dawno poszły do prasy europejskiej i zostały rozpowszechnione.
Demokracja i wolność mają się znakomicie: żadnej burdy nie było, służby nikogo nie zatrzymały, nie spalono budki wartowniczej ani wozu transmisyjnego tv, ... A już się obawiałem, że jeśli by było ćwierć miliona luda a wróciłoby do domu pięćdziesiąt tysięcy to niezbicie świadczyłoby o tym, że "reżim" pozamykał w kazamatach jakieś dwieście tysięcy duszyczek :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: KOD

Postprzez anim.0 » niedziela, 22 maja 2016, 15:16

...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: KOD

Postprzez Pyramide » niedziela, 29 maja 2016, 16:49

dla forumowych matematyków
wiec poparcia dla 200 dni rządów PBSz Krosno
wg władz miasta na fotce jest 25 tys osób
to nie to co jakis KOD
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=57E679CD
/zródło Krośnianie dla demokracji fb/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: KOD

Postprzez ski » poniedziałek, 30 maja 2016, 22:06

anim.0 napisał(a):KOD tv.


Przynajmniej finansują sami, a nie jak PZPR-owskie aparatczyki z PiSu na swoje media wyciągnęły z naszego Państwa przez SKOKI i spółkę Srebrną
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: KOD

Postprzez Santos » czwartek, 2 cze 2016, 14:06

Ale nowa młoda adeptka sejmowa dowaliła do pieca.W necie już jest prawie gwiazdą
Zapomniała że pewnie już szukają w życiorysach jej rodziców i dziadków powiązań komuszych, lewackich, zomowskich,żydowskich ew kodziarskich.
W szkole przewiduje że też będzie miała pod górkę a z religii 2
Za nią musi ktoś stać np KODu.
http://polityczek.pl/index.php/uncatego ... -i-prawice
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: KOD

Postprzez ski » czwartek, 2 cze 2016, 17:20

Aż dziwne, że jej nie wyłączyli mikrofonu.
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: KOD

Postprzez vilgefortz » czwartek, 2 cze 2016, 21:41

ski napisał(a):
anim.0 napisał(a):KOD tv.


Przynajmniej finansują sami, a nie jak PZPR-owskie aparatczyki z PiSu na swoje media wyciągnęły z naszego Państwa przez SKOKI i spółkę Srebrną

Tja, sami...A wiesz kto finansuje KOD? Soros! Mówi Ci to coś? poklikaj se.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: KOD

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 3 cze 2016, 06:59

Wiadomo, Żyd, wegetarianin, rowerzysta i wnuk żołnierza Wehrmachtu zapewne.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: KOD

Postprzez ski » piątek, 3 cze 2016, 12:33

vilgefortz napisał(a):Tja, sami...A wiesz kto finansuje KOD? Soros! Mówi Ci to coś? poklikaj se.


Wiem wiem, tylko się zastanawiam jak to się stało, że Polska jest taką potęgą.
Nawet alimenciarz Kijowski ma taką pozycję, światowa finansjera i kondomium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim przewodnictwem robią z nim interesy.
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: KOD

Postprzez Pyramide » sobota, 4 cze 2016, 17:11

Grego policzyłes już uczestników,kwiczących
,rebeliantów na marszu w warszawce?
A co tam w Bielsku ? był spęd oderwanycb od koryta? byłeś to meldunek złóż na forum
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: KOD

Postprzez Grego » sobota, 4 cze 2016, 18:35

Ostatnio było 50tys. Ratusz podał że 250. Z tego 40 tys to członkowie PO lub ich zastępcy. Dziś PO udziału nie brała, więc łatwo było przewidzieć że przyjdzie 10 tys. Biorąc to jako podstawę mozna wyliczyć że ratusz oceni manifę na 50 tys. Tak też się stało. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 49625.html
Wiceprezydent Warszawy Jarosław Jóźwiak podał, że w marszu wzięło udział 50 tys. uczestników.
Tak że sprawa jest jasna.
Co do zgromadzenia w BB: Wybierałem się, owszem. Ale po przeczytaniu na fb bielskiej babci-aktywistki że będzie toast (czytaj alkohol za darmo) uznałem że jednak sobie daruję. Wąchanie całej bielskiej żulni zebranej na jednym placu nie wydało mi się dobrym pomysłem na sobotę. Podskoczyłem więc na lody do Cygana. Ale nic straconego! Znając życie wkrótce będą zdjęcia tych "nieprzebranych tłumów". Współczuję policjantom co musieli się w ten tłum toastowiczów wmieszać i monitorować. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: KOD

Postprzez anim.0 » sobota, 4 cze 2016, 19:29

http://bielskobiala.naszemiasto.pl/artykul/piknik-kod-w-bielsku-bialej-4-czerwca-zdjecia,3758975,artgal,t,id,tm.html

Młodość! Ku...a młodość!

Podbeskidzki Komitet Obrony Demokracji zorganizował rodziny pik n ik w centrum miasta, by uczcić rocznicę pierwszych wolnych wyborów oraz przypomnieć tym, którzy zapomnieli, czym jest tak ważna dla wielu Polaków data, jaką był dzień 4 czerwca 1989 roku.

Częściowo wolnych bardziej. Tak samo częściową demokracje teraz mamy.
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: KOD

Postprzez Grego » sobota, 4 cze 2016, 19:57

anim.0 napisał(a):Młodość! Ku...a młodość!

Zdjęcia robione z myślą o tym, żeby ogródek piwny wyglądał na część manifestacji. Żałosne. :|
Jedno co można śmiało ocenić, to ze całe zgromadzenie zmieściło się pomiędzy ogródkiem i fontanną. Maksymalnie 50-60 osób, z tego zapewne ok. 10 to policyjni agenci, jeszcze z 10 to przypadkowi gapie, których na pl Chrobrego nigdy nie brakuje. Wymierają jak ptaki dodo.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości