Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

KOD

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: KOD

Postprzez Grego » niedziela, 8 maja 2016, 12:04

Sama PO ma coś ok 40000 członków. Każdy z osoba towarzyszącą i już mamy 80 tysięcy. 200 tysięcy to wynik osiągalny. Podejrzewam że większym problemem mogło być wynajęcie potrzebnej ilości autobusów. Tylko co z tego? Jakie znaczenie ma ilość kwiczących dzisiaj? Wybory za 3.5 roku.
Jedyne co w tej sprawie istotne to fakt, że PiS powstrzymał się od tego co rokrocznie wyczyniała Platforma. Policyjnych prowokacji, gazowania, pałowania i gumowych kul, aresztowań i sfingowanych procesów. Trochę szkoda... :mrgreen: Moim zdaniem gwałt niech się gwałtem odciska.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: KOD

Postprzez Grego » niedziela, 8 maja 2016, 12:42

Zadałem sobie trud oszacowania tej liczby, boście mnie zaciekawili. Faktycznie było tego z pewnością mniej niż 50 tysięcy. Wynika to z prostego rachunku, długość marszu, 3000 metrów, razy ilość osób idących obok siebie 20, razy typowy odstęp pomiędzy idącymi 1,5 metra. Dodałem 25% dla świętego spokoju. Nie chce być inaczej. Ilość osób idących obok siebie przyjąłem maksymalna jaką mi się udało trafić i zaokrągliłem w górę. W praktyce średnio było tego znacznie mniej. Szacunki Hanny GW są więc oparte na pobożnych życzeniach.
Ilość manifestantów mnie nawet trochę dziwi. Spodziewałem się tych ******* znacznie więcej. Widocznie po klęsce morale w Partii Oszustów upadło.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: KOD

Postprzez Pyramide » niedziela, 8 maja 2016, 13:06

Grego ile waży wg ciebie Semka bo policja ponoć policzyła że 30 kg.
https://pbs.twimg.com/media/Ch6cjtpXEAAfIpk.jpg
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: KOD

Postprzez Grego » niedziela, 8 maja 2016, 13:43

Opisałem swoją metodę liczenia, jeśli nie rozumiesz to nic nie poradzę. Kolumna o tej gęstości (każdy może sobie na filmiku policzyć ilość osób idących obok siebie )licząca 200 tysięcy osób miałaby długość co najmniej 15 kilometrów, co daje czas przemarszu ok 6 godzin. Wiem, że dla "humanistki" liczenie to zbyt wielkie wyzwanie. Dlatego nie będę się spierał. Było was tam 200 tysięcy, a nawet 20 milionów. Przeszliście w godzinę dzięki temu, że średnia prędkość przemarszu dziadków i babek z KOD wynosi 1.4 macha. :lol:
Co oznacza, że w połowie trasy przekroczyliście trzykrotna prędkość dźwięku! Do księgi Guinessa sie zapiszcie. Bedziecie gdzieś pomiędzy SR 71 i MiGiem 25.
Ostatnio edytowano niedziela, 8 maja 2016, 13:51 przez Grego, łącznie edytowano 1 raz
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: KOD

Postprzez Pyramide » niedziela, 8 maja 2016, 13:48

"przeszliście" piszesz o sobie czy towarzyszach?
nie wierzę ze wojskowi sa tacy biegli w liczeniu /ew onuc/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: KOD

Postprzez ZIZ » niedziela, 8 maja 2016, 13:50

Szacunków to się nauczcie od braci starszych w wierze na poniższym przykładzie:
Spośród zarejestrowanych podczas spisu 472 osób kilkudziesięciu z nich uciekło z sowietami a z pośród pozostałych 1600 do 2800 zamknięto w jednej stodole i spalono; Kolejnych dwustu żywych mieszkało bezpiecznie do końca wojny i po wojnie w J.
Coś nie pasuje w szacunkach? Spis nie dotyczył tylko J. ale i całej okolicy, w której zarejestrowano 1400 osób. W związku z tym jakiś bardziej spolegliwy i ustępliwy historyk narodu wybranego obniżył pojemność stodoły do 1200 osób. I niżej nie będą negocjować!
IPN się zupełnie nie sprawdził w szacowaniu bo odnalazł szczątki ok. 150 osób i nie potrafił więcej to i robotę mu zabrano.
Jak bufetowa mówi, że było 300 000 tysięcy to znaczy, że mówi!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: KOD

Postprzez Pyramide » niedziela, 8 maja 2016, 14:00

IPN prawdę ci powie podobnie jak obecna TVP.........
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: KOD

Postprzez ZIZ » niedziela, 8 maja 2016, 14:57

Tłumy demonstrowały w obronie sędziokracji a prezes potwierdził, że chętnie zastępuje władzę ustawodawczą:
"...Ja napisałem 18 projektów ustaw, które stały się ustawami..." w programie Piaseckiego pochwalił się Rzepliński.
I tak jak miał nadzieję prof. Strzembosz - sądy same się oczyściły :evil: :twisted: - oczywiście nastąpiła samoistna selekcja negatywna.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: KOD

Postprzez anim.0 » niedziela, 8 maja 2016, 16:32

Rzecznik KSP : Nie szacowaliśmy liczby uczestników w trakcie przemarszu ponieważ była duża rotacja ludzi.

:D Pewnie kółka robili żeby ich dwa razy policzyć! Peło miało zawsze problem z liczeniem podobnie jak miałobyć 70% dla Komorowskiego. W skali kraju żeby nie wiem jak się starali dalej mało. Meh, nie ma co na nich zwracać uwagi.
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: KOD

Postprzez Grego » niedziela, 8 maja 2016, 17:20

anim.0 napisał(a): Meh, nie ma co na nich zwracać uwagi.
A ja uważam przeciwnie. Jest się z czego pośmiać, to trzeba korzystać. Dzięki KOD świat jest weselszy. Oni zdaje się naprawdę wierzą w to, że Merkel wkroczy na czele Bundeswery i osadzi w Belwederze Kijowskiego. :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: KOD

Postprzez Pyramide » niedziela, 8 maja 2016, 17:34

Jest się z czego pośmiać, to trzeba korzystać. Dzięki KOD świat jest weselszy. Oni zdaje się naprawdę wierzą w to, że Merkel wkroczy na czele Bundeswery i osadzi w Belwederze Kijowskiego.

faktycznie jest się z czego pośmiać z ciebie Grego
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: KOD

Postprzez ZIZ » niedziela, 8 maja 2016, 19:25

Jeśli Aniela i Tusk też w to wierzą - przestanie być śmieszne; w wypadku brexitu pozostanie unia pruska i nakaz płacenia lojalki za nieprzyjętych uchodźców!
(czyli gorzej niż za komuny bo wtedy bolki podpisywały lojalkę i dostawały kieszonkowe :mrgreen: )
Grego - oni w to wierzą, bo Targowica podpisywała umowy o bratniej pomocy przed swoją nieuchronną klęską wyborczą, przegłosowała zmiany w ustawie o TK pozwalające mu odsunąć Prezydenta od sprawowania władzy. Zaminowali kraj a teraz patrzą podpalić lont i źlamdać w brukselce o interwencję. To takie same sługusy jak ci co prosili moskalików o interwencję w 1980 roku.
Ostatnio edytowano niedziela, 8 maja 2016, 19:33 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: KOD

Postprzez Grego » niedziela, 8 maja 2016, 19:27

Odpowiem Ci jak Skrzetuski Chmielnickiemu: Zali Waść szabli przy boku nie nosisz? :mrgreen:
A tak już całkiem serio, to Bundeswera jest atrapą niewiele lepszą niż nasze konające WP. Postawienie jej na nogi wymaga czasu dłuższego, niż został Makreli do najbliższych przegranych wyborów.
ZIZ napisał(a):Grego - oni w to wierzą, bo Targowica podpisywała umowy o bratniej pomocy przed swoją nieuchronną klęską wyborczą, przegłosowała zmiany w ustawie o TK pozwalające mu odsunąć Prezydenta od sprawowania władzy. Zaminowali kraj a teraz patrzą podpalić lont i źlamdać w brukselce o interwencję. To takie same sługusy jak ci co prosili moskalików o interwencję w 1980 roku.

Dokładnie. Nawet gorsi, bo tamci źlamdali po kryjomu, a ci się wcale nie kryją.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: KOD

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 9 maja 2016, 11:57

O tym źlamdaniu panowie ZIZ i Grego piszecie?
http://natemat.pl/168289,pis-wolalby-za ... e-wstydzic
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: KOD

Postprzez ZIZ » piątek, 13 maja 2016, 15:42

Garstka kodziarzy przyłączyła się do protestu w Rędzikowie podczas inauguracji budowy tarczy.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron