Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zabijamy kazdego, kto zagraża nazym interesom.....

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Zabijamy kazdego, kto zagraża nazym interesom.....

Postprzez necia55 » czwartek, 10 gru 2015, 22:39

necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Zabijamy kazdego, kto zagraża nazym interesom.....

Postprzez necia55 » wtorek, 9 lut 2016, 10:27

http://demotywatory.pl/4594460/Jak-nisz ... old-Kiezun
To dlatego tak ryje kwiczą ( i te polskie i te "europejskie") i nie chcą odpuścić !!
I co z tym zrobić??
A to też ciekawa lektura - tak do kompletu z filmikiem :
http://www.money.pl/gospodarka/raporty/ ... 08809.html
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Zabijamy kazdego, kto zagraża nazym interesom.....

Postprzez anim.0 » wtorek, 9 lut 2016, 20:15

Meh, banki finansowały już nie jedną wojenkę tak już mają - trzymają ludzi za pysk.
Co do wyzysku w naszym kraju, coż ciężko się nie zgodzić. Nie lubię porównywania z innymi krajami, czemu nie zrobią porównania naszego kraju na przestrzeni lat. Jak się zarabiało wcześniej, jak zarabia się teraz. Jak wyglądał nasz kraj czy jak się rozwinęliśmy. Lepiej porównać się do najlepszych, żeby móc dalej ponarzekać, że to nie my jesteśmy najlepsi. My naprawdę lubimy się biczować, zresztą co tu dużo gadać, częściej się świętuje porażki niż sukcesy. Taka mentalność pewnie.
Wracając bo się zapędziłem, Polacy lubią być dymani. Inaczej - lubią narzekać i nic nie robić z tym. Doskonale wiemy, że mamy zarobki takie a nie inne, doskonale wiemy, że zdecydowanie nie potrzeba nam tylu urzędników jednak ciągle ich zwiększamy, godzimy się na to. Podnoszą, dają nowe podatki, coś tam pokrzyczymy potem po staremu dalej dajemy się dymać. Nawet zrozumieć kto naprawdę nas dyma spora liczba społeczeństwa nie potrafi. Ten mój szef to jest żyd, tylko dla siebie wszystko a ja mam taką małą pensje. Pewnie chce się nachapać ile wlezie naszym kosztem. Proponuje takiemu dać pełną wypłatę, po czym 15 każdego miesiąca z tej jego wypłaty oddać połowę na ZUS. Ciekawe czy nawet wtedy, zmieniłoby się coś czy dalej byśmy narzekali?
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: Zabijamy kazdego, kto zagraża nazym interesom.....

Postprzez Pyramide » niedziela, 14 sie 2016, 06:28

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron