Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nowa Targowica

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Nowa Targowica

Postprzez necia55 » niedziela, 29 maja 2016, 13:22

Piotrek napisał(a):Naprawdę jesteś taka bezradna, bezwolna i manipulowana i nic nie możesz z tym zrobić, Neciu Droga? Zacznijmy od podstaw: jako grupa sąsiadów mamy jakieś propozycje - jest Rada Osiedla, czasami można coś zmienić przy ich pomocy, dalej, są Radni z naszej dzielnicy, można ich podręczyć. A pismo grupy mieszkańców do Pana Krywulta? zapewniam, że odpowie. W ostateczności można poprosić Posła, po to jest żeby dbać o swój region a nie tylko interesy partii. Trzeba pilnować decyzji administracyjnych wydawanych z sprawie naszego miejsca, wiele z nich jest wydawanych z wadami i jeśli są dla nas niekorzystne, można je podważyć w NSA, co też robiliśmy. Co do polityki na szczycie, nikt nie zabrania CI wyrażać swojego zdania, im będzie to głośniej i wielu miejscach mówione wspólnie z innymi Polakami, nie obawiaj się dotrze gdzie trzeba, politycy mimo w większości swojej głupoty, nieudolności mają we krwi instynkt kasy i tym się kierują, a nie wybranie w następnych wyborach to odstawienie od koryta, i Ty też masz na to wpływ. I ja mimo, iż uważam, że należałoby w któryś z kolei wyborach pokazać politykom, że nie mają żadnego poparcia i propagować zerową frekwencję, to jednak na teraz zbytnio nie wierzę iż jest to możliwe. Więc to, że nie głosuję nie ma znaczenia, bo i tak opłacam polityków, których nie wybrałem, więc mam prawo żądać aby to do czego są powołani robili z korzyścią dla obywateli. Ale jeśli obywatele będą bierni, w poczuciu klęski i bezradności to politycy wykorzystają dla siebie bo bardzo lubią taką rzeczywistość.
pozdrawiam

Drogi Piotrze , nie obraź się za to, co teraz napiszę : HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA - i koń by się uśmiał :mrgreen: . Gratuluję optymizmu i....... poczucia humoru. Od lat już próbuję załatwiać różne sprawy - swoje i nie swoje - i idzie mi to jak po grudzie ( a wszyscy moi znajomi zapewniają, że mam dar przekonywania ). Umiem pukać do różnych drzwi (czasem nawet "butem" sobie pomagam ) i wiem co to droga przez mękę tj. chciałam powiedzieć : przez urząd.
Jedno zdanie Ci się udało : "- mają we krwi instynkt kasy..... " - maja, mają , nie raz dano mi do zrozumienia..... Tylko, ze ja kasy nigdy nikomu nie dałam - bo niby za co? Mnie , za moją pracę nikt dodatkowej kasy nie da. Jeszcze chętnie by mi jej uszczuplili, gdyby się dało :mrgreen: A urzędas ma wykonywać swoją pracę, bo to on JEST DLA MNIE ! a nie odwrotnie.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Nowa Targowica

Postprzez Pyramide » niedziela, 29 maja 2016, 14:48

Co się dzieje co się dzieje tyle optymizmu pewności a nawet zajadłości bylo w neci po wyborach a teraz jakieś zwątpienie,żal
necia ciesz się z nowego nawet z tych decyzji co uderzą w Ciebiei,głowa do góry będzie lepiej lub odwrotnie
Rachunki za prąd b wyższe,dopłacimy też do spalonego węgla
http://natemat.pl/181025,wiadomosci-mil ... -nie-ma?fb
http://www.fakt.pl/pieniadze/nieruchomo ... mi/0dh8qzz

Widocznie ten z góry tak chciał
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowa Targowica

Postprzez Pyramide » piątek, 10 cze 2016, 10:31

Ciekawe gdzie studiował ten mówca gdzie pracowali jego rodzice,dziadkowie,kim byli.Warto posprawdzać
Taki wywiad musi mieć swoje podłoże, to jakiś inny sort. Nie wiem gdzie pracuje ale może warto oddelegować go gdzieś daleko na wschodnią ścianę
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... cijan.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowa Targowica

Postprzez staszeks » piątek, 10 cze 2016, 13:17

polecam artykuł z pierwszej strony
Załączniki
NIE24_s01_.jpg
NIE24_s01_.jpg (154.75 KiB) Przeglądane 16948 razy
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Nowa Targowica

Postprzez Pyramide » piątek, 10 cze 2016, 14:01

Do sejmu trafil wniosek ZZ o uchylenie imunitetu prezesowi NIK
Brawo tu dobra zmiana.Podobno za obsadzanie swoich,szkoda że nie za esądy ale wszystko przed nim /onet.pl/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowa Targowica

Postprzez necia55 » piątek, 10 cze 2016, 16:04

Pyramide napisał(a):Ciekawe gdzie studiował ten mówca gdzie pracowali jego rodzice,dziadkowie,kim byli.Warto posprawdzać
Taki wywiad musi mieć swoje podłoże, to jakiś inny sort. Nie wiem gdzie pracuje ale może warto oddelegować go gdzieś daleko na wschodnią ścianę
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... cijan.html


http://wpolityce.pl/polityka/295965-gad ... o?strona=2
moż to coś wyjaśni :idea:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Nowa Targowica

Postprzez ski » piątek, 10 cze 2016, 17:19

Nie wstyd ci cytować wpolityce, portal Biereckiego, który wyprowadził pieniądze ze SKOK-ów ?
Teraz my wszyscy ( Państwo ) musimy się składać na bankrutów.

Przecież wyprowadzili więcej niż Soros z Michnikiem razem wzięci, gdzie twój patriotyzm.
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Nowa Targowica

Postprzez ZIZ » sobota, 11 cze 2016, 17:02

Tych oszczerstw ze strony @ski nie warto komentować;
bezpośredni link do komentarza tygodnia:
http://gadowskiwitold.pl/komentarz-tygodnia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowa Targowica

Postprzez necia55 » sobota, 11 cze 2016, 20:14

ski napisał(a):Nie wstyd ci cytować wpolityce, portal Biereckiego, który wyprowadził pieniądze ze SKOK-ów ?
Teraz my wszyscy ( Państwo ) musimy się składać na bankrutów.

Przecież wyprowadzili więcej niż Soros z Michnikiem razem wzięci, gdzie twój patriotyzm.

Wyprowadził, to fakt, ale Gadowski dobrze gada - i to się liczy.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Nowa Targowica

Postprzez Pyramide » środa, 15 cze 2016, 14:30

Wyprowadził, to fakt, ale Gadowski dobrze gada - i to się liczy.

ten tez dobrze gada
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... ra/mtz3dmc
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowa Targowica

Postprzez Santos » niedziela, 10 lip 2016, 20:41

Facet co ty gadasz ,jutro będziesz prostował to albo znają ci dziadka gdzieś tam i powiązania z UB
Kazimierz Ujazdowski
"Kluczem do uzdrowienia TK jest wejście w jego skład 3 sędziów wybranych przez poprzedni Sejm i czyste reguły funkcjonowania instytucji. #TK" wpis w/w na tt
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Nowa Targowica

Postprzez Grego » czwartek, 14 lip 2016, 07:23

http://telewizjarepublika.pl/rzad-oglas ... 29154.html
Jak podaje gazeta, politycy PiS są zdania, że byli funkcjonariusze SB nie powinni pobierać tak wysokich wynagrodzeń i szykują się do ich redukcji. – To wielka dziejowa niesprawiedliwość. Prawa do tych emerytur są nienależnie nabyte. Byli funkcjonariusze SB przez ćwierć wieku korzystali z tych praw. Taki stan jest nie do zaakceptowania – powiedział Jarosław Zieliński, wiceminister spraw wewnętrznych. Na razie nie jest wiadome ile wyniosłyby cięcia.

Zachciało się "bronić demokracji". No to się doigrali. :roll:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowa Targowica

Postprzez Pyramide » czwartek, 14 lip 2016, 09:46

czas na przefarbowane pt. "zlew"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowa Targowica

Postprzez Grego » sobota, 7 sty 2017, 09:17

Bywają takie chwile że człowiek staje zdumiony i woła "O ku..a!" Na mnie taka chwila nadeszła. Zawsze uważałem że Kijowski to facet wprawdzie operatywny, ale krótkowzroczny. Mając na karku komornika i zaległości alimentacyjne stawać na czele ruchu politycznego to pomysł karkołomny. Wiadomo że jak stanie w wyborcze szranki prokurator postawi mu zarzut unikania i choćby po wyborach dostał uniewinnienie, to przez cała kampanię będą po nim lać pomyje. Kariera polityczna w demokracji nie dla niego. A tu się nagle okazuje że to biznesmen nie polityk. Gość wcale nie dla władzy założył KOD, tylko dla pieniędzy. Skalkulował wszystko jak należy. Wypompował z naiwnych darczyńców dość przyzwoitą kasę i jeśli go nie odwołają to zamierza pompować dalej. Osobiście trzymam za niego kciuki i odszczekuję wszystko co złego o nim powiedziałem. Koleś ma jaja, pomysły i nie waha się ich użyć. Brawo Kijowski! Tak trzymać.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowa Targowica

Postprzez Pyramide » niedziela, 30 kwi 2017, 14:17

dla tego od nowej targowicy czyli k... d.....
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... licja.read

Obrazek

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości