Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nowa Targowica

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Nowa Targowica

Postprzez Piotrek » sobota, 21 maja 2016, 13:41

„Góra urodziła mysz”- mowa pani premier wywołała bardziej uśmiech politowania i wrażenie jakby włączono nakręconego manekina, niż poczucie, że wrogie, obce siły zagrażają naszej niepodległości. Jak to historia lubi się powtarzać, ileż razy już w swoim życiu słyszałem od nieudolnych i głupich polityków, że wszystkiemu złemu winny jest imperialistyczny potwór, teraz czytaj: Unia Europejska. Doczekamy się tego, że pójdziemy do kozy i będziemy tkwić w naszej narodowej lepiance do czasu dopóki nie dorośniemy i nie pozwolą znowu nam przebywać z dorosłymi. Chociaż znając chciwość polityków, a zwłaszcza ze strony teraz rządzącej, bardzo zabolałby ich strata europejskich apanaży.

pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Nowa Targowica

Postprzez Pyramide » sobota, 21 maja 2016, 16:09

Piotrek tyko Grego jest w stanie przekuć to wystąpienie w wiekopomny sukces
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowa Targowica

Postprzez Piotrek » sobota, 21 maja 2016, 19:02

Pyramide napisał(a):Piotrek tyko Grego jest w stanie przekuć to wystąpienie w wiekopomny sukces

W sukces, jaki? No mogę się zgodzić, że kobita wyglądała dosyć schludnie, ewentualny sukces na zebraniu koła gospodyń wiejskich, i tylko tyle, czy czegoś nie zauważyłem? Nawet nie było śmiesznie, raczej dziwnie.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Nowa Targowica

Postprzez vilgefortz » sobota, 21 maja 2016, 20:27

Na wasze nieszczęście nie przemawiała po niemiecku.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Nowa Targowica

Postprzez Pyramide » niedziela, 22 maja 2016, 06:29

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowa Targowica

Postprzez Grego » niedziela, 22 maja 2016, 07:14

A przecież to nie takie trudne walnąć wiekopomną przemowę. Potrafi to Platforma, potrafi .Nowoczesna Jedynie Premier Szydło ma z tym problem. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowa Targowica

Postprzez necia55 » niedziela, 22 maja 2016, 11:31

Taaaaaa , słowa, słowa, słowa....... słowotok PO i Nowoczesnej i "innych" jest baaaardzo cool :mrgreen: i "na temat". Szkoda tylko, że to plucie i ślinienie ma bardzo ciekawy wydźwięk. Pani Premier nie mówi ale działa - i to jest ważne. Dajcież im te "4 lata" , nie wymagajcie, żeby PiS w ciągu kilku miesięcy posprzątało tą "stajnie Augiasza" , która została po PO. Myślę, że i Herkules nie dałby rady , bo Wisła to za mała rzeczka , żeby to gó*no wypłukać z Polski. Tu by trzeba tsunami, żeby oczyścić nasz kraj ze śmierdzącej padliny, jaka została po "PO & spółka". Na to trzeba czasu i siły !!! Wybaczcie ostry ton wypowiedzi, ale już nie mogę słuchać tej jęczącej , pieprzonej bandy pijawek, którym się skończyło ELDORADO i teraz muszą kombinować, jak zacząć żyć w nowej rzeczywistości. Rozumiem , że chcieli by wrócić do koryt i stołków, rozumiem, że ich "ciemne interesy" dawały niezły profit i fajne dolce far niente, ale to już przeszłość i muszą się z tym pogodzić, że Polska poszła w inną stronę. Powoli wstajemy z kolan i zaczynamy patrzeć w przyszłość - i właśnie to nie podoba się "EUROPIE" i naszym rodzimym krwiopijcom. A na pohybel im, wdeptać w ziemię paskudztwo, żeby już łba nie podnosiło !!! AMEN .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Nowa Targowica

Postprzez Pyramide » niedziela, 22 maja 2016, 13:41

Taaaa? To twoje przemyślenia czy z dzisiejszego kazania?
Najsłabszą walutą na świecie złotówka to też wina tych poprzedników
Przemyśl ile rzeczy potrzebnych normalnemu śmiertelnikowi dla jego "dobra" już zlikwidowano za PBS i ile będziemy danin płacić żeby nowa władza wyszła z twarzą
Zmiana potrzebna ale nie ruina wszystkiego i obsadzanie w imię TKM
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowa Targowica

Postprzez Grego » niedziela, 22 maja 2016, 13:58

Necia napisała jak jest. Jeszcze ten rząd nie powstał a już cała lemingoza wyła o końcu demokracji. Jak powstał podniósł się kwik, że to zamach stanu, upadek cywilizacji, Azja, nazizm i średniowiecze. Jeszcze pierwszego budźetu nie przygotowali! Co będziecie kwiczeć na jesień? Że to zombie apokalipsa?
Odrzynanie ryja od koryta boli ot cała tajemnica.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowa Targowica

Postprzez Pyramide » niedziela, 22 maja 2016, 15:13

Zawsze G mówił/pisał że MMK wie jak jest tu nagle necia stala się wykładnią
MMK był pupilkiem Generała a necia masz też coś wspólnego przynajmniej z bylym KW w Bielsku ?
Nie krępuj się w modzie jest zmiana barw ew jakieś molestowanie w dziecinstwie
Wybaczenie masz pewne bo dobrze piszesz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowa Targowica

Postprzez necia55 » niedziela, 22 maja 2016, 16:50

Pyrciu ty moja kochana :D nie doszukuj się teorii spiskowych. Nie byłam molestowana :P , miałam szczęśliwe - choć pracowite - dzieciństwo (rodzice mieli małe gospodarstwo), należałam tylko do harcerstwa (cenię sobie to do dziś),a partie polityczne i inne "komitety" i sitwy miałam ( i mam nadal ) w..... głębokim ..... poważaniu :mrgreen: .Moi rodzice wpoili mi : uczciwość, prawość i prawdomówność, a ś.p. Tato zawsze powtarzał : MYŚL DZIECKO, MYŚLENIE MA PRZYSZŁOŚĆ ! I wyobraź sobie droga Pyrciu- stosuję się do nauk mojego Taty - MYŚLĘ !!! Logicznie !I Nie oceniam po pozorach. Wiem ile trudu trzeba włożyć, żeby zrealizować zamierzenia - zwłaszcza kiedy cała banda nawiedzonych idiotów podkłada Ci nogę.I sypie "piasek w tryby". Jeśli tego nie widzisz - to jesteś albo ślepa, albo ....głupia (wybacz, to nic osobistego). PO przez 8 lat swoich rządów zniszczyło i rozgrabiło wszystko co się tylko dało, a Ty byś chciała, żeby rząd ot, tak ... pstryknął palcami i otworzył nam niebo? Jest takie bardzo stare powiedzenie : z próżnego to i Salomon nie naleje - słyszałaś kiedyś? I właśnie u nas tak jest - próżno, pusto, wyszabrowane prawie wszystko, rozkradzione, wyprzedane, zniszczona gospodarka, a obcy szarogęszą się i dyktują nam jak mamy żyć ! PiS próbuje to naprawić , odbudować coś z niczego, zachować chociaż resztki, żeby Polska nie była pustynią gospodarczą. Powiedz mi - który kraj ma tak "pod górkę" w UE ? Któremu innemu członkowi stawia się takie progi? Bo ja widzę tylko zmasowany atak na nasz kraj, po to ,żeby go osłabić i rozgrabić do końca. Jeśli tego nie dostrzegasz, to - wybacz - ale jest mi Ciebie ogromnie zal, bo jak się damy, to i Twoje i moje dzieci będą niewolnikami pracującymi za przysłowiowa miskę zupy. A my nawet emerytury nie dostaniemy. To tyle , moja "nawiedzona" adwersarko forumowa.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Nowa Targowica

Postprzez Pyramide » niedziela, 22 maja 2016, 17:37

necia moja kochana "nawiedzona" racji masz dużo z tą UE ale co chce od nas US.Chyba że uznamy że oni faktycznie powinni się leczyć wiesz gdzie bo UE chyba już dawno.Też tak uważasz?
Jesteś gotowa na płacenie na obiektywną TVP... kupowanie podręczników wnukom,doplacania do leczenia kardio itd itp
Zobacz jak wyglądają sondaże i poparcie.Cos tu nie gra i coś nie kwiczy.
Zmiany tak ale z głową i na spoko bo efekty mogą być inne niz zamierzone.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.Wszystkich i wszystko za morde nie da się złapać błyskawicznymi uchwałami i ustawami
a to?
http://gospodarka.dziennik.pl/news/arty ... a-vat.html
Ostatnio edytowano niedziela, 22 maja 2016, 19:48 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowa Targowica

Postprzez Piotrek » niedziela, 22 maja 2016, 18:16

Wierzysz Neciu w dobrych polityków. Lepiej się czujesz jak okradają Cię teraz, niż Ci wcześniejsi? Koryto Kochana zostało tylko świnie się zmieniły, my ich utrzymujemy, a czy peowskie czy pisowskie jakie to ma znaczenie, jedno bydło. Agresja Unii, śmieszne, Unia to nasz jedyny sojusznik i powinniśmy to wykorzystać, a nie zachowywać się jak szczyl z kupą w pampersie, to nie Unia zrobiła to gówno, tylko nasze elity polityczne i teraz muszą same posprzątać. Pomyśl do czego doprowadzi polityka prezesa, Unia może sobie na jakiś czas odpuścić takie mocarstwa jak Polska, pewnie będzie nam się lepiej żyło? Na pewno? Pewne jest to, że łatwiej będzie rządzącym manipulować narodem wymyślając bezkarnie takie prawo jakie będzie w danym momencie pasować. A koryto dla nich i ich kliki zawsze będzie pełne, o to się nie martw.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Nowa Targowica

Postprzez anim.0 » niedziela, 22 maja 2016, 21:26

Ah ten sojusznik :)

Nie masz parytetu płci - mogą rozwiązać Ci firmę.
Masz firmę która handluje wędzonymi wędlinami - kup nową maszynę za kilkaset tysięcy bo inaczej nici z handlowania.
Zakaz sprzedaży papierosów na sztuki.
Nakaz utylizacji żywności w restauracjach i stołowkach - ah ta walka z głodem.
Kontrola dotycząca jakości obsługi klienta - tak jakby rynek tego nie dyktował.
Zakaz sprzedaży wyrobów domowych.

Słyszałem również o kasach fiskalnych co automatycznie mają wysyłać wszystko do fiskusa, o nowych szkoleniach dotyczących ochrony danych osobowych i o tym co dała Pyramide.

Prawda jest taka, że wcześniej dawało w kość państwo teraz dochodzi do tego unia. Otwarte granice - jestem za. Jakieś tam wspólne wojsko niech mają. Co do przedsiębiorstw każde państwo powinno dyktować warunki a nie UE. Co do tematu polityki, zgadzam się z tym, że czy PiS czy PO tak czy siak to politycy co chcą kasy. Problem taki tylko jest, że PO kradło 8 lat teraz PiS dobrze jeszcze nic nie pokazał a płacz jest jakby również już bite 8 lat kradli i wyzyskiwali tego biednego uczciwego Polaka co w sumie wybiera sam tych nieuczciwych i złych polityków. A fe, wstydźcie się.
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: Nowa Targowica

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 23 maja 2016, 11:05

Wojujemy w koło a efekty tej wojenki pomalutku będą nas dotykać
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rosja-i- ... zie/4glckt
Ciekawe kiedy PBSz zwróci się do tej opluwanej UE zprośbą o anulowanie kar w zw z przekroczeniem kwot mlecznych i jaki będzie efekt
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron