Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nowa Targowica

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Nowa Targowica

Postprzez Grego » wtorek, 15 gru 2015, 12:00

Szanowny ski: Choćby sondażownie podały 170% poparcia dla PO i drugie tyle dla kropkiNowoczesnej, to ani jednego głosu w sejmie im nie przybędzie. Tak że powoływanie się na sondaże to taki trochę folklor. Oczywiscie mogę się mylić. Może za tydzień Sejm uzna że sondaż z TNS jest podstawa do samorozwiązania i powtórzenia wyborów, ale ja bym jednak na to zbytnio nie liczył. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowa Targowica

Postprzez ski » wtorek, 15 gru 2015, 12:57

Grego napisał(a):Szanowny ski: Choćby sondażownie podały 170% poparcia dla PO i drugie tyle dla kropkiNowoczesnej, to ani jednego głosu w sejmie im nie przybędzie. Tak że powoływanie się na sondaże to taki trochę folklor. Oczywiscie mogę się mylić. Może za tydzień Sejm uzna że sondaż z TNS jest podstawa do samorozwiązania i powtórzenia wyborów, ale ja bym jednak na to zbytnio nie liczył. :mrgreen:


Równie dobrze grupa 10 posłów PSL może orzec, że posłowie PIS nie są posłami. Pasuje? Co z tego że wbrew prawu, PIS może, więc PSL chyba też?
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Nowa Targowica

Postprzez Pyramide » wtorek, 15 gru 2015, 13:10

Oczywiscie mogę się mylić. Może za tydzień Sejm uzna że sondaż z TNS jest podstawa do samorozwiązania i powtórzenia wyborów, ale ja bym jednak na to zbytnio nie liczył

Oooooooooo pierwsze oznaki zwątpienia ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowa Targowica

Postprzez Grego » wtorek, 15 gru 2015, 13:27

Nie rozumiem Twojego stanowiska. Co z tego że 10 posłów sobie coś orzeknie? Jaki to ma związek z istotą rzeczy? No mogą sobie orzec. Pytanie jakie będą realne skutki takiego orzeczenia? Podejrzewam że żadne. No ale oczywiście i w tej sprawie mogę się mylić. :wink:
Póki co wybory są za nami, skład sejmu jest jaki jest. Ani sondaże ani inne fochy i lamenty tego nie zmienią. Zmienić może natomiast obca interwencja i w zasadzie o tym jest ten watek.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowa Targowica

Postprzez ski » wtorek, 15 gru 2015, 13:38

Grego napisał(a):Nie rozumiem Twojego stanowiska. Co z tego że 10 posłów sobie coś orzeknie? Jaki to ma związek z istotą rzeczy? No mogą sobie orzec. Pytanie jakie będą realne skutki takiego orzeczenia? Podejrzewam że żadne. No ale oczywiście i w tej sprawie mogę się mylić. :wink:
Póki co wybory są za nami, skład sejmu jest jaki jest. Ani sondaże ani inne fochy i lamenty tego nie zmienią. Zmienić może natomiast obca interwencja i w zasadzie o tym jest ten watek.


Niestety jesteśmy świadkami obcej interwencji, rosyjskiej. Połowa PIS-u jest sterowana przez rosyjskich agentów z Macierewiczem na czele.
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Nowa Targowica

Postprzez Grego » wtorek, 15 gru 2015, 13:54

Aha, miło było Cie poznać. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowa Targowica

Postprzez ski » wtorek, 15 gru 2015, 15:31

Agenci Macierewicza wykradli ogolny zarys planu rosyjskich sluzb za pomoca ktorego chcialy one oslabic, a wrecz zniszczyc Polske. Oto on:
Wygranie wyborow przez partie ktora jawnie godzi w interesy polski.

· Wylaczenie kontroli nad sejmem za pomoca marionetkowego premiera i marionetkowego prezydenta.

· Zmiana konstytucji i uchwalenie szeregu ustaw ktore oslabia opzycje demokratyczna.

· Dzialanie dyplomacji na wizerunkowa szkode panstwa az do izolacji Polski na arenie miedzyarodowej i wykluczenia z UE, NATO i Rady Europy.

· Polityka gospodarcza prowadzaca do wzrostu zadluzenia, oslabienia waluty i wycofania kapitalu zagranicznego z Polski.

· Wpradzanie ustaw ingerujacych w zycie prywatne i wolnosc obyczajowa Polakow, tak by wywolac powszechne niezadowolenie w spoleczenstwie.

· Publiczne ujawnianie tajemnic wojskowych i wywiadowczych.

· Podejmowanie decyzji ktore udaremnia modernizacje sil zbrojnych.

· Zawladnienie mediami publicznymi i ograniczenie wolnosci mediow znajdujacych sie w rekach prywatnych.

· Upokorzenie Polakow przez zinstytucjonalizowane sranie na nich przez najwyzszych urzednikow panstwowych i osoby zycia publicznego.


... Wladimir Putin spojrzal i rzekl: "za piekne aby kiedykolwiek moglo byc prawdziwe."
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Nowa Targowica

Postprzez Santos » wtorek, 15 gru 2015, 18:55

Takie wypowiedzi nie wróżą dobrze Polsce.Albo to fanatyzm albo celowe dążenie do rozpierduchy ku uciesze Rosji jak pisze ski.
"Najpierw nazwał ludzi gorszym sortem Polaków. Potem ten sort porównał do współpracowników gestapo. A siebie do Armii Krajowej" /Andrzej R tt/
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Nowa Targowica

Postprzez staszeks » wtorek, 15 gru 2015, 19:35

Grego napisał(a):Aha, miło było Cie poznać. :|

zaczynasz mówić jak ............
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Nowa Targowica

Postprzez Grego » wtorek, 15 gru 2015, 19:56

No bo ja jestem ......... :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowa Targowica

Postprzez staszeks » wtorek, 15 gru 2015, 21:30

podrobnosti.ua/2079832-es-ugrozhaet-polshe-vmeshatsja-vo-vnutrennie-dela.html
ЕС угрожает Польше вмешаться во внутренние дела
UE grozi Polsce wmieszaniem się w sprawy wewnętrzne.
(na podstawie wypowiedzi szefa MSZ Luksemburga)

nie szukałem, czy nasze media też o tym piszą, więc jeżeli powtarzam znanego newsa to przepraszam
http://rusvesna.su/recent_opinions/1450169495
Лех Валенса: Ситуация в Польше идет к гражданской войне
Lech wałęsa: Sytuacja w Polsce zmierza do wojny domowej.
(ponoć w wywiadzie dla radia Zet)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Nowa Targowica

Postprzez Pyramide » środa, 16 gru 2015, 14:23

I kto to mówi? czyżby przeszedł na ciemna stronę mocy tzn "gorszy sort" ?
http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/ar ... kiego.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowa Targowica

Postprzez Santos » środa, 16 gru 2015, 16:08

Ten j/n też jakiś 'podejrzany i nie nasz'
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=56E1A1AA
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Nowa Targowica

Postprzez Santos » czwartek, 17 gru 2015, 19:02

Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Nowa Targowica

Postprzez Grego » sobota, 19 gru 2015, 15:56

Byłem obczaić manifę KODu. Podobało mi się. Sporo osób. Trochę mniej niż tydzień temu, ale nadal sporo. Myślę że po części dlatego ze manifestacja była na skrzyżowaniu dwóch ruchliwych deptaków, więc siłą rzeczy trochę przypadkowych osób przystanęło. Kwik podobny jak ostatnio, brakowało jedynie bębna. Czyli bębniarz się wykruszył.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości