Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrze

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrze

Postprzez tren_d » wtorek, 29 gru 2015, 21:53

http://niezalezna.pl/74389-nasza-akcja- ... sie-dobrze

Przekażcie przyjaciołom, kolegom, koleżankom, znajomym, rodzinie itd. itp. Nie ulegajmy pełnej hipokryzji manipulacji że z demokracją jest coś nie tak.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrz

Postprzez Piotrek » środa, 30 gru 2015, 07:43

tren_d napisał(a):http://niezalezna.pl/74389-nasza-akcja-wyslij-list-do-zachodnich-mediow-demokracja-w-polsce-ma-sie-dobrze

Przekażcie przyjaciołom, kolegom, koleżankom, znajomym, rodzinie itd. itp. Nie ulegajmy pełnej hipokryzji manipulacji że z demokracją jest coś nie tak.


:shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrz

Postprzez banan.eu » środa, 30 gru 2015, 09:03

Piotrek napisał(a):
tren_d napisał(a):http://niezalezna.pl/74389-nasza-akcja-wyslij-list-do-zachodnich-mediow-demokracja-w-polsce-ma-sie-dobrze

Przekażcie przyjaciołom, kolegom, koleżankom, znajomym, rodzinie itd. itp. Nie ulegajmy pełnej hipokryzji manipulacji że z demokracją jest coś nie tak.


:shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam


tu trzeba płakać :mrgreen:

Krystyna Pawłowicz
6 godz. ·

DRODZY WYBORCY,
Dziś po południu uchwalimy "małą" ustawę o tvp i radio publicznym.Zmienimy ich władze.Za kilka dni będą już uczciwe przekazy informacyjne.
Wyborcy dowiedzą się wreszcie ,co robi dla nich rząd, Sejm i Prezydent,których wybrali.
Pani J.Dobrosz-Oracz,p.Kraśko,p.Lewicka,p.Tadla,oboje Lisowie i reszta kłamczuchów dostaną skierowanie na kursy medialne resocjalizacyjne do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej do Torunia.Wykłady poprowadzi Ojciec Dyrektor.
Taryfy ulgowej nie będzie.Pompki i przebieżki medialne z plecakami.Pod górkę.Osobne cele rozmyślań.
Szkolenie do skutku.
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrz

Postprzez Grego » środa, 30 gru 2015, 09:15

Płakać to owszem może i trzeba nad gościem, co desperacko szuka pracy i znaleźć nie może, a oburza się tym, że wywalają prezesów TVP. :lol:
Oj banan.eu banan.eu Goście nad którymi się użalasz biorą wypłatę większą, niż Twoja przez 10 lat. W dodatku praca na nich już czeka tam gdzie jeszcze PO się zabarykadowało. Np w samorządach.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrz

Postprzez banan.eu » środa, 30 gru 2015, 10:59

Grego napisał(a):Goście nad którymi się użalasz biorą wypłatę większą, niż Twoja przez 10 lat. W dodatku praca na nich już czeka tam gdzie jeszcze PO się zabarykadowało. Np w samorządach.

:mrgreen: jeżeli o mnie chodzi to mogą wywalić wszystkich z gmachu TVP z wyjątkiem sprzątaczek :mrgreen:
tylko trochę obawiam sie czy TVP nie zmieni sie w kanały Republika 2.3.4 :mrgreen:
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrz

Postprzez ski » środa, 30 gru 2015, 11:37

ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrz

Postprzez Pyramide » środa, 30 gru 2015, 11:42

Po co wysyłać skoro listy do nas przychodzą.
Ostry list słowackiego MON do Macierewicza: Nikt z nami nie konsultował wejścia do centrum NATO
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrz

Postprzez ZIZ » środa, 30 gru 2015, 14:55

ski napisał(a):http://www.bankier.pl/wiadomosc/Prezydent-Lech-Kaczynski-skrytykowal-uchwalona-przez-Sejm-ustawe-medialna-1760638.html

:mrgreen:


I co w tym śmiesznego i dziwnego :?: :?: :?:


>@Pyramide/ Listy przychodzą i odpowiedzi są wysyłane; adekwatną ripostę wysłał minister Macierewicz :lol:

Zamiast płakać, śmiać się i prostować EU - banana ślijcie listy do posłanki Agnieszki Pomaskiej by dała jeszcze kilka takich przedstawień:
https://www.youtube.com/watch?v=c77uXlx2lOU
najlepiej w demokratycznych, rządowych tv Iranu, Somali i Korei Północnej :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrz

Postprzez ZIZ » środa, 30 gru 2015, 15:58

banan.eu napisał(a):
Grego napisał(a):Goście nad którymi się użalasz biorą wypłatę większą, niż Twoja przez 10 lat. W dodatku praca na nich już czeka tam gdzie jeszcze PO się zabarykadowało. Np w samorządach.

:mrgreen: jeżeli o mnie chodzi to mogą wywalić wszystkich z gmachu TVP z wyjątkiem sprzątaczek :mrgreen:
tylko trochę obawiam sie czy TVP nie zmieni sie w kanały Republika 2.3.4 :mrgreen:


posiedzenia Sejmu dzisiaj cytuję:


"... Chciałam zadać pytanie czy przypominają sobie państwo jak wyrzucani byli dziennikarze i twórcy z mediów publicznych, z Polskiej Agencji Prasowej po tym jak rządu objęła koalicja PO-PSL-SLD? Ja przypomnę kilka nazwisk. Bronisław Wildstein, Rafał Ziemkiewicz, Krzysztof Skowroński, Marek Pyza, Anita Gargas, Katarzyna Hejke, Tomasz Sakiewicz, Jacek Sobala, Michał Karnowski, Anna Sarzyńska, Wilotd Gadowski, Mariusz Pilis, Agata Ławniczak, Jolanta Hajdasz, Wanda Zwinogrodzka, Artur Dmochowski, Piotr Skwieciński, Maciej Świrski, Krzysztof Karwowski, Marcin Wikło, Bartłomiej Wróblewski. Minuty nie starczy żeby wymienić wszystkich. Wyrzuciliście wszystkich, którzy nie byli wam powolni, którzy byli krytyczni wobec tej koalicji. Został jeden - Jan Pospieszalski. Tych do których nie mieliście pełnego zaufania wyrzuciliście do firmy leasingowej. To jest wasz szacunek do wolności słowa. Dziennikarze w leasingu. Pod waszymi rządami wyleciałam z Telewizji Publicznej rządzonej przez pani kumpli (do poseł Pomaski - PO). Przyszli prosto z ministerstwa kultury. Mam wymieniać nazwiska? Wstydu nie macie! Nic nie wiecie o wolności słowa. Pod waszymi rządami powstał drugi obieg niezależnej informacji! (...) Chcemy oddać media publiczne Polakom - powiedziała Joanna Lichocka..."

Przemówienie przerywała krzycząc posłanka Agnieszka Pomaska. Byle więc tvp nie zamieniła się w Al Jazeera bo tam ostatnio Pomaska brylowała :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrz

Postprzez ski » środa, 30 gru 2015, 16:37

Nie bardzo rozumiem narracji, zawłaszczamy media bo oni też zawłaszczali ?
Jest to złe, niezależnie czy to robi PiS czy PO czy ktokolwiek inny, PiS zamiast sytuację naprawić wprowadza jeszcze większą patologię.

Wracając do meritum wątku, niezły będą mieli polew w tych zagranicznych mediach jak dostaną
listy na podstawie akcji organizowanej przez medium którego właścicielem jest partia rządząca :mrgreen:
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrz

Postprzez Grego » środa, 30 gru 2015, 16:53

ski napisał(a):Nie bardzo rozumiem narracji, zawłaszczamy media bo oni też zawłaszczali ?
Gwałt niech się gwałtem odciska!!! Teraz się przypomniało co to wolność słowa! Bezczelność. Jakoś Cię tu nie widziałem z uwagami, kiedy Olejnik i jej podobne kreatury kneblowały opozycję.
Poza tym uważam że jak masz wątpliwości to powinieneś iść do prokuratury.
https://www.youtube.com/watch?v=ifxFGlq ... e=youtu.be
Winniczek wypunktował sprawę genialnie.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrz

Postprzez ski » czwartek, 31 gru 2015, 12:04

Obrazek
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrz

Postprzez ski » czwartek, 31 gru 2015, 12:10

Grego napisał(a):Jakoś Cię tu nie widziałem z uwagami, kiedy Olejnik i jej podobne kreatury kneblowały opozycję.


- Czemu pan bije tego psa?
- Platforma też raz psa pobiła. Gdzie wy byliście jak PO biła psa? Czemu wtedy nie alarmowaliście??? Chcecie odwrócić uwagę od tego że PO biła psy!!!
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrz

Postprzez Grego » czwartek, 31 gru 2015, 12:22

Jeżeli dysponujesz informacjami o znęcaniu się nad zwierzętami, czemu nie idziesz do prokuratury? :mrgreen:
Widzisz jaki fajny argument-młot wynalazłeś?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Wyślij list do mediów zagran. że demokracja ma się dobrz

Postprzez Pyramide » czwartek, 31 gru 2015, 14:39

[quot.....kiedy Olejnik i jej podobne kreatury kneblowały opozycję][/quote]
Ciekawe kto jest większą kreaturą oraz idiotą ? /słowa przytaczane z jakiś tam wpisów kogoś tam z forum/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości