Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

TV Rządowa

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: TV Rządowa

Postprzez Nebelwerfer » niedziela, 24 sty 2016, 13:34

A czemu by nie? Przecież na każdego "mają" jakieś haki. Wymarzona sytuacja to zebrać ich razem i pokazać tłuszczy: o, tacy właśnie są przeciw dobrej zmianie: agenci, nieoddawacze obrazów z gęsiarkami, nieczuli na dramat powodzian, itd.
Że co? Że publika tego nie łyknie? No, jak łyknęła kit o 12-letnim Petru, współpracującym z GRU i jego ojcu, rzekomo budującym bombę dla Rosjan, to już chyba wszystko można im pocisnąć.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: TV Rządowa

Postprzez Nebelwerfer » niedziela, 24 sty 2016, 15:07

Uspokojam i objaśniam: żadnych dżenderów na wizji w Rządowej być nie może! Nawet jeśli pod płaszczykiem segregacji śmieci.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxNewsImg
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: TV Rządowa

Postprzez Piotrek » niedziela, 24 sty 2016, 17:31

Nebelwerfer napisał(a):Uspokojam i objaśniam: żadnych dżenderów na wizji w Rządowej być nie może! Nawet jeśli pod płaszczykiem segregacji śmieci.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxNewsImg


Kto by pomyślał, Pan Maciej ten miły serdeczny człowiek, okazał się podstępną bestią, jego celem jest deprawowanie dzieci miękkim genderem, dobrze, że nie twardym. Dla takich osób nie ma miejsca w naszym społeczeństwie, nasze miłosierdzie pozwala im żyć, ale nie powinni publicznie objawiać swojego grzechu.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: TV Rządowa

Postprzez Pyramide » niedziela, 24 sty 2016, 18:35

Miło było by przeczytać stanowisko Grego w tym temacie.Ale widzę że w drażliwych tematach dotyczących nowej władzy woli się nie ujawniać.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: TV Rządowa

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 25 sty 2016, 07:27

TVP Info przerywa wywiad, żeby pokazać jak prezydent ściska dłonie skoczków narciarskich /całość np Fakt.pl/
Czas wreszcie na przerwę modlitewna.
Ziemiec w TVP Info "szaleje"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: TV Rządowa

Postprzez Nebelwerfer » poniedziałek, 25 sty 2016, 07:32

Co tam jacyś uchodźcy, Prezydent Wszystkich Polaków podający komuś grabę,to jest dopiero breaking news. Cudownie nam się rozwija TVP Info pod rządami Człowieka-no,wiecie.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: TV Rządowa

Postprzez Grego » poniedziałek, 25 sty 2016, 09:10

Jak nie możesz żyć bez lewackiej agitki to przerzuć się na jakiś niemiecki kanał. Katujesz się telewizją bez Lisa i Olejnik i płaczesz na forum. Żałosne.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: TV Rządowa

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 25 sty 2016, 13:38

Nebelwerfer napisał(a):A nową twarz,główkę i jądro dobrej zmiany już Państwo widzieli?
Obrazek

Większość obecnej opozycji wcale nie musi się przebierać i naciągać kondomów na puste łby - i tak, nawet w drogich garniturach wyglądają jak ch..e :evil: :twisted:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 25 sty 2016, 15:58 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: TV Rządowa

Postprzez Nebelwerfer » poniedziałek, 25 sty 2016, 15:49

Tylko opozycji?
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: TV Rządowa

Postprzez ona500 » poniedziałek, 25 sty 2016, 20:06

Grego napisał(a):
ona500 napisał(a):Masowe zwolnienia z TVP za poglądy polityczne??? W kraju "demokratycznym", w którym mamy "wolne media" i "wolność słowa"? Reszty nie trzeba... :shock:
Przespałaś ostatnie pięć lat? To nie byli dziennikarze, tylko partyjni agitatorzy Platformy.

a teraz będziemy mieć to samo, tylko z drugiego obozu. Jak się to ma do mojej wypowiedzi o apolitycznej postawie mediów?
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: TV Rządowa

Postprzez Grego » poniedziałek, 25 sty 2016, 20:37

Media nigdy nie były apolityczne i nie będą. Obejrzyj sobie wywiad w toku kampanii prezydenckiej Tadli z Marianem Kowalskim
https://www.youtube.com/watch?v=y2sgmVYXTR4 i porównaj z podejściem dziennikarzy do Komorowskiego w tej samej kampanii. Tadla to jeszcze spoko, to co wyprawiała Olejnik to już jest jakaś groteska. Fizycznie atakowała swoich gości w programie. To co zrobiła z mediów publicznych PO to jest Korea Północna. Dno, upodlenie. Dziennikarze płaszczyli się przed kacykami Platformy a pluli niemal w oczy opozycji. Taka jest prawda. Teraz czas na PiS. Trudno, zwycięzca bierze władzę. Taka jest kolej rzeczy. Zresztą media prywatne są głównie w rekach niemieckich. Biorąc pod uwagę służalczość Platformy wobec Niemiec, to te media pozostaną zapewne na jej usługi.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: TV Rządowa

Postprzez ZIZ » wtorek, 26 sty 2016, 09:54

Chwilowo nie ma ustawowego obowiązku posiadania telewizora i anteny oraz oglądania tv publicznej, rządowej czy też prywatnych. I tego się trzymam; będzie już prawie dziewiąty rok.
Odbiornik tv co prawda posiadam; podłączony do odtwarzacza dvd :D .
Jak chcę coś oglądnąć - znajdę na necie to co mnie interesuje. Nie to co mi akurat chcieliby wtrynić moderatorzy programów tv.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: TV Rządowa

Postprzez ona500 » wtorek, 26 sty 2016, 20:50

Greg, skończ swoje wywody proszę, bo ja czarne a ty białe; media teoretycznie powinny być wolne, bo tak wynika z konstytucji której fragment przytaczam (art. 14 Konstytucji z 2 kwietnia 1997 r.); praktyka jaka jest każdy widzi.
Rzeczpospolita Polska zapewnia wolność prasy i innych środków społecznego przekazu [...] Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji [...] cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane


ZIZ, zgadzam się w 100%!
Ostatnio edytowano środa, 31 sie 2016, 21:27 przez ona500, łącznie edytowano 1 raz
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: TV Rządowa

Postprzez Grego » wtorek, 26 sty 2016, 20:59

ona500 napisał(a):Greg, skończ swoje wywody proszę, bo ty ja czarne a ty białe; media teoretycznie powinny być wolne, bo tak wynika z konstytucji której fragment przytaczam (art. 14 Konstytucji z 2 kwietnia 1997 r.); praktyka jaka jest każdy widzi.
Rzeczpospolita Polska zapewnia wolność prasy i innych środków społecznego przekazu [...] Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji [...] cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane
Szanowna ona500: Zdecyduj się jeśli łaska, czy zależy Ci na mediach WOLNYCH czy na APOLITYCZNYCH to to ze sobą absolutnie koliduje. Jeżeli media będą wolne to niejako z automatu się upolitycznią, bo kto zakaże wolnej prasie uprawiać polityczną agitacje? Oczywiście nikt, bo wówczas przestałaby być wolna. Odpolitycznienie mediów wymaga zatem OGRANICZENIA ICH WOLNOŚCI. Punkt w konstytucji który przytoczyłaś gwarantuje właśnie media upolitycznione i takie mamy. Pomijam już fakt, że nasza konstytucja jest stekiem bzdur.
Natomiast na pocieszenie uprzejmie informuję, że czytanie moich wywodów nie jest obowiązkowe.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: TV Rządowa

Postprzez Grego » środa, 27 sty 2016, 08:40

http://vod.tvp.pl/23438595/24012016
Ot proszę. "Zawłaszczona" telewizja. Mozna sobie porównać postawę prowadzącego z wściekłymi atakami na opozycję za czasów platformianych "wolnych" Lisów i Tadli.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości