Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

TV Rządowa

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

TV Rządowa

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 22 sty 2016, 15:30

Odkąd Jacek Kurski objął stery na Woronicza, niemal codziennie dochodzą stamtąd porażające newsy. Dobre zmiany co godzina.

Dziś np. okazuje się, że TVP ma zniknąć z Youtube, cudzych VOD i...uwaga, uwaga, ma konkurować z Netflixem.
Już widzę jak zastępy ultraprofesjonałów z TV Republika i Trwam, "słuszni ideowo" reżyserzy siadają i konstruują alternatywę dla House of Cards, czy Narcos. Albo lepiej, niech poszukają w archiwach. Po co komu "Gra o tron", jak może obejrzeć "Janosika" czy "Wiedźmina".
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: TV Rządowa

Postprzez Pyramide » piątek, 22 sty 2016, 15:39

podobno """""znacznie wzrosła"""" liczba oglądających.
Umyślni już główkują jak ominąć ew. haracz na TVPis
Podobnie jak ominąć podatek od sklepów wielkopowierzchniowych czy handlu w necie.Nawet pojawiają się już instrukcje.
Co się dzieje, lud tak chciał i się ma zamiar opierać ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: TV Rządowa

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 22 sty 2016, 15:51

Możliwe, ja np. z żalem przestałem oglądać TVP Info i Jedynkę. Raz, że właśnie mam nadzieję, że będzie to widać w liczbach i wpływach z reklam, dwa że naprawdę ciężko się ogląda tak "pluralistyczne" stacje. Z czego ostatnio była taka beka w necie? A, pamiętam - był w TVP I. wywiad z PBS, a na pasku fruwały "łamiące wiadomości" - premier już jest blisko, już parkuje, już wysiadła, już jest w budynku, itd. Oni są do tego stopnia bezkrytyczni wobec siebie, że nawet nie widzą jaką są autoparodią.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: TV Rządowa

Postprzez ona500 » piątek, 22 sty 2016, 19:28

Masowe zwolnienia z TVP za poglądy polityczne??? W kraju "demokratycznym", w którym mamy "wolne media" i "wolność słowa"? Reszty nie trzeba... :shock:
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: TV Rządowa

Postprzez Pyramide » piątek, 22 sty 2016, 19:46

"uważaj" co piszesz bo tu na forum zostaniesz zakwalifikowana/y przez specyficznego przedstawiciela tego właściwego sortu, do lewaków kwiczących,innego sortu czy targowiczan, ew idiotka/a jak Kopaczka czy Angela.
Dla uspokojenia nie jesteś sam/a.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: TV Rządowa

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 22 sty 2016, 20:44

A o kanale satelitarnym Poland24 dzierlatki i panicze słyszeli? Kurski chce zrobić taką Russiatoday,tyle że o Polsce. Zaiste, prawy to koncept i sprawiedliwy, wreszcie każdy posiadacz satelity z Burkina Faso czy Wietnamu będzie mógł zaspokoić swoją głęboką potrzebę wiedzy o kolejnych sukcesach rządów Beatrycze i Andrzeja, oby żyli wiecznie.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: TV Rządowa

Postprzez Grego » sobota, 23 sty 2016, 08:22

Kurski chce zrobić taką Russiatoday,tyle że o Polsce.

Niezmiernie mnie śmieszy u lemingów ocenianie z wielkim znawstwem (oczywiście krytyczne) wszystkiego co robi nowy rząd zanim to zostanie zrobione. Po tym jednym poznać buca. Choć i innych objawów nie brak.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: TV Rządowa

Postprzez Pyramide » sobota, 23 sty 2016, 09:11

A to dla "bucy ale już w w beretach"
przed wywiadem PBS w TV Info i Polsat na pasku czerwonym w tejże TVP Info
-pani Premier właśnie już na parkingu
-właśnie wysiada z auta
-idzie po schodach już do studia
Brakowało tylko ooooooooo zatrzymała sie w toalecie
To nie śmieszy bo z tego i z "łykaczy" tego trzeba ryć ze śmiechu.
A po wywiadzie news na pasku
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/co ... r,w400.jpg
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: TV Rządowa

Postprzez Nebelwerfer » sobota, 23 sty 2016, 09:18

A nową twarz,główkę i jądro dobrej zmiany już Państwo widzieli?
Obrazek
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: TV Rządowa

Postprzez Pyramide » sobota, 23 sty 2016, 09:54

Jeden z "zacnych" forumowiczów powinien zaproponować dla niego jakieś odznaczenie. /wzorem jakiegoś swojego wcześniejszego wpisu/
To by bardzo pasowało do jego logiki myślenia i postrzegania rzeczywistości.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: TV Rządowa

Postprzez Pyramide » sobota, 23 sty 2016, 14:39

Tak sie nie da. Ciemny lud nie jest taki ciemny. To wg. mnie nie potrwa długo. Jakieś retransmisje z TV Trwam w TVPis
Stacje pokazują marsze KOD, a w TVP Info… Warzecha analizuje wystąpienie Szydło. /Nt.pl/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: TV Rządowa

Postprzez Nebelwerfer » niedziela, 24 sty 2016, 08:51

Heh, wygląda na to, że nawet w Tv Republika i Trwam zaczyna już brakować klakierów. Pewnie mi się tylko wydawało, że PiS opowiadał o tabunach ekspertów, których ma na każde stanowisko. Tymczasem człowiek -pen Rachoń już szuka do TVP Info, prosząc kandydatów o nagrywanie sobie minutowych selfie-filmików.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: TV Rządowa

Postprzez necia55 » niedziela, 24 sty 2016, 11:53

ona500 napisał(a):Masowe zwolnienia z TVP za poglądy polityczne??? W kraju "demokratycznym", w którym mamy "wolne media" i "wolność słowa"? Reszty nie trzeba... :shock:

Podobało mi się, jak ten "dziennikarzyna" ubolewał na wizji ( potem się "utlenił") że "zwalnia" się "biednych" dziennikarzy. Tyle szumu i huku! A ja się pytam : co z tymi tysiącami "zwykłych" Polaków, zwalnianych przez pracodawców "po cichu", bez powodu,szumu medialnego? Za co ci ludzie mają żyć?
Niech "dziennikarze" zaczną pracować "na taśmie" , "na kasie" - takie doświadczenia zawodowe otwierają oczy i dusze na troski zwykłych ludzi.Potem - jak już "załapią się" na ciepłe posadki - będą pisali z sensem i zrozumieniem. Polecam!!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: TV Rządowa

Postprzez Grego » niedziela, 24 sty 2016, 12:08

ona500 napisał(a):Masowe zwolnienia z TVP za poglądy polityczne??? W kraju "demokratycznym", w którym mamy "wolne media" i "wolność słowa"? Reszty nie trzeba... :shock:
Przespałaś ostatnie pięć lat? To nie byli dziennikarze, tylko partyjni agitatorzy Platformy.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: TV Rządowa

Postprzez Pyramide » niedziela, 24 sty 2016, 12:56

TV Rządowa zaprasza na jutro na ostatni program "Lis na żywo".
Goście: L. Wałęsa, B. Komorowski, W. Cimoszewicz, M. Belka
Nie wierzę że to wyemitują. Coś się pewnie popsuje,zerwie, itd
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości