Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nudy na Pudy

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Nudy na Pudy

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 5 lip 2016, 07:54

O Cezarym Kucharskim (menadżerze Roberta Lewandowskiego), który przypadkiem dostał się do parlamentu z list PO krążył kiedyś taki dowcip, że miał w całej karierze politycznej jedno wystąpienie na mównicy - kiedy poprosił o uchylenie okna ze względu na upał. W innej wersji - pytał o lokalizację męskiej toalety, hasło do wifi, podpowiedź do krzyżówki, itd.

Tym bardziej dziwię się, że na forum cicho o tym, że przedstawiciel B-B w Sejmie, poseł Puda, zadebiutował na mównicy. Wyraził swoje poparcie dla idei okrzyknięcia roku imieniem Tadeusza Kościuszki. Nie wiem jak Wy, ale ja pękam z dumy, że pan poseł po kilkuset dniach w Sejmie znalazł w końcu czas, aby zawalczyć o nasze interesa i to od razu w tak krytycznej dla życia nas wszystkich sprawie. Obiecał, że będzie walczył o interesy Podbeskidzia, no i jak dotąd doskonale mu idzie. To niesprawiedliwe, że inny reprezentant, pan poseł Pięta, ma swój wątek tutaj, a Puda nie, dlatego na wypadek gdyby laurka o Kościuszce nie była ostatnim słowem pana Grzegorza, proponuję zbierać w tym wątku komentarze od wdzięcznych wyborców.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Nudy na Pudy

Postprzez davnbb » wtorek, 5 lip 2016, 16:19

Z dumy może nie pękam bo nie głosowałem ani na niego ani na jego ugrupowanie ale myślę, że należy mu się jakaś premia za aktywność w momencie gdy inni myślą już o wakacjach. Jego wkład w budowanie dobrobytu i wprowadzanie dobrej zmiany jest niewątpliwie istotny.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Nudy na Pudy

Postprzez Grego » środa, 6 lip 2016, 09:47

Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie owija tego w słowa.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nudy na Pudy

Postprzez davnbb » środa, 6 lip 2016, 22:42

Zawsze mógł jeszcze błysnąć przed kamerami tak jak ten oto jego kolega:
https://www.youtube.com/watch?v=F647gsTFR64
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości