Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jeszcze raz .... TW Bolek

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Jeszcze raz .... TW Bolek

Postprzez necia55 » czwartek, 8 gru 2016, 19:51

Co by nie mówić, to trochę boli.... https://www.youtube.com/watch?v=KpBtZSOtZ6A
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Jeszcze raz .... TW Bolek

Postprzez ski » niedziela, 11 gru 2016, 16:31

Trzeba mu nagrodę Nobla odebrać i dać Piotrowiczowi.
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Jeszcze raz .... TW Bolek

Postprzez ski » niedziela, 11 gru 2016, 17:46

Obrazek
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: Jeszcze raz .... TW Bolek

Postprzez Benon » środa, 23 maja 2018, 00:15

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Wielce nieszanowny Bolku!

Piszę do ciebie ten list otwarty obejrzawszy i odsłuchawszy film z twojej rozmowy z okupującymi Sejm niepełnosprawnymi i ich rodzicami, domagającymi się comiesięcznego 500-złotowego wsparcia w „żywej gotówce”.

Nie przesądzając o słuszności lub niesłuszności żądania niepełnosprawnych i ich opiekunów, uważam że Nasze Państwo powinno im pomagać na miarę swoich możliwości.

Ty jednak Bolku swoimi słowami i zachowaniem podczas wspomnianej rozmowy pokazałeś, że zupełnie nie nadajesz się do roli rzecznika interesów niepełnosprawnych, że przyszedłeś do Sejmu tylko po to by podczyścić swój zafajdany wizerunek, co ci się zresztą nie udało.

Tak jak mi po ludzku żal alkoholika leżącego na trotuarze w kałuży własnych wydalin, tak żal mi ciebie przywalonego konfidencką teczką Bolka i innymi błędami, którymi zaszkodziłeś Polakom i Polsce.

Dlatego mam dla ciebie radę. Można wyczytać w dokumentach, że w latach 1971-1974 wziąłeś od Bezpieki za kapowanie na swoich kolegów 13 300 zł. Po uwzględnieniu inflacji i denominacji wynika, że 13 300 zł z roku 1974 stanowi równowartość mniej więcej 6 184 zł z roku 2017. Przeznacz taką kwotę na 500-złotowe comiesięczne stypendium dla jednego niepełnosprawnego – będzie je mógł otrzymywać przez przeszło rok.

Jako megaloman, żachniesz się zapewne, że taki gest nie ma znaczenia, że ty chcesz rozwiązać problem niepełnosprawnych systemowo. Wierz mi jednak, iż będzie to krok na miarę twoich obecnych możliwości i oczekiwań wobec ciebie trzeźwo myślących Polaków.

Wiem, że najtrudniejszą dla ciebie konsekwencją przyjęcia mojej rady będzie przyznanie się do tego, czemu – kompromitując się jeszcze bardziej – uporczywie zaprzeczasz. Obiecuję ci jednak, że jeżeli, to zrobisz będę znowu nazywał cię Lechem, a nie Bolkiem. Myślę, że podobnie postąpi wielu innych Polaków.

Obserwujący cię z politowaniem
Benon
Benon
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 6 lut 2009, 20:22

Re: Jeszcze raz .... TW Bolek

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 25 maja 2018, 02:18

Na pewno przeczyta i będzie mu smutno.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron