Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dobre cztery lata rzadow PiS

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » niedziela, 1 sty 2017, 00:04

Wojtke napisał(a):Pisałem poważnie. Jeśli twoim jedynym argumentem, jest argument at hominem, to nie ma sensu tracić czasu.
Pytanie czy robisz to bo:
a) jesteś internetowym trolem i robisz to z premedytacją
b) robisz to nieświadomie, bo nie posiadasz żadnej, nawet elementarnej wiedzy i takim sposobem te braki maskujesz

Stawiam na to drugie.

Bez odbioru.


Aha, więc przypomnę. Twoim argumentem było niezrozumienie tematu. Samo to w sobie jeszcze bym mógł zrozumieć, ale jak przyznałeś komentowałeś po wypiciu wódki w stanie, który zrozumieniu nie sprzyja. Potem, głupawo stwierdziłeś, że więcej nie będziesz oglądał. Jeżeli tak, to tylko tu przyszedłeś na pijacką burdę.

Co do trolowainia, to nie wiem kto kogo troluje? Wchodzisz podpity, nie ogarniasz sytuacji i jeszcze masz pretensje, że pod moim tematem – ja Ciebie troluje. Dobre.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Wojtke » poniedziałek, 2 sty 2017, 09:10

Miałem ci już nie odpowiadać, ale przekłamujesz rzeczywistość do tego stopnia, że jestem zmuszony do sprostowania. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że to odbiega od głównego wątku, ale jako autor sam zacząłeś, więc czuję się usprawiedliwiony.

Po pierwsze mamy różne pojęcie tego co znaczy być po wódce (z pośpiechu zgubiłem słowo po "dobrej" wódce). Dla mnie do bycie po 2 szklaneczkach brandy, szklaneczki oczywiście nie pełne po 150ml. tylko 1/4 razy 2. Dla ciebie to stan upojenia alkoholowego oznaczającego utratę kontroli nad rzeczywistością. Podsumowując nie wpłynęło to na odbiór wiadomości.

Twoim argumentem było niezrozumienie tematu.

Przyznam, że teraz nie rozumiem co do mnie piszesz:) Ale temat zrozumiałem, aż za dobrze. Moja odpowiedź tyczyła się pierwszego filmiku, który zapodałeś. Nie wyłapałem tylko, że gość mówi że jest niezależny, by potem pisiorzyć. I moim argumentem było to, że mógłbym ci wykazać, dlaczego najważniejsza nie jest dystrybucja pieniądza, lub dlaczego w 2040 nie dostaniesz 1500zł emerytury.
Miałeś to jak na tacy, a mnie posądzasz o nierozumienie czegoś, wystarczyło podjąć wątek. Zamiast tego zaczynasz pyskówkę.

Potem, głupawo stwierdziłeś, że więcej nie będziesz oglądał

Dla mnie do było mądre, po co tracić czas na coś z czego niczego nowego się nie można dowiedzieć.

Następnym argumentem była dezinformacja jaką powiela ten gość, a ty znowu zacząłeś jakieś poboczne watki rozpoczynać, zupełnie jak byś się bał, że coś może zburzyć twoją wizję świata. A chętnie bym ci te dezinformacje wykazał. Oczywiście nie mówię, że tam same kłamstwa były raczej takie rzeczy opierają się na zasadzie 80/20, z czego 80 to półprawdy a 20 to 10prawd i 10 kłamstw.

Zauważ, że ja też nie popieram Pisu, ale potrafię obiektywnie na nich spojrzeć, nie z mentalnością kodowca. Jeśli chodzi o gospodarkę, to robią dokładnie to samo co poprzednicy. Prowadzą politykę opartą na inflacji, to jest bańka która w końcu pęknie.
Na 2017 PLANOWANY deficyt jest na zasadzie wóz albo przewóz. Ale mam nadzieje, że nie uda się im go osiągnąć.
Ale jednocześnie jestem zaskoczony tym, że oni realizują obietnice wyborcze, co było nie do pomyślenia przez ost,26lat. Mniejsza o jakość tych obietnic, ja sprzeciwiam się uprawianiu kanibalizmu, ale mimo, że nie jestem ich wyborcą to mam świadomość, że oni nie oszukali tym razem.
Czekam na rozliczenia poprzedniej mafii. Jeśli tego dokonają będę super zaskoczony i nawet ten socjalizm mi tego nie przesłoni, a tym bardziej straszenie kaczorem na lewo i prawo. Ale może być tak jak pisał Grego, że czekają na odwilż w Europie.

Myślę, że początkiem takiego dobrego zjawiska, byłoby odcięcie się – przez każdego obywatela - od pępowiny partyjno-ideologicznej, która jesteśmy mamieni przez wszystkie polityczne formacje. Wybierajmy ludzi mądrych, niezależnie od przynależności partyjnej. To na początek.

Ale to niemożliwe w obecnie. Obecnie możesz sobie głosować a i tak decydują listy. Ale widzę, że również popierasz Kukiz15.
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » wtorek, 3 sty 2017, 19:41

Wojtke napisał(a):
Było późno i byłem po wódce i tego akurat nie wyłapałem. A drugi raz nie będe tracił czasu na oglądanie tych dezinformacji popartych dezinformacjami.....

Moja odpowiedź tyczyła się pierwszego filmiku, który zapodałeś. Nie wyłapałem tylko, że gość mówi że jest niezależny, .


Powiedziałem, żebyś oglądał ze zrozumieniem albo zamknął d#pe. Dalsza dyskusja, na temat - co w tym reportażu jest, a co nie jest realne, jest zbyteczna. No chyba, że napije się "dobrej" wódki i będę szczekał d#pa jak ty, bo mam sraczkę.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez davnbb » wtorek, 3 sty 2017, 21:08

dobrze zapowiadające się podsumowanie rządów ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=kmZmCkccX9o
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Wojtke » środa, 4 sty 2017, 18:53

Kryspin napisał(a):...zamknął d#pe...


Kryspin napisał(a):...szczekał d#pa...


Kryspin napisał(a):...mam sraczkę...

:shock:

Kryspin napisał(a): Dalsza dyskusja...jest zbyteczna.

ooooo takkk! :D
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » środa, 4 sty 2017, 19:24

Kuba o Szydlo, targowicy, klerze i prawicy w PiS-ie.

https://www.youtube.com/watch?v=SM-EleVvdps
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Pyramide » czwartek, 5 sty 2017, 10:07

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » czwartek, 5 sty 2017, 16:25

Jak Antek pogonil Chinczykow. Nastepny glupawy pomysl PiS podyktowany lokalnymi interesami.


http://www.kresy.pl/wydarzenia,azja-pac ... cierewicza
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » czwartek, 5 sty 2017, 16:51

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » wtorek, 10 sty 2017, 18:22

Kazda ekipa nas zadluzala, ta z PiSu nie jest lepsza. Tylko prosze nie argumentowac, ze musza bo "cI poprzedni napedzili " ten mechanizm. Przypomne - 500 Plus, wczesne emerytury, OFE, Mieszkanie Plus.

http://www.newsweek.pl/polska/polityka/ ... 301,1.html
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » wtorek, 10 sty 2017, 18:39

Za nasze pieniadze. Czy obecny marszalek nie ma innnych spraw do zalatwienia? Poprawa swojego wizerunku, really?!
Załączniki
kuchcinski .jpg
kuchcinski .jpg (23.38 KiB) Przeglądane 16073 razy
kuchcinski dokument.jpg
kuchcinski dokument.jpg (37.14 KiB) Przeglądane 16073 razy
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » wtorek, 10 sty 2017, 21:02

Tyk, tyk, tyk. Obecny rzad tylko sie przyczynia do zadluzenia a nie robi nic w kierunku zmniejszenia tego zjawiska.

http://www.dlugpubliczny.org.pl/
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Pyramide » środa, 11 sty 2017, 18:32

śmieszne,prawdziwe i przerażające że "kultura" tak widzi polityków
Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » czwartek, 12 sty 2017, 17:27

Nowy pomysl rzadu na podkrecenie polskiej ekonomii.
Załączniki
Vina Tuska.jpg
Vina Tuska.jpg (57.46 KiB) Przeglądane 16066 razy
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » czwartek, 12 sty 2017, 18:21

Chcialbym zobaczyc taka tabelke, ktora pokazalaby ile jest nepotyzmu w obecnym rzadzie na tle poprzednich formacji. Wyglada na to, ze PiS dorwal sie do koryta i tak jak poprzednie rzady, rozdaje posady.

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/a ... 81208.html
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości