Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dobre cztery lata rzadow PiS

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Nebelwerfer » czwartek, 28 gru 2017, 07:54

Kryspin napisał(a):Z jednego, ta byla czerwona swinia, nie zdaje sobie sprawy, ze sie mu kiedys dobiora do papierow i rozlicza z przeszlosci.


Przepraszam, dawno mnie nie było, a Eisenhowera spod Szyndzielni mam w zablokowanych i nie widzę jego złotych myśli w dyskusjach...On tu się wysypał ze swoimi czerwonymi fascynacjami, czy tak mu profilaktycznie pociskasz?
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » wtorek, 9 sty 2018, 15:52

... zmiana ? na pewno potrzebna i b. odważna,ale czy do końca dobra zobaczymy
Jakoś do końca nie wierze że AM zostanie odstawiony na boczny tor
Jeżeli tak będzie to dobra zmiana nich spodziewa się dziwnych ruchów ze strony AM
Podobnie myśli MK /i nie tylko/ w artykule j/n
https://wiadomosci.wp.pl/macierewicz-sz ... acebook_wp
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez necia55 » wtorek, 9 sty 2018, 20:10

Pyrciu - a spojrzyj na to z innej strony - Antoni M przygotował grunt do rozmów z UE na innym poziomie. Zrobił dobrą robotę , bo "oczyścił przedpole" wycofując się z zakupu wątpliwej jakości zachodniego sprzętu, dał pole do popisu polskim firmom, które produkują sprzęt wysokiej klasy, uznany nawet na zachodzie :D . Szyszko też zrobił swoje - oczyścił z korników Puszczę Białowieską :P - zrobił swoje - może odejść. Itd. itp. - można zacząć rozmawiać z Unią na swoich warunkach. UE powoli "mięknie", kłopoty z Włochami dają dużo do myślenia. Jeżeli tak dalej pójdzie, jeśli Niemcy nie skonstruują rządu ( od wyborów minęło sporo czasu ) to ciemno widzę przyszłość Unii. Jeśli Angolom uda się brexit , to za nimi może podążyć więcej państw. Grupa Wyszehradzka może nie stanowi jeszcze zagrożenia, ale stoi ością w gardle Brukseli. Więc - tak jak już pisałam - UE zaczyna mięknąć i inaczej "śpiewać" ( może troszkę cieniej :mrgreen: ) i pomału przestaje grozić paluchem. Pożyjemy - zobaczymy.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Kryspin » wtorek, 9 sty 2018, 21:54

Ano, pozyjemy i zobaczymy. Moim zdaniem Szalony Antek zostal odstawiony na bocznice bo szkodzi wizerunkowi PiS. Jezeli cos zrobil to rozbil rzadowa limuzyne, bral lape od Boeinga razem ze swoim kumplem z USA i zostawil nierozwiazana "zagadke" smolenska. Tylko twardy elektorat i co poniktorzy koniunkturalni kolaboranci za nim placza. Co do mieknacej Unii to watpie, zebysmy znalezli 5-ciu koalicjantow, a bez tego bedzie nam cienko. Dlatego Kaczynski postawil na Morawieckiego. Neciu, Unia sobie bez Polski dobrze poradzi, ale odwrotnie juz tego nie widze. Niemcy tez wyjda na swoje, z nami lub bez nas.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » środa, 10 sty 2018, 14:06

Myślałam że od czasów Mieszka a jednak trochę później

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Grego » poniedziałek, 26 lut 2018, 17:27

Kolejny co przedawkował GWno. Przed miesięcznicą smoleńską fanatyczny leming zasztyletował człowieka. :?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 26 lut 2018, 19:18

Grego napisał(a):Kolejny co przedawkował GWno. Przed miesięcznicą smoleńską fanatyczny leming zasztyletował człowieka. :?

A w Japonii otwarto pierwszą restaurację... z ludzkim mięsem!
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Kryspin » wtorek, 27 lut 2018, 16:10

"GWno" jest serwowane gorszemu sortowi. Tylko koniunkturalny dupoliz nie moze, albo nie chca zauwazyc bo tak prikazal wodz. To samo sie dzialo w PRL-u.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =FB_Gazeta
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » wtorek, 27 lut 2018, 18:06

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » czwartek, 1 mar 2018, 11:28

Nie podoba mi się ta wizyta naszej delegacji w Izraelu.To nie jest wstawanie z kolan a raczej na kolanach.Pomruki z USA też nie są w tej sprawie obiecujące.Ew spotkanie powinno być na neutralnym gruncie a już na pewno przed uchwaleniem tej kontrowersyjnej ustawy
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Kryspin » piątek, 2 mar 2018, 18:52

List do Antoniego od adwokata.

Drogi Antku!

Dowiedziałem się, że Mariusz wsypał cię, że wydałeś podczas dwóch lat pracy 15 milionów ze służbowej karty. Z pewnością prosisz mnie o radę, co robić w tak beznadziejnym przypadku.
Szczerze mówiąc nie wiem, co mam Ci radzić. Zgodnie z kodeksem karnym (art. 284 w zw. z 294 kk) za przywłaszczenie wielkiej kwoty grozi do 10 lat więzienia. I umówmy się, nawet prokurator, który należał do partii rządzącej, chodził na miesięcznicę, ma w klapie Jarosława nie będzie w stanie uwierzyć, ze można dziennie przepuścić 20 000 złotych na cele reprezentacyjne. Tak więc pozornie to koniec. Ale nic nie jest stracone. Dopóki życia, dopóty nadziei. Po prostu przyznaj się, że wydawałeś razem z młodymi współpracownikami te kwoty na upiększenia sobie życia (Naród spożywał kawior i pił szampana ustami swych najlepszych przedstawicieli, czyli Antoniego, Bartłomieja i Edmunda). I nie mogłeś się przecież żywić po dziadowsku jakimiś tanimi ośmiorniczkami! Kosztowałeś razem z kompanami coraz to nowych potraw, bo lubiłeś za każdą nową rzecz, którą jedliście pociągnąć ich za ucho. Taka mała chwila relaksu przy ciężkiej pracy, którą podjąłeś. Nie mogłeś kupować dla siebie i przyjaciół tych smakołyków z własnej kieszeni, bo pensja starczyłaby na jeden dzień (nie mówiąc już jak słusznie powiedział minister Gowin o pierwszym w następnym miesiącu!).
Któż będzie miał serce aby odmówić chwilowej rozkoszy tak zapracowanemu człowiekowi, który nie tylko bronił nas przez dwa lata przed przeważającymi siłami wroga, ale również wyjaśniał prawdę o najgroźniejszym zamachu w historii Polski?
Jestem przekonany, że uczciwe przyznanie się do wydatkowania tych pieniędzy na smakołyki, imprezy i trunki zaowocuje zrozumieniem, a następnie współczuciem z powodu brutalnych ataków niegodnej, totalnej opozycji. I przekona to prokuratora, że działałeś w stanie wyższej konieczności. Gdybyś się nie rozprężał, to podważałoby to fundament naszego bezpieczeństwa. A przecież bezpieczeństwo nie ma ceny! Te kilkanaście milionów to niska kwota za zrelaksowanego, pełnego sił życiowych obrońcę Ojczyzny. Każdy to zrozumie!

Twój jak zawsze oddany i życzliwy,
Roman
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » wtorek, 6 mar 2018, 06:21

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Kryspin » czwartek, 8 mar 2018, 18:20

Czyli teraz nasi "najlepsi" sojusznicy nie beda sie spotykac z Dudusiem lub premierem. Zastanawiam sie czy Jartek tez ma bana? :roll: A co bedzie, ze sprzetem z demobilu, czy tymi nowymi smiglowcami, o ktorych Antek wspominal, ze mialy byc dwa lata temu?

https://www.politico.eu/article/polands ... caust-law/
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » sobota, 10 mar 2018, 09:01

"Lepiej przepraszać zbyt często, niż uważać siebie za anioła" (http://www.tvn24.pl)
ciekawy wywiad prof Modzelewskiego

Faktem jest że Polska prowadzi bardzo nieudolnie swoja politykę zagraniczna.Nie znaczy to że każdemu powinna przytakiwać i godzić się dla poklasku na wszystko.Brakuje spójności w wypowiedziach ważnych polityków zwł jeżeli chodzi o fakty z przeszłości i brak wiedzy historycznej./a gdzie są ci doradcy Premiera PAD czy Min spr zagr.
Warto może zatrudnić pana Nałęcz
Przecieki odn. stosunków z US a zwł ostatnie spotkanie min. Szczerskiego /podobno gdzieś po jakimś oczekiwaniu/ w USA przerażają
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » wtorek, 20 mar 2018, 19:44

Co się dzieje ?
-Biała księga w Brukseli "sukces" mniemany
-protestujący Obywatele RP uniewinniani za siedzenie na zamkniętej jezdni w zgłoszonym legalnie zgromadzeniu.Liczę że "zostaną" ukarani za okrzyki Lech W
-biegli pracujący na zlecenie Prokuratury nie widzą śladów wybuchu w Tu
-Polska przegrała bój o pracowników delegowanych. Macron triumfuje,pracownicy z RP też
Ale co tam, jest prikaz episkopatu aby całkowicie zakazać aborcji i to jest ważne,nad tym się pracuje

A czopek forumowy siedzi po cichu, nic nie pomaga i nie podnosi nas na duchu swoimi mądrościami
Może jest w UK i wspiera May w szukaniu dowodów na otrucie......
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości