Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dobre cztery lata rzadow PiS

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » czwartek, 1 cze 2017, 16:32

Nagonka na Giertycha trwa. Chca go zaszczuc i zadusic. Typowe stalinowskie metody.

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 2231834473


Prokurator Krajowy ściga mnie za listy na fb.
Pan Prokurator Krajowy złożył na mnie kolejne zawiadomienie o popełnionym przewinieniu dyscyplinarnym. Chodzi mu o to, że w odpowiedzi na jego poprzednie zawiadomienie, gdzie zarzucał mi "przekroczenie granic wolności słowa" poprzez krytykę sposobu prowadzenia śledztwa smoleńskiego oraz okazywane powątpiewanie w ustalenia Podkomisji Smoleńskiej pana Berszyńskiego, zamieściłem list z samokrytyką (poniżej go przypominam). Pan Prokurator Święczkowski uznał, że cały ten list przekracza również swobodę wypowiedzi (szczególnie potępił ostatnie zdanie). Domaga się więc ścigania mnie dycyplinarnie. (Już wiemy dlaczego PiS chce dobrać się do SN, który jest ostatnią instancją w postępowaniach dyscyplinarnych).
Informuję o tym fakcie, gdyż oznacza on że przechodzimy do następnego etapu budowania państwa totalitarnego, gdzie władza za szyderstwo, kpinę i żart z siebie, zaczyna organizować nagonki. To ciekawe, że pan Święczkowski nie miał czasu aby odpowiednio nadzorowac śledztwo, w którym przez rok nie stawiano policjantom zarzutu za tortury na chłopaku, a ma czas pisać pisma w sprawie moich listów na fb.
Ja ze swojej strony jako komentarz do kolejnego zawiadomienia powtórzę:
Wolałbym rowy kopać na Syberii niż być adwokatem według waszego wzoru - żałośni kłamcy.
A oto cały list za który Prokuratura Krajowa mnie ściga.
List do I Zastępcy Prokuratora Generalnego z samokrytyką.
Szanowny Panie Ministrze!
Gdy dowiedziałem się, że napisał Pan na mnie zawiadomienie dyscyplinarne w pierwszej chwili zrobiło mi się przykro. Na mnie? Ja przecież tylu dobrych rad udzielam pańskim kolegom. Tyle listów już napisałem w ich obronie (szczególnie bronię min. Macierewicza - to mój ulubieniec!), a Pan pisze na mnie zawiadomienie? Ale później gdy przeczytałem uważniej, o co Panu chodzi, to zrozumiałem swój błąd. Dlatego postanowiłem niniejszym listem ogłosić publiczną samokrytykę i przyznać się do wielkiej niegodziwości, że oczerniłem Ministra Obrony Narodowej jakoby przez 6 lat głosił kłamstwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. Niniejszym ogłaszam, że będę już teraz wierzył we wszystkie jego tezy, a więc iż:
- w Smoleńsku był zamach
- zamach dokonał się poprzez: wybuch trzech ładunków trotylu i/lub poprzez rozpuszczenie sztucznej mgły i/lub poprzez zakłócenia pracy urządzeń pokładowych działaniem fal elektromagnetycznych i/lub poprzez rozpuszczenie helu osłabiającego właściwości nośne powietrza.
-katastrofę przeżyło kilka osób, które następnie dobito.
Wierzę również, że brzoza nie mogła uszkodzić samolotu, gdyż jak wiadomo samoloty bez problemu latają pomiędzy drzewami. Fakt ten dowiodła Podkomisja smoleńska przeprowadzając eksperyment z brzozą rozpędzoną na samochodzie, która zderzyła się z lecącym Tu-154 i nikomu nic się nie stało. A nawet jeżeli takiego eksperymentu nie było, to tylko dlatego, że nie można było znaleźć prawdziwych pilotów-patriotów gotowych na niewielkie ryzyko.
Generała Błasika nie było w kokpicie, a nawet jeżeli był to jego słowa "Zmieścisz się śmiało!" należy interpretować jako zaproszenie dla kolejnego gościa wchodzącego do zatłoczonego kokpitu. Słowa dyr. Kazany, że "Prezydent jeszcze nie podjął decyzji" odnoszą się do nagród dla pilotów, a nie do kwestii lądowania.
Zamachu dokonali nieznani sprawcy, ale powiązani z pewnością z Tuskiem, który zrobił to bo nienawidzi polskości. A pomagał mu Putin, który zrobił to dlatego, że się bał profesora Lecha Kaczyńskiego.
Dowody na te wszystkie tezy są tak tajne, że tylko najtajniejsze służby MON mają je zgromadzone. Ale wierzę że są.
Teraz już jako nowy, wierny władzy adwokat liczę na odpuszczenie win.
Roman Giertych
PS Wolałbym rowy kopać na Syberii niż być adwokatem według waszego wzoru - żałośni kłamcy.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez staszeks » czwartek, 1 cze 2017, 21:25

staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Pyramide » sobota, 3 cze 2017, 19:49

Ale to jest przecież sukces nad sukcesy PiS

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Pyramide » wtorek, 6 cze 2017, 08:45

Najważniejsze jest chwalenie /vide kon... dup..../
Sukces w TVP... gwarantowany

Obrazek
Ostatnio edytowano sobota, 16 wrz 2017, 16:58 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez staszeks » wtorek, 6 cze 2017, 10:39

Patrzę na załączone zdjęcie i dumam.
Ja, jeżeli coś mi się w telewizji podoba to nie odwracam się do ekranu plecami,
a te panienki wyraźnie odwróciły się do ekranu tym co maja najładniejsze.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Pyramide » sobota, 10 cze 2017, 11:28

To nie może być /nie jest prawda/

Obrazek
Zmiana wartości wybranych SSP na GPW od wyborów 2015 do dziś: PGNIG -4,29% PKP CARGO -3,51% Enea -5,46% Energa -39,78% GRUPA AZOTY -28,94%
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » wtorek, 11 lip 2017, 18:15

Kwik lewactwa bedzie glosny I piskliwy.


https://twitter.com/pisorgpl/status/769 ... -cen-paliw
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Pyramide » niedziela, 10 wrz 2017, 11:47

Tak trzymać,naród tak "chciał"

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 2 paź 2017, 18:21

Ooooooooooooooooooooo

Prawdziwa hekatomba.

W pierwszym półroczu 2017 według danych GUS śmiertelność wzrosła o ponad 7% w stosunku rocznym. W obecnym roku w ciągu sześciu miesięcy zmarło o 14 000 więcej ludzi, niż rok temu. Powtórzę dla naszej kochanej opozycji. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy zmarło o 14 tysięcy więcej ludzi, niż rok temu. Czyli miesięcznie umiera o ponad 2000 ludzi więcej, niż rok temu. Czyli dziennie umiera ponad 75 osób więcej, niż rok temu. To najgorszy wynik w historii III RP. Cały zysk demograficzny z 500+ został zaprzepaszczony, gdyż więcej ludzi umarło, niż się urodziło. Co jest tego przyczyną?
Od 1 stycznia 2017 NFZ znacząco obniżył nakłady na kardiologię. Na serce w Polsce (mocno zanieczyszczonej jeżeli chodzi o powietrze) umiera ponad połowa osób. Zamiast na kardiologię NFZ przeznaczył pieniądze na leki eksperymentalne, które są bardzo drogie, ale dla firm je produkujących pracował kiedyś b. zastępca min. Radziwiłła. Nadto NFZ od początku rządów PiS likwiduje szpitale prowadzone przez przedsiębiorców prywatnych na rzecz jednostek budżetowych, które zawsze są bardziej nieefektywne. Sieć szpitali, która została wprowadzona w dniu wczorajszym jeszcze ten problem pogłębi.

Opozycjo! Powtórzę jeszcze raz: w pierwszych 6 miesiącach 2017 roku zmarło o 14 000 osób więcej niż rok temu, miesięcznie ponad 2000, dziennie ponad 75. Co godzinę o trzech ludzi więcej umiera, niż rok temu! Dlaczego o tym nie bębnicie dzień i noc! Trzeba powstrzymać szaleństwo nawrotu socjalizmu w wydaniu PiS i Radziwiłła, gdyż cena jaką płacą ludzie za te bolszewickie pomysły jest ogromna!

Roman Giertych
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » środa, 4 paź 2017, 19:42

Dajcie Polakom bron i wtedy smiertelnosc sie podniesie. Co za debil chce powszechnego dostepu do broni...dupoliz i jego koledzy.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » wtorek, 10 paź 2017, 17:37

Morawiecki to taki drugi koniunkturalny dupoliz.

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... PAzPA87BCE
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Pyramide » niedziela, 22 paź 2017, 15:06

Trudno to zweryfikować ale uważam że jeden z forumowych "ekspertów" od wszystkiego powinien to wyjaśnić żeby więcej lud lewacki nie kwiczał

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez davnbb » niedziela, 22 paź 2017, 16:27

Rząd w przypadku "nadwyżki" (która swoją drogą może powstawać poprzez "kreatywne księgowanie") umiejętnie ją zagospodaruje. Pieniądze pójdą np. na przejedzenie przez poszkodowaną grupę społeczną - czyli górników (którzy potrzebują deputatu węglowego aby ogrzać swoje mieszkania w blokach).
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » środa, 25 paź 2017, 16:00

Roman Giertych - strona oficjalna
7 hrs ·

Już połowa za nami. PiS przespał swoją rewolucję.

Dziś mija dwa lata od wyborów. Pozornie wydaje się, że PiS znajduje się na wznoszącej fali popularności i zmierza pewnie do drugiej kadencji swoich rządów. Pozory mylą. W rzeczywistości rewolucja, która proponował Jarosław Kaczyński została już przegrana. Dlaczego? Bo nie została zrealizowana. Panowie z PiS nasycili się władzą, apanażami, poczuciem bezkarności i nie doprowadzili do końca swoich zamierzeń stworzenia z Polski dyktatury na wzór turecki, albo przynajmniej takiej formy demokracji autorytarnej jaka panuje na Węgrzech. Ktoś powie, jak to? Przecież opanowali Trybunał Konstytucyjny, prawie wszystkie instytucje państwowe, TVP itd. To prawda, ale dyktatura wymaga czegoś więcej. PiS zaczął plan wprowadzania dyktatury i to jest dla wszystkich oczywiste i każdy obywatel mógł to zobaczyć. Ale skoro zaczął zmierzać do dyktatury łamiąc Konstytucję to brak jej ostatecznego wprowadzenia oznacza tego planu klęskę. Nie mogą już udawać demokratów (jak robili to przez 10 lat od 2007), a nie są jeszcze w pełni dyktaturą. Polityka żadnego państwa w historii nie zna takiej hybrydy. Brak dyktatury oznacza, że za dwa lata odbędą się w miarę wolne wybory. Jeżeli PiS będzie chciał te wybory ordynarnie sfałszować to będziemy mieli Majdan do kwadratu. Dlaczego uważam, że te wybory za dwa lata PiS przegra? Z dwóch powodów. Po pierwsze nie udało się im zastraszyć do końca ludzi, ale udało się przestraszyć. To oznacza, że w wyborach będziemy mieli ogromną mobilizację po stronie opozycji. Już nikt nie będzie plótł andronów, że nie należy straszyć PiS-em. Obecnie już nie są natomiast w stanie przeprowadzić tak gruntownych zmian, aby ludzi zastraszyć. Jest na to za późno. Każdy bowiem z każdym kolejnym dniem bardziej będzie myślał o zbliżających się wyborach, niż o tych ubiegłych. Druga połowa kadencji to nie jest czas na rewolucję i nie jest czas na zastraszanie. Strach może oddziaływać na respondentów sondaży, które mogą jeszcze długo pokazywać przewagę PiS, ale nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Jednak ten strach nie sparaliżuje opozycji i nie przestraszy ludzi przed pójściem na wybory. I właśnie w opozycji leży druga przyczyna dlaczego jestem optymistą. Wiem, że wielu ludzi uważa, że opozycja jest do bani. Jednak ja widzę, że przetrwała najtrudniejszy okres utrzymując pod kierownictwem Grzegorza Schetyny jedność największej partii opozycyjnej oraz nadal ma nazwisko symbol -Donalda Tuska, który propagandą PiS nie został prawie tknięty. Te dwa aktywa wystarczą do zbudowania jądra kondensacji całej opozycyjnej strony. A takie zjednoczenie będzie oznaczać klęskę PiS w każdych wyborach.
Panie i Panowie, jeszcze nie czas otwierać szampana, ale dobra wiadomość jest taka: połowa za nami, a na końcu zwycięstwo będzie nasze!

Roman Giertych
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Pyramide » wtorek, 31 paź 2017, 17:36

Gra na siebie i swoje ugrupowanie aksamitnie wbijając szpilkę PiS. A do innego sortu go bo prędzej czy później wg mnie zdradzi koalicje.Może czeka jak p.Gowin
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... ym/jqr8prv
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości