Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dobre cztery lata rzadow PiS

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez klinek » poniedziałek, 6 lut 2017, 18:44

Adam Hofman też był" hakiem ciągnionym "z tym ,że on jeszcze wróci do polityki, bo tak ma obiecane u prezesa, a poza tym ma trochę oleju w głowie czego nie można powiedzieć o nieopierzonym Misiewiczu. Dlatego jest tak niewygodny, ale do czasu. Na niego też coś znajdą.
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 6 lut 2017, 18:52

Roman Giertych - strona oficjalna
1 hr ·
List do Ministra Bartłomieja Misiewicza z postulatem awansu na premiera.
Szanowny Panie Ministrze!
Długo zastanawiałem się nad tym, czy odważyć się na list do Pana, który znany jest przecież z tego, że przed nim cała generalicja drży. Skoro doradca Zwierzchnika Sił Zbrojnych uważa takie drżenie za zasadne, to tym bardziej ja, skromny adwokat z pokorą i nieśmiałością kręślę te parę słów tylko po to, aby wesprzeć pana Ministra w tej trudnej chwili medialnych dezinformacji.
Będąc pana szczerym zwolennikiem (klnę się, że Pana obecność w elicie PiS stanowi dla mnie źródło nieustawicznej nadziei i satysfakcji!) chciałbym pośpieszyć z rozszerzeniem zawiadomienia, które złożyło MON na dezinformację o Panu. Panie Barteczku najsłodszy (gdyby nie był Pan słodziakiem to przecież nikt Pana w PiS by nie trzymał!) śpieszę donieść, że dezinformacja o Pana zasługach, dokonaniach i wiedzy rozlewa się jako bezkresny ocean po wszystkich tych niegodziwych mediach, ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych. Choćby najbliższy mi przykład. Gdy tylko rano pojawiła się informacja o Pana odwołaniu, ja jako pierwszy pośpieszyłem z medialną pomocą i napisałem,że to niemożliwe. Zacytuję mego tweeta: "Dlaczego Misiewicz jest niezatapialny? Bo może zatopić AM. A czemu AM jest niezatapialny? Bo może zatopić JK. TO się nazywa hak ciągniony." Wszyscy już wieszczyli Pana upadek, a ja jeden murem stanąłem i co? Wyszło na moje! Mogą sobie tam pisać co chcą. Generałowie moga sobie tam rezygnować. Panu mogą skoczyć. Bo na Panu jak na opoce zawisł psychologicznie Antoni, a na nim wisi od Smoleńska Kaczyński, więc kto jest fundamentem rządu? Rząd Misiewiczem stoi! I brak oddawania honorów takiej osobie miałby być traktowany polubownie? Niedoczekanie!
Ale Panie Bartusiu ileż ja pod tym tweetem niegodziwych sugestii dostałem? Ileż złośliwości! Ileż wyzwisk pod pana adresem. Dlatego śpieszę donieść i apeluję o ściganie tych szyderców i kpiarzy, gdyż z poważnych spraw żartować nie wolno! A Pan przecież jest jednym z najpoważniejszych ministrów tego rządu! I póki Pan nie zostanie premierem to nie będzie w kraju dobrze. Czego Panu i PiS-owi szczerze życzę pozostając zawsze do usług,
Roman Giertych
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » wtorek, 7 lut 2017, 02:27

Wyobrazacie sobie partie glosujaca na przepis, ktory pozwala zasiadac w parlamencie tylko trzy kadencje? To by byl naplyw swiezych mozgow co 12 lat. Bulgarzy maja dobry pomysl.

http://natemat.pl/200929,pis-bez-kaczyn ... kie-rzeczy
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez klinek » wtorek, 7 lut 2017, 07:47

Przecież wystarczy kadencyjność posłów .Jestem całkowicie na tak, ale nie w samorządach akurat , które chce wprowadzić kaczor.
Tutaj dobry gospodarz potrafi zrobić naprawdę wiele dobrego co pokazują przykłady niektórych miast czy gmin. No ale przecież chodzi podobno o układy ,układziki i sitwę ...
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » wtorek, 7 lut 2017, 16:32

PiS, PO I inni nigdy sie nie zgodza.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Pyramide » środa, 8 lut 2017, 09:56

Kryspin napisał(a):PiS, PO I inni nigdy sie nie zgodza.

Podobnie Gowin z nimi
"państwa narodowe w polityce zagranicznej i dlatego lepiej błagać Niemcy o NS2 i Opal niż opierać się o przepisy UE"
Gowin w TOK FM
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » środa, 8 lut 2017, 16:42

Szacunek do kobiet. Panie Michalkiewicz, ala ma pan jaja.

https://twitter.com/Vojtekus/status/829304493166755845
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Pyramide » czwartek, 9 lut 2017, 08:52

Paweł #Kukiz w #RozmowaRMF:
-"UE przypomina mi Związek Radziecki"
To ze facet bredzi to norma ale warto poczytać komentarze po audycji na TT,szokkkk i prawda
Takich mamy "polityków"

Szef #MSZ:
-przywróciliśmy podmiotowość polityce zagranicznej; zamiast kibicować głównym graczom,weszliśmy do gry na międzynarodowej arenie
marzenia są za darmo,ale dobrze by było mieć coś do powiedzenia w polityce na świecie zwł w Europie
A
W Brukseli już można usłyszeć pytania, czy istotnie Polacy i Rumuni muszą cieszyć się pełną swobodą przemieszczania się, będąc poza strefą euro. Widmo taniego "polskiego hydraulika" wciąż straszy./gazeta.pl/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » czwartek, 9 lut 2017, 16:41

Dziekuje PiS-owi oraz Jartkowi Kaczynskiemu za takie postrzeganie polskiego obywatela w Brukseli. Bedzie ruch bezwizowy z Ukraina I Bialorusia. Proponuje zrobic podzial, ci ktorzy glosowali na PiS niech dobrowolnie sie pozbeda europejskich paszportow. Reszcie dajcie zyc jak normalnemu czlowiekowi.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » czwartek, 9 lut 2017, 16:57

Siegaja po kolebke. Chca miec Wanie i Tamare.

https://www.wprost.pl/edukacja/10042140 ... u-PiS.html
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » czwartek, 9 lut 2017, 17:00

Wlasciwie wypowiedz Szlapki odnosi sie nie tylko do Waszczykowskiego. Zapomnial o PAD-zie i broszcze.


https://www.youtube.com/watch?v=4LiDlEG-nY8
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » czwartek, 9 lut 2017, 19:13

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Pyramide » piątek, 10 lut 2017, 09:16

"z kolan .... "
podobno; Chińska agencja informacyjna właśnie poinformowała, że Trump obostrzył reżim wizowy dla Chin i Polski. Obywatele tych dwóch krajów muszą ubiegać się o nową wizę bez 'interview' nie po 48 miesiącach jak dotychczas, ale po 12 miesiącach.

a zrobić im to samo jak to prawda
źródło takie sobie ale już na tt też piszą o tym
http://www.wykop.pl/artykul/3597735/tru ... hinczykow/
http://natemat.pl/201305,jesli-jestes-f ... l-przepisy
Ostatnio edytowano piątek, 10 lut 2017, 19:31 przez Pyramide, łącznie edytowano 5 razy
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Kryspin » piątek, 10 lut 2017, 16:42

Polacy robili laske Trumpowi w "Szykago"; mysleli, ze dostana bezwizowe namaszczenie. Masz jakies linki do tego chinskiego zrodla?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Rok rzadow PiS

Postprzez Pyramide » piątek, 10 lut 2017, 19:25

zamach ? fatum ? czy brak umiejętności nowego nabytku borowików ?

Wypadek kolumny rządowej w Oświęcimiu z udziałem Beaty Szydło. Premier ma potłuczenia.

Kolumna jechała drogą główną. Z drogi podporządkowanej wyjechał inny samochód. Pojazd uderzył w drugie auto kolumny. Limuzyna z premier Szydło zjechała z drogi.

Jeden z funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu ma obrażenia nogi. Być może są to złamania.

Sama premier ma potłuczenia.

Na miejscu działają służby.


Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/news-wypadek- ... gn=firefox

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości