Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 3 kwi 2017, 22:03

Kato-Taliban o konstytucji. O jakim rozwoju posel opowiada glupoty? Jezeli chce to moze sobie napisac konstytucje I zamieszkac razem z nia w Rzeszowie.

http://memnews.pl/img/23097/pawlowicz-o ... -03042017/
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » wtorek, 4 kwi 2017, 15:53

Gdy wszystko inne zawodzi zostal im Smolensk. Tylko, ze ten temat tez jus sie wyczerpal...z cierpliwosci Suwereana.



Krystyna Pawłowicz
19 hrs ·
Tusk, Kopaczowa, Arabski, Janicki, Parulski, Seremet.
Komorowski? Sikorski?
Komu jeszcze Smoleńsk MUSI się śnić po nocach?
I już zawsze będzie się śnił...
Żaden sąd ani trybunał poczucia winy i zdrady nie "umorzy".
Od poczucia zdrady i winy nie "uniewinni"
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » wtorek, 16 maja 2017, 17:20

Sa rowni i rowniejsi. Ludzka pani posel dba o dobre imie Polski, bo suweren jej dal do tego mandat.



Krystyna Pawłowicz
1 hr ·

Na konferencję w dniach 11 - 14 maja, do Tokio, na 11-godzinny lot, terroryzowane przez media PANIE poseł PO, Kukiz’15, .N i PSL lat 66, 52, 48 i 42, wystraszone "tym, co napiszą potem gazety", zdecydowały lecieć klasą ekonomiczną premium. Mimo, że przy podróży lotniczej trwającej 8 lub więcej godzin mają prawo do zdrowszej dla wieku i płci klasy biznes refundowanej przez Sejm.
Wystraszone leciały 11 godzin w jedną stronę skulone, a po przylocie czekały, aż zejdzie im z nóg opuchlizna. Nie czuły się dobrze.
Ale dziennikarze z jakichś FAKTÓW są zadowoleni, bo "upilnowali władzy", siedząc wygodnie w chałupach i popijając piwo. W istocie upokorzyli kobiety posłów, ale niby "dopilnowali publicznych, naszych pieniędzy".
Ja (65 l.) NIE dałam się sterroryzować, leciałam w obie strony, łącznie 22 godziny w klasie biznes. Skorzystałam z PRZYSŁUGUJĄCEGO mi prawa do zdrowia.
Dziennikarska młodzież może latać choćby w luku bagażowym, ale starszym osobom, kobietom należy się jednak szacunek. "Tropiciele afer" z FAKTU i podobnych niemieckich mediów dla polskich posłów go nie mają. Ciekawe, czy terroryzowaliby także swoje matki... I narzeczone...
Jutro FAKT ma mi "przyłożyć", że śmiałam przez 22 godziny podróżować w klasie biznes. Taki skandal!
Więcej szacunku dla Polek wyrobnicy niemieckich gazet.
Jesteście w Polsce, tu się kobiety szanuje.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » czwartek, 18 maja 2017, 23:33

Juz wiem po co poleciala pani posel, klasa biznesowa do Japoni. Byla na kobiecym zlocie ekonomicznym, jakim jest Światowy Szczyt Kobiet. Tylko dziwnie jakos nic nie miala do powiedzenia, za to widziano ja czesto w restauracjach. Cala przyjemnosc kosztuje okolo 19 tys. zloty wiecej niz lot klasa ekonomiczna.


http://natemat.pl/208391,przyczajony-po ... cie-kobiet
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » niedziela, 28 maja 2017, 15:59

Wyszynk w sejmie i krowa, ktora geba miele.

http://natemat.pl/209047,ten-fragment-s ... raz-pulpit
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron