Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Glupota Waszczykowskiego

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Glupota Waszczykowskiego

Postprzez Kryspin » czwartek, 12 sty 2017, 17:54

Naszego ministra zna caly swiat - z glupoty.

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/01 ... t-country/
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Glupota Waszczykowskiego

Postprzez Kryspin » czwartek, 12 sty 2017, 17:55

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Glupota Waszczykowskiego

Postprzez Pyramide » czwartek, 2 mar 2017, 16:39

Nie ma co komentować "mistrzowskiej" dyplomacji
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka ... t-pis.read

A PBSz błysnęła czy wyszła na ....... ?
http://natemat.pl/202711,grupa-wyszehra ... owac-tuska
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Glupota Waszczykowskiego

Postprzez Pyramide » wtorek, 7 mar 2017, 17:04

co jest k..... grane ?
Może czas skończyć z ośmieszaniem Polski, ew. uzgodnić swoje stanowiska w tak kluczowych sprawach /nawet dla pozoru i picu/
http://mygorszysort.pl/rzad-szydlo-jedn ... lskiego-2/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Glupota Waszczykowskiego

Postprzez Kryspin » wtorek, 7 mar 2017, 18:10

Przeciez San Escobar nie jest picem tylko realem. :roll:
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Glupota Waszczykowskiego

Postprzez Kryspin » czwartek, 9 mar 2017, 19:22

LoL!
List do J.E. min. Waszczykowskiego
Szanowny Panie Ministrze!
W tym trudnym dla Pana dniu jestem z Panem panie Ministrze. Tak mi smutno, że nie zdołał Pan przeforsować kandydata należącego kiedyś do PZPR (no, no ale żeście takiego znaleźli, który w 1986 wstąpił to sztuka, ja wówczas gazetki podziemne roznosiłem jako moje pierwsze zadanie w zdelegalizowanym przez czerwonych Polskim Związku Akademickim). No i smutno mi, że innym udało się przegłosować panią Premier i wybrać tego liberalnego niby Polaka. Dzisiaj wszyscy pastwią się nad Panem, ale mam dla Pana pomysł: powiedzieć kolegom (aby zostawili Pana w MSZ), że ta katastrofa przy następnych to tylko łagodny katar. Jak będzie im głupio jak przegracie wybory parlamentarne? To dopiero będzie boleć! Albo gdy Tusk wygra wybory prezydenckie? Albo gdy nowy Sejm powoła Trybunał Stanu. Albo gdy zapadną pierwsze wyroki za brak publikacji wyroków TK? Albo gdy rozliczą złodziejstwo w spółkach Skarbu Państwa. Albo gdy usłyszycie prezesa zeznającego na Komisji Śledczej, że on za nic nie odpowiadał, a wszystko to wina rządu. Albo niech Pan im przedstawi czarną wizję tego co będzie za dwa lata, gdy siedzicie tydzień po rozwiązaniu PiS przez Trybunał Konstytucyjny i wspominacie piękne czasy, gdy ponosiliście takie małe klęski jak z Tuskiem w 2017. To dopiero będą smutki! I taka jest moja rada na trudną strategię dla Pana w tym czasie. Niech Pan kolegom uświadomi, że to dopiero pierwsza z całego szeregu porażek, klęsk i katastrof waszego obozu, a wówczas jej znaczenie jakby zmaleje. Świetny pomysł, co? To się nazywa przyjaźń panie ministrze. Niech Pan pamięta, że na mnie zawsze można polegać, gdyż najlepszych przyjaciół poznaje się biedzie, a takiej katastrofy jak dzisiaj to chyba jeszcze nie mieliście. Ale głowa do góry! Ta katastrofa przy następnych wyda się Wam jak ukąszenie komara przy pożarciu przez krokodyla.
Zawsze życzliwy,
Roman Giertych
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Glupota Waszczykowskiego

Postprzez Pyramide » czwartek, 9 mar 2017, 19:52

Właśnie czytałam to na Fb i miałam wkleić
Super pisze te listy RG a zwłaszcza co im grozi za te dobre zmiany
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Glupota Waszczykowskiego

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 27 mar 2017, 15:35

Roman Giertych - strona oficjalna
4 hrs ·
Telegram do min. Waszczykowskiego
Panie Ministrze!
Proszono mnie, abym napisał do Pana list. Ale jak mam pisać szyderczy list, kiedy Pana słowa przebijają wszystkie kabarety?
Dlatego listu nie będzie.
Roman Giertych
PS Czy przyjrzał się już Pan procedurze wyboru papieża Franciszka?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Glupota Waszczykowskiego

Postprzez Kryspin » środa, 19 kwi 2017, 16:16

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Glupota Waszczykowskiego

Postprzez Pyramide » środa, 24 maja 2017, 06:57

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron