Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Antykoncepcja dla leminzycy w stringach

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Antykoncepcja dla leminzycy w stringach

Postprzez Kryspin » środa, 29 lis 2017, 20:03

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Antykoncepcja dla leminzycy w stringach

Postprzez Pyramide » czwartek, 30 lis 2017, 09:05

"może" to forumowa neciunia pisała na spółkę z dup....em,który jest """""biegły""""" w wielu tematach
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Antykoncepcja dla leminzycy w stringach

Postprzez necia55 » czwartek, 30 lis 2017, 19:35

Pyrciuniu Ty moja :D no czytam i oczom nie wierzę :shock: - posądzać mnie o takie anachronizmy..... to jak uwierzyć Gesler , że marchewka była..... prototypem wibratora w klasztorach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No jak mogłaś , jak mogłaś :D :D :D ???? Wytłumacz się kobieto :P bo nie zdzierżę i przysolę z plaskacza :D
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Antykoncepcja dla leminzycy w stringach

Postprzez Pyramide » czwartek, 30 lis 2017, 19:54

Wybacz kobieto,jakoś skojarzyłam te bzdury z Tobą ale po przemyśleniach mówię sorry.
A z marchewką i Gesler masz rację.One pewnie tam lubią i mają nature :D :oops: :twisted:
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Antykoncepcja dla leminzycy w stringach

Postprzez necia55 » niedziela, 3 gru 2017, 21:35

Przeprosiny przyjęte :D :D :D ale , żeby mi to było ostatni raz :P . Podejrzewać necię o takie anachronizmy - niepodobna :lol: . Toż ja jak najbardziej postępowa jestem ( w granicach zdrowego rozsądku - oczywiście :lol: ) i takie dyrdymały idą w odstawkę :P. Najlepiej się dzieci "robi" na sianie, w stodole, same plusy :P - ciemno, ciepło, w zgodzie z naturą :D :D :D i ..... ach zamilcz serce, gdzie te stodoły, gdzie to siano, gdzie te egipskie ciemności ...... :D :D :D :D :D :D
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Antykoncepcja dla leminzycy w stringach

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 4 gru 2017, 09:09

necia55 napisał(a): Podejrzewać necię o takie anachronizmy - niepodobna :lol: . Toż ja jak najbardziej postępowa jestem ( w granicach zdrowego rozsądku - oczywiście :lol:


taaaaaaaaaaa? :roll: :lol:
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości