Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Rejestr pedoofilów

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Rejestr pedoofilów

Postprzez staszeks » środa, 3 sty 2018, 16:39

Ma co najmniej mieszane uczucia.
Jak podała nasza TV już jeden z nich stracił pracę.(mimo, że mnie pracował z dziećmi)
Jestem przekonany, ze nowej nie znajdzie.
Co mu pozostaje???
Pamiętajmy, ze jeżeli są na wolności to karę już odbyli.
Jeżeli kara spełniła swoją rolę, to zostali zresocjalizowani i są już NORMALNYMI ludźmi.
Załóżmy że tak faktycznie jest (nie ma powodów aby nie uważać, że tak jest w większości wypadków)
Co taki człowiek teraz ma ze sobą począć??
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Rejestr pedoofilów

Postprzez Pyramide » środa, 3 sty 2018, 17:02

Skoro u nas ujawniać wolno agentów i współpracowników wywiadu to ew. pedofilów też "wolno"
Uważam że każdy z listy jak się odwoła to prędzej czy później ma sprawę wygrana i wysokie odszkodowanie.
Zwłaszcza jak został osadzony wcześniej i odbył karę
Zastanawiam się czy duchowni różnych wyznań też są na tej liście ?
Polska jednak to dziki kraj jak mówił ......
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Rejestr pedoofilów

Postprzez GP » czwartek, 4 sty 2018, 18:04

A ja się odniosę trochę do innej kwestii - kto i gdzie napisał/powiedział, że to jest rejestr PEDOFILÓW? :roll:
Bo wchodząc na tę stronę nie widzę tam takiej adnotacji - jest to "Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym", pod co oczywiście pedofilia się zalicza, ALE... śmiem podejrzewać, że spora część tych osób widnieje tam z zupełnie innych powodów, być może czasem dosyć błahych (nie wiem, ktoś tam się w autobusie o kogoś ocierał i już ma wyrok za inną czynność seksualną).
Mylę się może?

Jeśli już tworzyć taki rejestr, to myślę, że dobrze by było w widocznym miejscu podawać informację, za co dany osobnik się tam znalazł...
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości