Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

V Orban w Polsce

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

V Orban w Polsce

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 14 maja 2018, 06:28

Podczas jego wizyty nasi Rządzący powinni jednoznacznie pytać V Orbana czy jest tym zaufanym sojusznikiem Polski czy tylko gra na kilka frontów.
Ostatnie jego wypowiedzi zwł o trójkącie Moskwa-Berlin-Ankara bez wspominania o Polsce tylko stawiają wiele pytań o jego wiarygodność w polityce do nas.
Bliskość do Moskwy nie jest tylko podejrzeniem. Racje ma bo gospodarczo na tym wychodzi dobrze
Stanowisko V Orbana w sprawie uchodźców też nie jest do końca jasne. Jego kontakty z UE wiele też wskazują że może grać na dwa fronty ale zawsze z korzyścią dla Węgier
Mam poważne obawy czy Polska naprawdę może liczyć na wstawiennictwo Węgier w wielu sprawach.
27:1 też o czymś mówi
Wg mnie taki nasz człowiek z podwórka czyli "jestem za a nawet przeciw"
Ważne żeby media nie piały z zachwytu na zapas
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: V Orban w Polsce

Postprzez Piotrek » poniedziałek, 14 maja 2018, 12:42

Polska ma sojuszników? Śmieszne, jak pan wyleniały minister Czaputowicz, on coś robi, bo nawet mam wątpliwości co do jego istnienia?
Pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: V Orban w Polsce

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 14 maja 2018, 14:57

Orban to rosyjski troll, podobnie jak koniunkturalny dupoliz. Roznica jest taka, ze ten pierwszy dostaje od Rosji dobra kase, nasz koniunkturalny robi za friko.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron