Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Tęczowa rewolucja

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Tęczowa rewolucja

Postprzez necia55 » czwartek, 25 lip 2019, 19:18

:lol: co sądzicie o tej nasze chucpie z LGBT ? Popieracie, czy "wieszacie psy" :D
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Piotrek » piątek, 26 lip 2019, 06:40

Zawsze to zmanipulowani ludzie dręczyli, prześladowali i zabijali innych ludzi w imię wyimaginowanych wartości. A Ci, którzy czerpią z tego realne korzyści nigdy nie pobrudzili sobie rąk, ale jak zginęło trochę motłochu to ich władza i bogactwo powiększało się. Będą Ci wmawiać to w co uwierzysz, a później zrobisz co będą chcieli.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez necia55 » piątek, 26 lip 2019, 19:07

No właśnie! Masz dużo racji - ciekawa jestem Waszych opinii - zwłaszcza na temat "seksualizacji" w szkołach . Czy jest to realne, czy to tylko takie .... pohukiwanie puszczyka?
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez davnbb » wtorek, 30 lip 2019, 18:35

necia55 napisał(a):co sądzicie o tej nasze chucpie z LGBT ? Popieracie, czy "wieszacie psy"

chucpa nie chucpa - myślę, że teraz cała sytuacja jest wykorzystywana aby zjednoczyć wyborców w walce z przeciwnikiem politycznym przed zbliżającymi się wyborami (dotyczy to zarówno prawicy jak i lewicy). Miejsce ostatniego marszu było wybrane nieprzypadkowo - żeby odbiło się jak najszerszym echem należało go zrobić nie w Warszawie (która już do tego przywykła) tylko na terenie przeciwnika (przecież oczywistym jest, że mieszkańcy tego terenu nie będą biernie się przyglądać - będzie można wystąpić w roli ofiary)
Nie lubię PISu ale nie podoba mi się jak do Polski próbuje wprowadzić się tęczowy terror (przykładem niech będzie ostatnie zwolnienie pracownika IKEA za jego poglądy).
Piotrek napisał(a):w imię wyimaginowanych wartości.

Wartości, które środowisko lgbt atakuje wcale nie są wyimaginowane. Bóg, wiara, rodzina są wartościami obecnymi w naszej kulturze od setek lat. Można powiedzieć, że dla nas są częścią tożsamości narodowej.
Zgodzić się mogę, że teraz ludzie są szczuci na innych w celu odniesienia korzyści przez wąskie grono znajdujących się u władzy.
necia55 napisał(a):Czy jest to realne, czy to tylko takie .... pohukiwanie puszczyka?

Myślę, że pewne rzeczy na razie u nas na szczęście nie przejdą. Co by to mogło być?
Popatrz na kraje skandynawskie, Niemcy czy też Wielką Brytanie. To z tych miejsc płyną różne światłe idee, które u nas próbuje się zaszczepić (nie wiem czy pamiętacie ale "bezstresowe wychowanie" miało swoje początki w Szwecji - efekty jakie przynosi można obserwować na codzień). Co tam teraz jest na topie:

-dziecko samo będzie sobie określać płeć - przecież to, że urodził się chłopcem nie oznacza, że nim jest.
-tata lub mama? Nie, w szkole czy w urzędach nazywa się ich rodzic żeby kogoś nie urazić poprzez przypisanie mu określonej roli (w końcu nie wiadomo czy w danym związku tatuś nie robi za mamusie - jakkolwiek to nie brzmi ;-) )
-wprowadzenie ubikacji dla niezdecydowanych płciowo itp, itd.

Na tą chwilę lgbt nie wydaje się groźne - raczej śmieszne. Na razie jednak jest etap oswajania -później przyjdzie czas na żądania (np. adopcja dzieci)

na koniec kawał, który mi się przypomniał:
"Przychodzi do KGB stary Izaak Mojsiejewicz i powiada że chce paszport, bo ma zamiar wyemigrować. Oficer pyta się go:
— Co się stało? Wytrzymaliście Stalina, Chruszczowa, Breżniewa, pierestrojkę i kryzys, a teraz, gdy nareszcie można odetchnąć, chcecie emigrować na stare lata?
— To z powodu homoseksualizmu.
— Przecież u was z tym wszystko w porządku!
— U mnie w porządku, ale widzę co się dzieje. Za Stalina homoseksualistów rozstrzeliwali. Za Chruszczowa wsadzali do paki. Za Breżniewa przymusowo leczyli. Za Gorbaczowa przestali się nimi zajmować, a potem homoseksualizm zrobił się modny. To ja chcę wyjechać, póki jeszcze nie jest obowiązkowy."
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez necia55 » środa, 7 sie 2019, 16:56

Dowcip fajny :P . Masz dużo racji, ale mnie martwi właśnie to przyzwolenie na przyzwyczajanie ! Nie chce nawet myśleć, co będzie się działo za parę lat, kiedy już wreszcie się "oswoimy" z tematem. Jak społeczeństwo - zwłaszcza to starsze - będzie funkcjonować, ciągle spychane na margines przez rozwydrzone pozorną wolnością młode pokolenie? Aż strach się bać !
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 19 sie 2019, 14:43

Jakie oswojenie z tematem, o czym ty kobieto mowisz? Ta "seksualizacja" w szkolach jest prowadzona przez panow w czarnych sutannach, ale to tradycja dlatego pewien cwiok, I jego sasiad z wygolona pala tego nie zauwazaja, bo to nalezy do katolickiej tradycji. Ilu gejow znasz? Czy kazdy z nich wypina dupe w rozowych stringach na rynku?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez davnbb » poniedziałek, 19 sie 2019, 15:17

Kryspin napisał(a):oswojenie z tematem,

Oswojenie czyli wmówienie ludziom, że to w sumie jest normalne i nic w tym dziwnego nie ma - to właśnie teraz się odbywa.
Kryspin napisał(a): to nalezy do katolickiej tradycji

Ja np. nie wychowałem się tej tradycji i jest mi ona zupełnie obca a mimo to nie podoba mi się to całe LGB.......
Kryspin napisał(a): Czy kazdy z nich wypina dupe w rozowych stringach na rynku?

Może i nie każdy ale całość jest postrzegana właśnie przez tą grupę. Kiedyś też byli, nie zwracali tak na siebie uwagi to i mniej krzyku wokół nich było.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Grego » poniedziałek, 19 sie 2019, 17:09

Ja pozwolę sobie zauważyć, że w państwie polskim homoseksualizm nie był nigdy przestępstwem. Prześladowania pederastów podobnie zresztą jak czarownic są raczej charakterystyczną cechą społeczności protestanckich. Wynika to z zasady "sola scriptura". Próby przenoszenia na nasz grunt zachodnioeuropejskiej wojny gejów z heteroseksualistami mogą się tylko zakończyć tym, że homoseksualiści w końcu się doigrają. Rafalala i Biedroń zwiną żagle, a nasi homoseksualiści zostaną z problemem nietolerancji, którą działacze LGBTQiZ świadomie generują.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Kryspin » wtorek, 20 sie 2019, 16:15

davnbb napisał(a):
Kryspin napisał(a):oswojenie z tematem,

Oswojenie czyli wmówienie ludziom, że to w sumie jest normalne i nic w tym dziwnego nie ma - to właśnie teraz się odbywa.
Kryspin napisał(a): to nalezy do katolickiej tradycji

Ja np. nie wychowałem się tej tradycji i jest mi ona zupełnie obca a mimo to nie podoba mi się to całe LGB.......
Kryspin napisał(a): Czy kazdy z nich wypina dupe w rozowych stringach na rynku?

Może i nie każdy ale całość jest postrzegana właśnie przez tą grupę. Kiedyś też byli, nie zwracali tak na siebie uwagi to i mniej krzyku wokół nich było.


Uwazanie czegos za normalne lub nie, jest raczej subiektywnym doznaniem, no chyba, ze chodzi o opinie fachowca. To, ze ktos sie lubi dymac z facetem, nie uwazam za tragedie. Za tragedie uwazalbym gdyby dwaj faceci dymali sie na placu przed Zamkiem Sulkowskich.

Masz prawo do wyrazania swoich opinii o LGBT, tak samo jak drugi ma prawo do bycia gejem.

Zazwyczaj ktos zwraca na siebie uwage, gdy dzieje mu sie krzywda. Moim zdaniem, gdyby ludzie mieli wiecej tolerancji na to, ze dwoch panow mieszka z soba, lub chodza pod reke , to moze by nie maszerowali. Niestety, czesto tak sie zdarza, ze ktorys z nich dostanie z liscia, lub zostanie skopany. Nie mowie juz tutaj o ubezpieczeniach spolecznych dla partnerow, czy brak prawa dziedziczenia partnerow homoseksualnych. Lista jest dluga.
Ostatnio edytowano wtorek, 20 sie 2019, 21:59 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez necia55 » wtorek, 20 sie 2019, 18:44

Spokojnie :? , bez patosu :) . Nie chciałabym być źle zrozumiana. Nie mam nic do gejów - absolutnie ! To ludzie tacy sami jak wszyscy i nie o nich mi tu chodzi. Bo homoseksualiści byli, są i będą . Ale.... dopóki będą zajęci tylko swoimi sprawami, będą trzymali to dla siebie i nie zmuszali nachalnie i bezczelnie do publicznej akceptacji swoich dewiacji ( bo nie oszukujmy się - jest to dewiacja ) to wszystko będzie o.k. . Ale nie zgadzam się na to , by ludzie o odmiennych upodobaniach niż znakomita większość społeczeństwa dyktowali warunki, obrażali religię, domagali się prawa do wychowywania dzieci, małżeństw - bo to jest niemoralne ! We wszystkich grupach społecznych jest margines patologii i to wiadomo powszechnie, ale to nie może być wyznacznikiem dla całego społeczeństwa ! A społeczność lgbt chce narzucić nam wartości, których absolutna większość nie akceptuje.To tyczy się również pedofilii - to powinno być tępione w jak najsurowszy sposób - jeżeli już nic nie skutkuje - to byłabym nawet za kastracją. Natomiast nigdy nie wyrażę zgody na seksualizację dzieci, bo małe dziecko ma się bawić, uczyć, a nie masturbować, czy myśleć o seksualnej anatomii swoich rodziców czy kolegów i koleżanek.
Kryspin - komu i dlaczego dzieje się krzywda? Ja znam paru panów o odmiennych upodobaniach, chętnie z nimi rozmawiam, żartuję - ale oni nigdy nie dali mi powodu do zgorszenia, w moim towarzystwie zachowują się poprawnie i absolutnie nie eksponują swojej inności. A mnie nigdy by do głowy nie przyszło, żeby ich w jakikolwiek sposób piętnować, czy "częstować" ostracyzmem :D . I taka postawa mi się podoba.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Kryspin » wtorek, 20 sie 2019, 21:45

Odniose sie tylko do jednej sprawy, bo do reszty bzdetow, ktore napisalas nie warto. Kazdy ma swoje zdanie I jezeli sadzisz, ze bycie gejem jest patologia, to ja Cie od takiego rozumowanie nie bede w stanie odwiesc. Kazdy orze jak moze. Chcialbym, zebys mi wyjasnila jedna sprawe, a mianowicie gdzie lub kiedy LGBT narzuca nam pedofilskie wartosci?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Pyramide » środa, 21 sie 2019, 06:11

Muszę jednak zabrać głos
Nie przeszkadzały mi nigdy i nigdzie inne orientacje,LGBT bo to jest temat zastępczy wywołany, jak wiele innych, przez PiS ku uciesze ich zwolenników
Problemem jest pedofilia zwłaszcza między tymi co tak barwnie się ubierają i tak ochoczo zabierają głos w sprawach,których nie potrafią u siebie rozwiązać.
LGBT nikomu nic nie narzuca ani nie stanowi problemu nigdzie na świecie oprócz zakłamanej grupy oszołomów
Nie wiem czy czasem do tej grupy nie należy necia/sorry ale takie mam odczucia/
Dewiacja necia to głównie pod "kieckami"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez necia55 » środa, 21 sie 2019, 11:45

Kyspin, Pyrciu :D twierdzicie, że homoseksualizm to ..... normalne? W świecie zwierzęcym, także naszym ludzkim związek samca i samicy, mężczyzny i kobiety to NORMA służąca PROKREACJI !!! Powtórzę po raz kolejny : gdyby było inaczej, to rozmnażalibyśmy się przez podział , odrosty, pączkowanie lub w jeszcze jakiś inny sposób. Ponieważ do tego trzeba obu płci , to właśnie to jest NORMĄ!!! A wszystko inne - DEWIACJĄ i ZBOCZENIEM ! Jakież to "inne płcie" wymyśliła natura??? Jak zachowują się przedstawiciele tegoż ugrupowania? W większości prowokują i sieja zgorszenie (uderzające przede wszystkim w dzieci ). Przyznanie prawa do wychowywania dzieci przez pary homoseksualne prowadzi do nauczenia dziecka podobnych zachowań. Przecież LGBT-owcy żądają zmiany prawa i uwzględnienia w nim ich "potrzeb" siłą narzucając nam swoje poglądy i przekonania. Niedługo heteroseksualni mieszkańcy tej planety będą uważani za nienormalnych i nieprzystosowanych, bo ideologia gender i LGBT będzie powszechnym "prawem" dla wszystkich. Ciekawe jest również to, ze mniejszości seksualne mogą bezkarnie obrażać i ubliżać ludziom mającym inne zdanie niż oni, a my, nie możemy nawet skrytykować ich zachowań, bo wisi nad nami groźba kar różnego rodzaju. Jakim prawem ci ludzie żądają tolerancji, jednocześnie odmawiając jej nam? Nie widzę potrzeby jakiegoś specjalnego traktowania tej społeczności. Będąc ludźmi maja takie same prawa jak inni obywatele, natomiast jestem przeciwna obejmowaniu ich jakąś szczególną troską!!!
Następna sprawa- seksualizacja dzieci prowadzi wprost do zwalniania od odpowiedzialności z zobowiązań natury etycznej i refleksji moralnej jako niepotrzebnego balastu, aby można było się cieszyć tylko przyjemnościami płynącymi z seksu. A gdzie odpowiedzialność? Za siebie i drugiego człowieka? A gdzie w tym wszystkim jest tradycyjny model rodziny? Zastanawiam się , w jakim kierunku idziemy i co z tego wyniknie, bo że nic dobrego - to już widać!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Grego » środa, 21 sie 2019, 14:38

Akurat rewolucja LGBTcośtacośtam z homoseksualistami nie ma za wiele wspólnego. Homoseksualiści zawsze byli, są i będą, na ogół też nie stanowią problemu, ani zagrożenia. W naszej kulturze także nie ma zwyczaju aby ich prześladować. To ze czasem któryś "dostanie z liścia" to normalne kryminalne zjawisko. Heteroseksualistom tez się zdarza oberwać od agresywnego typa. Od tego jest policja, żeby sprawcę ustalić i ciupasem dostarczyć sądowi do ukarania.
Rewolucja LGBTQiZ to nie homoseksualiści, tylko banda dzikusów, którzy wymalowani jak tanie prostytutki zawijają sobie na głowie stanik rozmiar F i w stringach z piórami urządzają marsz na Jasną Górę. Albo jak Rafalala atakują nastolatki żeby zwrócić uwagę na swoje dewiacje. O nich jest ten wątek i oni stanowią autentyczne zagrożenie. Dlatego moim zdaniem nie mogą być tolerowani. Ich orientacja seksualna nie ma żadnego znaczenia! Zwykle powiadają się homoseksualistami, ale przecież nikt tego nigdy nie będzie sprawdzał. Przestępcy do więzień i tyle.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Kryspin » środa, 21 sie 2019, 15:48

Droga Neciu. Z uporem maniaka ciagle chce sie dowiedziec - gdzie i kiedy srodowiska LGBT narzucaja nam pedofilskie wartosci? Moze I jestem upierdliwy ale skoro cos takiego rzeklas to moze mnie oswiecisz?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości