Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Tęczowa rewolucja

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez davnbb » środa, 28 sie 2019, 19:25

https://www.dw.com/pl/szokuj%C4%85ce-sz ... a-17023892
To historia z kraju, gdzie ten cały ruch z alfabetem na litrę L się zaczynał
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Grego » czwartek, 29 sie 2019, 08:34

Postawę postępaków wobec pedofilii widać najlepiej kiedy się przyjrzeć sprawie ekstradycji Polańskiego. Te same środowiska które dostają spazmów nad każdym przypadkiem pedofilii w KK domagały się aby Polańskiemu "dać spokój".
https://www.youtube.com/watch?v=xlzX8FNKJEU
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez davnbb » niedziela, 6 paź 2019, 02:32

Tak się kończy podążanie za modą i głupimi idolami....
https://news.sky.com/story/hundreds-of- ... x-11827740

Upsss :lol: :lol: :lol:
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez necia55 » niedziela, 6 paź 2019, 19:22

Niestety - strona " nie znaleziona" czytaj : wyłączona :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 7 paź 2019, 17:21

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez davnbb » wtorek, 8 paź 2019, 17:02

necia55 napisał(a):Niestety - strona " nie znaleziona" czytaj : wyłączona :mrgreen:

U mnie działa. W skrócie artykuł o tym, że setki transów zmieniło sobie płeć i jednak chcieliby wrócić do tej z jaką się urodzili.

Ktoś im zrobił wodę z mózgu, że teraz tak można, będzie fajnie, będą trendy, modni itp..
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez necia55 » wtorek, 22 paź 2019, 17:25

Dzięki za pomoc - doczytałam. I jedno co mi do głowy przychodzi - to robienie wody z mózgu tym młodym ludziom. Tak to jest, kiedy rozwala się rodziny, niszczy tradycje, pokazuje tą "zgniłą wolność" , która niszczy młodym ludziom psychikę, wartości i samodzielne myślenie. Szkoda, wielka szkoda, że wprowadza się to u nas. Bo zamiast modelu tradycyjnej rodziny, będziemy mieć ludzką zbieraninę ze zrytymi beretami, która będzie jak to przysłowiowe bydło na pastwisku - bezwolne, poddane indoktrynacji, lane batem jak nie będzie słuchać "ważniaków". Bo zagubionym, bezrozumnym motłochem, fajnie się steruje, rządzi - ale to ma swoją cenę!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Kryspin » wtorek, 22 paź 2019, 18:30

Bezrozumny motloch zaglosowal. Zaglosowal w nizszym stopniu niz prezes sie tego spodziwal, bo pomimo kielbas wyborczych i nawolywania z ambony ludzie nie dali mu komfortowego mandatu do rzadzenia. "Liczyliśmy na więcej" - tak sugerował w zasadzie w każdej sekundzie swojej wypowiedzi podczas wieczoru wyborczego. "Zasługujemy na więcej." Ano moze wedlug Neci i spolki, moze zaslugujecie na wiecej. Problem jest tylko jeden. Nie ma tego "wiecej" pomimo, ze wydaliscie 5,5 tys zl. na kazdy glos.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez necia55 » sobota, 30 lis 2019, 15:46

Kryspin napisał(a):Droga Neciu. Z uporem maniaka ciagle chce sie dowiedziec - gdzie i kiedy srodowiska LGBT narzucaja nam pedofilskie wartosci? Moze I jestem upierdliwy ale skoro cos takiego rzeklas to moze mnie oswiecisz?


Kryspin, miałam już na to pytanie nie odpowiadać, bo i po co?????? Ale ..... Doszłam do wniosku, że należy temat jednak dokończyć. Racji jednak nie masz w jednym - środowiska lgbt narzucają nam wartości pedofilskie, tylko w sposób zawoalowany , nie bezpośrednio! Sama edukacja seksualna dzieci służy temu celowi. Trafiłam na taki artykuł , który całkowicie obrazuje to o czym piszę :
https://nczas.com/2019/11/29/w-odmetach ... EjgcId-T4o , .
Właśnie to "oswajanie" dzieci z przyjemnościami płynącymi z seksu, otwierają je na nowe możliwości, które mogą zaowocować oswojeniem się na seks z dorosłymi! I będzie to całkowicie legalne !!!!! Tu właśnie widzę niebezpieczeństwo. LGBT powinno zostać niszą, bez praw, bez możliwości ekspansji w społeczeństwie. Bo to powoli prowadzi do wynaturzeń i dewiacji, która rozszerza się jak choroba zakaźna. Nie wiem jakiej orientacji seksualnej jesteś, ale to co próbujesz udowadniać nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem , normami społecznymi itp. . LGBT narzuca nam "nowy styl myślenia", życia i funkcjonowania w świecie seksu. I tu widzę największe zagrożenie. Bo ja się już zmanipulować nie dam, moje dzieci też. Ale małoletnie wnuki..... ? Z domu wynoszą prawidłowe postawy społeczne, ale środowisko może to zmienić radykalnie ... , w każdej chwili.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Kryspin » wtorek, 3 gru 2019, 02:16

Zmorą współczesnej rzeczywistości, zwłaszcza tej wirtualnej, staje się problem odróżnienia intencjonalnego bełkotu i trollingu, od prawdziwych przejawów infantylizmu. Coraz częściej łapię się na tym, że nie wiem czy Twoją odpowiedź, powinienem traktować serio, czy subtelnie śmiać się z umysłowej pauperyzacji oraz karkołomnych wywodów, którymi mnie tutaj raczysz. Czy naprawdę wierzysz w to co napisałaś, czy po prostu uderzasz mnie w czoło sarkazmem? Przecież, nie możesz być tak naiwnie głupia, żeby wierzyć w to co piszesz. Dokładnie ten rodzaj zakłopotania towarzyszy mi podczas przeglądania strony głównej portalu Najwyższy czas! Ile razy znajdę się na ww. stronie internetowej, znajduje tam takie perełki jak: Einstein był geniuszem, bo jadł chleb? Naukowcy dramatyzują: najwięksi mordercy w Polsce to koty! Oraz, czy istnieje życie po śmierci? Ci naukowcy nie mają wątpliwości.

Droga Neciu - strzeliłaś sobie w waginę. Przeczytałem tzw. manifest gejów, od deski do deski, nigdzie nie znalazłem w nim wzmianki o dekryminalizacji stosunków płciowych z dziećmi. Tekst linkuje poniżej w oryginalnej nie zmienionej treści byś nie mówiła, ze deprecjonuje Twoje pisanie bez dowodów.

https://www.unfpa.org/sites/default/fil ... 2hGfr5KERw

Nie będę się już tez pastwić nad tym, ze Nasz czas! to polski portal, który na swoich lamach prezentuje zarówno informacje ze Sputnika jak i z Voice of Europe (m.in. o „zgwałconym psie znalezionym w obozie dla uchodźców” czy nagłówek straszący końcem świata. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że temat rychłej globalnej katastrofy to klasyczny motyw, który nigdy nie nudzi się fanom teorii spiskowych i regularnie gości na stronach o szemranej reputacji. Tak samo jest z tematem o "tęczowej zarazie" lub dzenderowej agendzie LGBT. Wiec, Neciu, jeżeli mogę Ci pomoc to polecam, na bol waginy oczywiście, wypar z szałwii i pokrzywy. Tyle w temacie.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez necia55 » czwartek, 12 gru 2019, 18:02

Kryspin napisał(a): Wiec, Neciu, jeżeli mogę Ci pomoc to polecam, na bol waginy oczywiście, wypar z szałwii i pokrzywy. Tyle w temacie.


:P Dzięki serdeczne za "wypar" z szałwii i pokrzywy :D . Jak będzie potrzebny - na pewno zastosuję, ale nie "wypar" a napar . Tobie nie będę nic życzyła :P .... chyba tylko, żebyś otworzył oczęta niewinna owieczko :shock: i NAPRAWDĘ dojrzał, co się w okół dzieje. No....... chyba żeś "sześciokolorowy" - to wtedy zrozumiem :mrgreen: . A na razie temat uważam za zamknięty ( może do czasu ? ). Bo jak widzę teraz nie dostrzegasz tego co masz - tuż, tuż -przed oczyma i pieprzysz głodne kawałki . Ja podnoszę alarm, bo widze i jestem przeciw. Inni nie chcą widzieć, albo mają to głęboko w .... poważaniu. A potem bedzie lament i PRAWDZIWY ból .... d**py, tylko może juz być za późno.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Pyramide » niedziela, 15 gru 2019, 14:27

necia55 "wybitna" erudytka forumowa została zaorana/zakopana ,właściwe proszę wybrać
Jedno mam na jej obronę "nawiedzenie postępuje"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez davnbb » niedziela, 13 wrz 2020, 12:21

Kolejny genialny pomysł tęczowych:
"Parada Nierówności w Warszawie. "Chcemy likwidacji pojęcia płci z prawa"
Co to ma oznaczać w praktyce? np. to:
"Postulat ten wiąże się ze zniesieniem prawnego pojęcia płci i zastąpienie go sformułowaniem obywatel. Obywatel zaś, ma prawo do zawarcia związku małżeńskiego z drugim obywatelem."
Imprezę organizuje stowarzyszenie Młodzież Przyszłości wiec oni nie znają czasów "obywateli"....
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 14 wrz 2020, 23:55

Proponuje sie zapoznac z tzw. Piatka Konfederacji.

"Nie chcemy: Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej."


https://www.youtube.com/watch?v=3JCdYECVCNA
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez necia55 » piątek, 18 wrz 2020, 19:09

Pyramide napisał(a):necia55 "wybitna" erudytka forumowa została zaorana/zakopana ,właściwe proszę wybrać
Jedno mam na jej obronę "nawiedzenie postępuje"

:D Jakoś przeoczyłam ten post :) Pyrciu droga, czy Ty naprawdę jesteś tak ślepa... albo .... zbytnio "wyzwolona", że nie widzisz co się dzieje? Naprawdę chciałabyś, żeby Twoje dzieci? wnuki? były "uczone" seksu w przedszkolu czy początkowych klasach szkoły podstawowej? Nie pojmuję tego! Dziecko w tym wieku powinno robić coś innego - bawić się zabawkami, uczyć, czytać bajki itp. podobne zajęcia. A Ty nie widzisz nic zdrożnego w takim postepowaniu? Naprawdę myślisz, że broniąc dzieci przed takim "szkoleniem" mam zryty beret???? Że jestem nawiedzona????
Kryspin napisał(a):Proponuje sie zapoznac z tzw. Piatka Konfederacji.

Nie chcemy: Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej."


Nie to, że nie chcemy żydów, homosiów - nie chcemy, żeby oni dyktowali nam co mamy robić, jak żyć !!! Podatki będą , co do tego nie ma wątpliwości, bo państwo musi mieć pieniądze na rozwój. Ale Unii Europejskiej na pewno nie chcemy ! Bo i po co? Zamiast pomagać w rozwoju, to nam kłody pod nogi rzuca :P - lepiej byłoby bez niej.

davnbb napisał(a):Kolejny genialny pomysł tęczowych:
"Parada Nierówności w Warszawie. "Chcemy likwidacji pojęcia płci z prawa"
Co to ma oznaczać w praktyce? np. to:
"Postulat ten wiąże się ze zniesieniem prawnego pojęcia płci i zastąpienie go sformułowaniem obywatel. Obywatel zaś, ma prawo do zawarcia związku małżeńskiego z drugim obywatelem."
Imprezę organizuje stowarzyszenie Młodzież Przyszłości wiec oni nie znają czasów "obywateli"....


Zaburzenia osobowości niektórych osobników gatunku ludzkiego , nie mogą być normą i wzorem dla innych. Po raz kolejny wyjaśniam - płcie są tylko dwie - MĘSKA I ŻEŃSKA ! Bo tego trzeba do rozmnażania :P i na pewno dwie baby czy dwóch chłopów potomstwa się nie doczekają :P . Homoseksualizm jest DEWIACJĄ i ew. może być tolerowana. Niech sobie będzie, ale jako nisza a nie sztandarowa społeczność narzucająca swoją wolę innym!!!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości