Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Tęczowa rewolucja

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Pyramide » niedziela, 20 wrz 2020, 11:32

necia podaj jedną szkołę lub przedszkole gdzie dzieci ew. moje wnuki uczą,zamierzają uczyć seksu? Może "uchronię " swoje wnuki przed taką nauką. Słyszalam że uczą ale w konfesjonałach podczas spowiedzi lub na kolanach "zboków w czarnych kieckach"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez davnbb » niedziela, 20 wrz 2020, 20:08

Nie muszą od razu uczyć (choć takie przymiarki były). Wystarczy że takie coś przyjdzie:
https://dzienniknarodowy.pl/poznan-homopropaganda-zoda-rodzicow-tzw-drag-queen-czytal-dzieciom-bajki/
Ja osobiście nie życzę sobie by moje dziecko miało takie zajęcia.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 21 wrz 2020, 18:57

Twoje dziecko nigdy w szkole takich zajec nie bedzie mialo. To zdarzenie odbylo sie w kawiarni. Dziwie sie natomiast, ze nie przeskadzaja ci takie perelki:

„Czy nie wybaczyłem rodzicom bądź krewnym, że wykorzystali mnie seksualnie w dzieciństwie?”

„Czy krzywdziłem rodzeństwo (czy wykorzystywałem seksualnie brata lub siostrę)?”

https://www.instagram.com/p/CFKu_XLnm9E/
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez davnbb » poniedziałek, 21 wrz 2020, 19:50

Kryspin napisał(a): Dziwie sie natomiast, ze nie przeskadzaja ci takie perelki:

Ja takich perełek nie znam więc nie wiem dlaczego uważasz, że mi nie przeszkadzają. Do KK mi daleko więc nawet nie wiem z jakiego źródła to wyciągasz (mogę tylko podejrzewać). Czy czarni czy tęczowi - żadnej że stron nie dyskryminuje i tak samo potępiam ich czyny.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron