Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nauczyciel chce aby milicja zabrałaby homosia do lasu

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Nauczyciel chce aby milicja zabrałaby homosia do lasu

Postprzez Kryspin » sobota, 22 lut 2020, 00:03

Te wybory pokaza w jakim kraju chcemy zyc.

https://natemat.pl/300245,homofobiczny- ... -biedronia
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Nauczyciel chce aby milicja zabrałaby homosia do lasu

Postprzez necia55 » sobota, 22 lut 2020, 17:22

Ja jestem jak najbardziej ZA. Gdyby siedział cicho w swojej norze, nie mam nic przeciwko :P . Ale - dyktowac nam warunki - co to , to NIE .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Nauczyciel chce aby milicja zabrałaby homosia do lasu

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 24 lut 2020, 15:45

Droga Neciu, jakie Biedron na warunki dyktuje, ktore by nie dyktowal inny kandydat z Lewicy? Troche wiecej ogarniecia tematu... :roll:
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Nauczyciel chce aby milicja zabrałaby homosia do lasu

Postprzez necia55 » wtorek, 25 lut 2020, 10:55

Kryspin napisał(a):Droga Neciu, jakie Biedron na warunki dyktuje, ktore by nie dyktowal inny kandydat z Lewicy? Troche wiecej ogarniecia tematu... :roll:

Kryspin :P no ręce ( i nie tylko ) opadają . Coś Ty - homoś? Bo tak mi się coś wydaje, ze za bardzo bronisz tych "tęczowych". Nie mogę tego zrozumieć - zachowania nieetyczne, chore, demoralizujące, wypaczone, przeciwko naturze są cacy, a normalność jest beee ??? Dewiacje ( bo to SĄ dewiacje ! ) bywają gloryfikowane, wystawiane wręcz na piedestał, a normalność, przyzwoitość jest niepoprawna????? Powtarzam po raz n-ty : wiem , ze tacy ludzie byli, są i będą, ale nie można ich stawiać na równi z NORMALNYM heteroseksualnym społeczeństwem ! Bo homo to niewielki margines i jako taki, ma niewiele do powiedzenia !!!A już na pewno nie powinno się promować zachowań dewiacyjnych :!: :!: :!: A Biedroń promuje :P wręcz się domaga i nakazuje ! A to przywileje, adopcja, wspólnota małżeńska - co to do cholery jest??? Czyżbyśmy już mieli tak zryte berety, że normalność nas oburza a zachowania bezwstydne są jak najbardziej do przyjęcia ??? Już jestem osobą starszą , wiele widziałam , ale nigdy czegoś takiego nie zaakceptuję. NIGDY. :!: :!: :!: Bo to jest chore i nienormalne :!: :!: :!:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Nauczyciel chce aby milicja zabrałaby homosia do lasu

Postprzez staszeks » środa, 26 lut 2020, 13:14

necia a spójrz na to z innej strony.
Już w tej chwili ludzkość spożywa chyba w pół roku zasobów naturalnych tyle, ile ziemia jest w stanie odtworzyć w ciągu roku.
Jednym słowem, aby gatunek ludzki mógł przetrwać trzeba coś zrobić.
jedna droga to emigracja na inne planety, ale...
zanim do tego dojdziemy upłynie trochę czasu a i tak wyemigrują nieliczni.
Aby zyskać na czasie potrzebne jest zmniejszenie liczby zjadaczy dóbr.
A najprostsza droga to małżeństwa, które nie mogą mieć dzieci.
Może dziwne ale być może jedyna droga aby ludzkość przetrwała.
:D :( :mrgreen:
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Nauczyciel chce aby milicja zabrałaby homosia do lasu

Postprzez Kryspin » środa, 26 lut 2020, 15:28

necia55 napisał(a):
Kryspin napisał(a):Droga Neciu, jakie Biedron na warunki dyktuje, ktore by nie dyktowal inny kandydat z Lewicy? Troche wiecej ogarniecia tematu... :roll:

Kryspin :P no ręce ( i nie tylko ) opadają . Coś Ty - homoś? Bo tak mi się coś wydaje, ze za bardzo bronisz tych "tęczowych". Nie mogę tego zrozumieć - zachowania nieetyczne, chore, demoralizujące, wypaczone, przeciwko naturze są cacy, a normalność jest beee ??? Dewiacje ( bo to SĄ dewiacje ! ) bywają gloryfikowane, wystawiane wręcz na piedestał, a normalność, przyzwoitość jest niepoprawna????? Powtarzam po raz n-ty : wiem , ze tacy ludzie byli, są i będą, ale nie można ich stawiać na równi z NORMALNYM heteroseksualnym społeczeństwem ! Bo homo to niewielki margines i jako taki, ma niewiele do powiedzenia !!!A już na pewno nie powinno się promować zachowań dewiacyjnych :!: :!: :!: A Biedroń promuje :P wręcz się domaga i nakazuje ! A to przywileje, adopcja, wspólnota małżeńska - co to do cholery jest??? Czyżbyśmy już mieli tak zryte berety, że normalność nas oburza a zachowania bezwstydne są jak najbardziej do przyjęcia ??? Już jestem osobą starszą , wiele widziałam , ale nigdy czegoś takiego nie zaakceptuję. NIGDY. :!: :!: :!: Bo to jest chore i nienormalne :!: :!: :!:


Droga Neciu - Jeszcze raz zapytam sie (nie po raz pierwszy): Co takiego Biedron promuje, czego nie ma w programie inny kandydat lewicy, np. Zandberg? Jezeli chodzi o Twe uprzedzenia oraz dewiacje opetujace Polske, to odmow sobie nowenne pompejanska moze to pomoze uchronic Polske od dewiantow I zboczencow? Przez 54 dni odmawiasz codziennie 15 tajemnic różańca modląc się w jednej intencji - na pohybel homosiom. :roll:
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości