Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

PR kampanii

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

PR kampanii

Postprzez banan.eu » sobota, 22 lut 2020, 20:13

kampania sie rozpędza,tvpis leci ostro jednak czasem warto oglądać co jak tam tuba propagandy odpiera ataki(czasem ma rację)
polszat zależy jak leży,ktoś jednak hamuje dziennikarzy żeby np koncesji nie zabrali :P
tvtusk zmienił sie właściciel ale tuba popaprańców gra antypis w najlepsze

tak sie zastawiam co oglądać ? trzeba wszystko :shock:

kandydatka PO zachowuje sie jak by skończyła góra 3 klasy podstawówki,gafa goni gafę
kandydat PiS obrywa za swoje(partyjne) ruchy albo ich brak

reszta to raczej śmiech i łzy,szans zero gdyż propagandowe media nie widzą w nich szans dla siebie(kasa misiu kasa) więc nie będą ich promować a ciemny lub bierze co gały widzą

PiS mimo tego ze robią co chcą to PR trzymają w ryzach co i gdzie wychodzi,Peło nie ogarnia to co PR i kwiatki wychodzą co rusz...

trochę to smutne trochę straszne...GŁOSUJ NA PINOKIA ! PO NIM WIDAĆ KIEDY KŁAMIE
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: PR kampanii

Postprzez necia55 » wtorek, 25 lut 2020, 11:12

Ja tam nie słucham PiS-owskiej tuby :D , ogladam inne media, mówiące jak jest realnie, co się dzieje za kulisami i to pozwala mi mieć swoje , własne zdanie o sytuacji. Bo nie znoszę cukierkowych laurek albo przeinaczania zwykłych faktów - jak z prawa , tak i z lewa. Dlatego telewizor u mnie stoi i pokrywa się kurzem :P , bo mam internet i dostępne strony, które pokazują jak jest naprawdę. A ja lubię mieć własne zdanie :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: PR kampanii

Postprzez Kryspin » wtorek, 25 lut 2020, 15:35

necia55 napisał(a):Ja tam nie słucham PiS-owskiej tuby :D , ogladam inne media, mówiące jak jest realnie, co się dzieje za kulisami i to pozwala mi mieć swoje , własne zdanie o sytuacji. Bo nie znoszę cukierkowych laurek albo przeinaczania zwykłych faktów - jak z prawa , tak i z lewa. Dlatego telewizor u mnie stoi i pokrywa się kurzem :P , bo mam internet i dostępne strony, które pokazują jak jest naprawdę. A ja lubię mieć własne zdanie :mrgreen:


Tak, tak! Nie ma to jak internet! Zwlaszcza gdy sie ma dojscie do Nasz Czas! :roll:
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: PR kampanii

Postprzez necia55 » wtorek, 25 lut 2020, 19:54

Tak, tak! Nie ma to jak internet! Zwlaszcza gdy sie ma dojscie do Nasz Czas! :roll:

:shock: :shock: :shock: :shock: A co to jest Nasz czas?????? Bo nijak nie kojarzę :D Podlinkuj, to przejrzę :wink: Widzę, że masz jakieś "tajne strony" niedostępne takim nieuświadomionym jak ja :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: PR kampanii

Postprzez Kryspin » środa, 26 lut 2020, 15:45

necia55 napisał(a):
Tak, tak! Nie ma to jak internet! Zwlaszcza gdy sie ma dojscie do Nasz Czas! :roll:

:shock: :shock: :shock: :shock: A co to jest Nasz czas?????? Bo nijak nie kojarzę :D Podlinkuj, to przejrzę :wink: Widzę, że masz jakieś "tajne strony" niedostępne takim nieuświadomionym jak ja :mrgreen:

Nie wiesz co to Najwyzszy Czas!? Przeciez, nie tak dawno cytwoalas mi o dewiacjach z tego zrodla. No chyba, ze nawet sama swoich zrodel nie czytasz. :roll:
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: PR kampanii

Postprzez Pyramide » czwartek, 27 lut 2020, 15:54

Co tam Najwyższy Czas. Podobno smugi na niebie też dużo mówią zwłaszcza jak się ma beret na głowie
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości