Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Atlas nienawisci

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Atlas nienawisci

Postprzez Pyramide » piątek, 20 mar 2020, 20:36

Czytam codziennie te niepotrzebne wg mnie wymiany "stanowisk" między zainteresowanymi
Mam swoje zdanie na temat poglądów,które ewoluują u neci.Z wieloma się nie zgadzam a nawet czasem napisze że beret uciska
Zawsze jednak są w nich poglądy opisane w sposób świadczący o pewnej wiedzy,może zasłyszanej nie sprawdzonej ale przekazywanej z dużym zasobem słów i raczej w dobrej wierze
Podobnie u Kryspina którego również lubię czytać
Ale litości,każdy z nas ma prawo do swoich poglądów i ich artykułowania na forum jak również ich zwalczania czy czasem w granicach przyzwoitości wyśmiewania
Ale nie zgodzę się i nigdy tego nie zaakceptuję żeby necie nazywać półwariatką
Proponuję zakończyć tę dyskusję a od mężczyzny Kryspin /myślę że stać tą osobę na to/ oczekuję słowa przepraszam za półwariatkę
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Atlas nienawisci

Postprzez Kryspin » piątek, 20 mar 2020, 21:22

davnbb napisał(a):
Kryspin napisał(a): ktora robi krzywde ludziom propagujac opinie nie majace pokrycia w faktach, prawdzie czy rzeczywistoci.

A co to za opinie? Jakoś nic takiego w jej wypowiedziach nie zauważyłem.
Za to jestem ciekaw jak Ty zaklinasz rzeczywistość żeby znaleźć potwierdzenie dla swoich opinii - ten wątek założony przez Ciebie jest tego najlepszym przykładem.


"Jest pewne grono sodomitów, którzy nie przebierając w środkach , próbują ustanawiać swoje prawa, warunki i porządek, który tylko im odpowiada, nie licząc się zupełnie, ze zdaniem większości normalnych ludzi. Ale my , normalni ludzie też mamy coś do powiedzenia i nie godzimy się na profanację naszych poglądów, wierzeń i przekonań :lol: " - Czyli ten slowotlok to nie opinia tylko fakty? :roll:
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Atlas nienawisci

Postprzez staszeks » sobota, 21 mar 2020, 12:28

Wracając do nazwy wątku.
Moim skromnym zdaniem nie jest mowa nienawiści wyrażanie swoich poglądów.
(niezależnie, czy za czy przeciw tęczowym).
Właśnie mową nienawiści jest nazywanie kogoś półwariatka.
Jednym słowem bardzo dobrze nazwałeś ten wątek.
I to byłoby tyle co mam w tym temacie do powiedzenia.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Atlas nienawisci

Postprzez davnbb » sobota, 21 mar 2020, 13:05

Kryspin napisał(a):"Jest pewne grono sodomitów, którzy nie przebierając w środkach , próbują ustanawiać swoje prawa, warunki i porządek, który tylko im odpowiada, nie licząc się zupełnie, ze zdaniem większości normalnych ludzi. Ale my , normalni ludzie też mamy coś do powiedzenia i nie godzimy się na profanację naszych poglądów, wierzeń i przekonań

A czy nie napisała tu prawdy (jak widać dla niektórych bardzo bolesnej)? Ten twój "atlas" jest najlepszym przykładem takiego nieprzebierania w środkach (to jest właśnie typowa propaganda). Żądania tej grupy będą podlegały eskalacji a z czasem normalni ludzie będą coraz bardziej atakowani (zobacz jak np. w Kanadzie bojkotują biznes ludzi, którzy otwarcie mówią, że nie zgadzają się z tęczową propagandą). Niestety upadek moralny naszej cywilizacji powoduje, że odwieczne wartości i prawa stają na głowie.

staszeks napisał(a):Moim skromnym zdaniem nie jest mowa nienawiści wyrażanie swoich poglądów.
(niezależnie, czy za czy przeciw tęczowym).
Właśnie mową nienawiści jest nazywanie kogoś półwariatka.
Jednym słowem bardzo dobrze nazwałeś ten wątek.
I to byłoby tyle co mam w tym temacie do powiedzenia.

Myślę, że to było dobre podsumowanie postawy co po niektórych "aktywistów"
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Atlas nienawisci

Postprzez staszeks » sobota, 21 mar 2020, 15:51

staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Atlas nienawisci

Postprzez Kryspin » sobota, 21 mar 2020, 16:38

davnbb napisał(a):
Kryspin napisał(a):"Jest pewne grono sodomitów, którzy nie przebierając w środkach , próbują ustanawiać swoje prawa, warunki i porządek, który tylko im odpowiada, nie licząc się zupełnie, ze zdaniem większości normalnych ludzi. Ale my , normalni ludzie też mamy coś do powiedzenia i nie godzimy się na profanację naszych poglądów, wierzeń i przekonań

A czy nie napisała tu prawdy (jak widać dla niektórych bardzo bolesnej)? Ten twój "atlas" jest najlepszym przykładem takiego nieprzebierania w środkach (to jest właśnie typowa propaganda). Żądania tej grupy będą podlegały eskalacji a z czasem normalni ludzie będą coraz bardziej atakowani (zobacz jak np. w Kanadzie bojkotują biznes ludzi, którzy otwarcie mówią, że nie zgadzają się z tęczową propagandą). Niestety upadek moralny naszej cywilizacji powoduje, że odwieczne wartości i prawa stają na głowie.


"Jest pewne grono sodomitów, którzy nie przebierając w środkach , próbują ustanawiać swoje prawa, warunki i porządek, który tylko im odpowiada, nie licząc się zupełnie, ze zdaniem większości normalnych ludzi. Ale my , normalni ludzie też mamy coś do powiedzenia i nie godzimy się na profanację naszych poglądów, wierzeń i przekonań

A czy nie napisała tu prawdy (jak widać dla niektórych bardzo bolesnej)?" - Jakiej prawdy czlowieku?! Gdzie fakty? Jak na razie to tylko opinia. Bolesnej mowisz? Tak, boli mnie jak po zeszlorocznym wrzodzie na dupie... :roll:
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Atlas nienawisci

Postprzez davnbb » sobota, 21 mar 2020, 17:49

Kryspin napisał(a):Jakiej prawdy czlowieku?! Gdzie fakty? Jak na razie to tylko opinia.

Takiej prawdy:
którzy nie przebierając w środkach , próbują ustanawiać swoje prawa, warunki i porządek, który tylko im odpowiada, nie licząc się zupełnie, ze zdaniem większości normalnych ludzi.

I nie jest to opinia bo nie trzeba być specjalnie bystrym żeby to zauważyć

Rozumiem, że to np. też jest opinia a nie fakt:
https://gloswielkopolski.pl/poznan-drag ... 1-14244867
To pierwszy krok w przedszkolu, w szkole będzie trochę lepiej:
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/4536 ... iej-szkole

Uważasz, że to powinna być norma?
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Atlas nienawisci

Postprzez Kryspin » sobota, 21 mar 2020, 18:33

staszeks napisał(a):Wracając do nazwy wątku.
Moim skromnym zdaniem nie jest mowa nienawiści wyrażanie swoich poglądów.
(niezależnie, czy za czy przeciw tęczowym).
Właśnie mową nienawiści jest nazywanie kogoś półwariatka.
Jednym słowem bardzo dobrze nazwałeś ten wątek.
I to byłoby tyle co mam w tym temacie do powiedzenia.


Sugerujesz, że mam dychotomie obyczajowo-moralną, gdy z jednej strony nazywam Necie półwariatką, a z drugiej wstawiam się za zhejtowaną grupa społeczną? :roll: Już się do Twego stanowiska odniosłem i starałem wytłumaczyć - Tylko osoba niepoczytalna lub osoba bez krzty empatii, świadomie zła, potrafi celowo krzywdzić ludzi, którzy są inni. Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałem się arogancki, ale po prostu dlatego, że osiągnąłem taki punkt w moim życiu, gdzie nie będę więcej tolerował ludzi kłamiących w żywe oczy. Ludzi, którzy manipulują faktami. Nie mam cierpliwości do cynizmu i wymagań każdej natury. Straciłem wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Nie będę też tolerować tych, którzy chcą mataczyć faktami. Postanowiłem już nie współistnieć z obojętnością wobec ludzkiej krzywdy, hipokryzją, nieuczciwością w przekazywaniu informacji i zakłamaniem. Istnieją ludzie, którzy nie szukają rozwiązań, we wszystkim co inne wietrzą spisek i robotę lewaków. Chcesz się do nich dołączyć?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Atlas nienawisci

Postprzez necia55 » sobota, 21 mar 2020, 18:49

Kłamstwo czy półprawda może wyrządzać niewybaczalną krzywdę albo nawet zabijać. Może podżegać, usprawiedliwiać nienawiść do do grupy "zboczencow" jak to Necia lubi ich nazywac. Dlatego nie bede owijal w bawelne swych slow i bede glosno mowil, że moda na „anty-gender’, na poniżanie innych tylko dlatego, że nie są „nasi” jest nikczemna, jest hejtem drugiego czlowieka.


Kryspin :) po raz kolejny powtarzam - atak jest najlepszą obroną :mrgreen: !!!

Ciekawi mnie, dlaczego "kruszysz kopie" w obronie .... ZBOCZEŃCÓW ! Bo homoseksualizm nie jest normą , jest zboczeniem. I jak już pisałam nie raz, nie mam nic przeciwko tym ludziom - dopóki nie próbują ustanawiać swoich porządków i rządów i obrażać nas, reszty społeczeństwa !!! Sama znam kilku homoseksualistów, nie utrzymuję wprawdzie z nimi zażyłych kontaktów, ale postrzegam ich jako ludzi, którzy nie afiszują się ze swoją orientacją, nikogo nie obrażają swoim zachowaniem i nie narzucają innym swoich przekonań !!! I ich też nikt nie obraża !!! Takie zachowanie do mnie przemawia - w swoich czterech ścianach rób sobie co chcesz - ale nie wyłaź z tym poza swoją alkowę . Nie manifestuj tej swojej inności !

Łączenie się w pary dwojga ludzi służy spłodzeniu i wychowaniu potomstwa. Przedłużenia gatunku ! Nie muszę mówić, że dwoje homoseksualistów może "urodzić" najwyżej ... kamienie nerkowe :lol: . Więc z punktu widzenia natury - są wynaturzoną odmiennością.

Podpowiem Ci coś - w świecie zwierząt zachowania ekstremalnie odmienne skutkują wykluczeniem ze stada, a nawet śmiercią ! My jesteśmy ludźmi, ale podlegamy tym samym prawom behawioralnym co ssaki wyższego rzędu. I z tym nie ma co polemizować !!! Nasze atawistyczne zachowania dają o sobie znać w momentach, w których jesteśmy epatowani zachowaniem różnym od normalnie przyjętego. Więc nie dziw się, że większość społeczeństwa nie godzi się na takie ekscesy, jakimi karmią nas genderowcy !!! Siedź w swojej skorupce i nie pokazuj tego co gorszy i zniesmacza innych. A jeżeli już to robisz, to nie miej pretensji, że jesteś hejtowany i odrzucany.
Bo homoseksualizm nie jest normą !!!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Atlas nienawisci

Postprzez Kryspin » sobota, 21 mar 2020, 19:42

necia55 napisał(a):
Kryspin :) po raz kolejny powtarzam - atak jest najlepszą obroną :mrgreen: !!!

Ciekawi mnie, dlaczego "kruszysz kopie" w obronie .... ZBOCZEŃCÓW ! Bo homoseksualizm nie jest normą , jest zboczeniem. I jak już pisałam nie raz, nie mam nic przeciwko tym ludziom - dopóki nie próbują ustanawiać swoich porządków i rządów i obrażać nas, reszty społeczeństwa !!! Sama znam kilku homoseksualistów, nie utrzymuję wprawdzie z nimi zażyłych kontaktów, ale postrzegam ich jako ludzi, którzy nie afiszują się ze swoją orientacją, nikogo nie obrażają swoim zachowaniem i nie narzucają innym swoich przekonań !!! I ich też nikt nie obraża !!! Takie zachowanie do mnie przemawia - w swoich czterech ścianach rób sobie co chcesz - ale nie wyłaź z tym poza swoją alkowę . Nie manifestuj tej swojej inności !

Łączenie się w pary dwojga ludzi służy spłodzeniu i wychowaniu potomstwa. Przedłużenia gatunku ! Nie muszę mówić, że dwoje homoseksualistów może "urodzić" najwyżej ... kamienie nerkowe :lol: . Więc z punktu widzenia natury - są wynaturzoną odmiennością.

Podpowiem Ci coś - w świecie zwierząt zachowania ekstremalnie odmienne skutkują wykluczeniem ze stada, a nawet śmiercią ! My jesteśmy ludźmi, ale podlegamy tym samym prawom behawioralnym co ssaki wyższego rzędu. I z tym nie ma co polemizować !!! Nasze atawistyczne zachowania dają o sobie znać w momentach, w których jesteśmy epatowani zachowaniem różnym od normalnie przyjętego. Więc nie dziw się, że większość społeczeństwa nie godzi się na takie ekscesy, jakimi karmią nas genderowcy !!! Siedź w swojej skorupce i nie pokazuj tego co gorszy i zniesmacza innych. A jeżeli już to robisz, to nie miej pretensji, że jesteś hejtowany i odrzucany.
Bo homoseksualizm nie jest normą !!!


To jest to - co nazywam polwariactwem toksycznej idiotki.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Atlas nienawisci

Postprzez davnbb » sobota, 21 mar 2020, 20:17

Nie zauważasz jednej rzeczy, ona potępia czyny a nie osoby.
W dyskusji masz też ciekawą umiejętność unikania odpowiedzi w sprawach, które są dla Ciebie niewygodne. Czyżby brak argumentów?
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Atlas nienawisci

Postprzez Kryspin » sobota, 21 mar 2020, 20:22

Jakich pytan unikam? Uwazam, ze gdybys uwaznie czytal moje posty, znalazlbys tam moja odpowiedz. Wiec jeszcze raz, jakich pytan unikam?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Atlas nienawisci

Postprzez davnbb » niedziela, 22 mar 2020, 01:24

np:
davnbb napisał(a):Rozumiem, że to np. też jest opinia a nie fakt:
https://gloswielkopolski.pl/poznan-drag ... 1-14244867
To pierwszy krok w przedszkolu, w szkole będzie trochę lepiej:
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/4536 ... iej-szkole

Uważasz, że to powinna być norma?
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Atlas nienawisci

Postprzez necia55 » niedziela, 22 mar 2020, 16:41

Poczytałam sobie w wolnej chwili Wasze posty :D i taka mam uciechę, że hej :mrgreen:
Ta "półwariatka" necia nawet nie umie się pogniewać za ten epitet :D :D :D on mnie po prostu śmieszy :lol:
Dlaczego ? Już tłumaczę . Nie raz moje wywody były postrzegane jako "wywrotowe", idiotyczne, nienawistne itp. , itd. :P
A najczęściej były ... demaskatorskie, przewidujące i bardzo niewygodne dla różnych ludzi, którzy pod maską poprawności i ugrzecznienia, skrywali paskudne postępowanie, nawyki i przyzwyczajenia. i bali się, że to wszystko może się wylać i zostaną obnażeni w swojej marności. A co boli najbardziej? Na to niech sobie każdy odpowie sam.
Jak już pewnie zauważyliście, Kryspin wylewa potoki żółci, ale ... na żadne z moich pytań nie odpowiedział wprost :) . Kluczy jak zając po lesie, to tu , to tam, ale nigdy prosto i uczciwie nie odpowiedział .
Nigdy nie odpowiedział wprost dlaczego tak bardzo broni - odmienne orientacje seksualne :mrgreen: . Przeciwnie - ciągle tylko warczy, kąsa i pluje jadem.
Straciłem wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Nie będę też tolerować tych, którzy chcą mataczyć faktami. Postanowiłem już nie współistnieć z obojętnością wobec ludzkiej krzywdy, hipokryzją, nieuczciwością w przekazywaniu informacji i zakłamaniem.

Szanowny Kryspinie - nikt Cię tu nie chce skrzywdzić :P , bo my nie rozmawiamy o Tobie :?: ale o sytuacji związanej z wdrażaniem moralności gender i postulatów LGBT . I to właśnie tam jest najwięcej hipokryzji,zakłamania i nieuczciwości! Nikt od Ciebie nie wymaga, żebyś go zadowalał, kochał czy się do nich uśmiechał :D
Chyba że .... identyfikujesz się z tą społecznością, to tak, wtedy mógłbyś się poczuć niekomfortowo.
Ja nie oceniam ludzi, ale ich czyny, zachowanie i ogólnie - postawę życiową. Gej niech sobie jest gejem - jego sprawa, ale ... niech nie zmusza mnie do oglądania swoich ekscesów, słuchania swoich wywodów o " wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy" , do ulegania jego presji w tak wątpliwej moralnie jakości tematu. Ja zawsze będę przeciw sodomii, wychwalaniu zboczeń seksualnych i zmuszania społeczeństwa do ustępstw na rzecz moralnie wątpliwej marginalnej części naszej społeczności.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości