Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Trzask i Dudnienie sondaż

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Trzask i Dudnienie sondaż

Postprzez Kryspin » piątek, 10 lip 2020, 20:15

Kto?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Trzask i Dudnienie sondaż

Postprzez Piotrek » niedziela, 12 lip 2020, 09:06

Dziękuję Staszkowi, rzeczywiście gdyby ktoś się uparł mógłby uznać wypowiedź Neci za agitację wyborczą, więc usuwam a o wyborach porozmawiajmy jak już. będą wiadome wyniki. Pozdrawiam .
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Trzask i Dudnienie sondaż

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 13 lip 2020, 15:13

Jezeli ktos dostaja 13, 14 a moze i 15 to jak mozna mozna taka agitke brac powaznie? Ale po co od razu usuwac? Trzeba takie wypowiedzi zostawiac na pamiatke.
Ostatnio edytowano wtorek, 14 lip 2020, 18:58 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Trzask i Dudnienie sondaż

Postprzez necia55 » poniedziałek, 13 lip 2020, 18:27

Kryspin napisał(a):Jezeli ktos dostaja 13, 14 a moze i 15 to jak mozna mozna nie brac tego za agitke? Ale po co od razu usuwac? Trzeba takie wypowiedzi zostawiac na pamiatke.


Kryspin - a jeżeli ktoś nie dostaje tych wszystkich apanaży , a myśli podobnie jak ja? To kim jest ? Ogarnij się istoto ludzka , bądź homo sapiens :mrgreen: i zacznij myśleć LOGICZNIE !!! Świat schodzi na psy ( nie ubliżając tym wspaniałym zwierzakom ) , ludzie zaczynają przypominać zombie wpatrzeni w różnego rodzaju gadżety. Coraz częściej zostajemy oślepieni i ogłuszani jazgotem nie przypominającym języka ludzkiego. Rodzina to dla wielu nic nie znaczące słowo, bez żadnej głębszej treści. Liczy się tylko JA i nic innego. Tego własnie uczy nas ideologia PO i Trzaskosia !!! Własna PRZYJEMNOŚĆ i WYGODA nawet kosztem życia i zdrowia innych. A ja tego nie chcę. I - może Cię zaskoczę :P - ale większość ludzi myśli podobnie. Nie chcą tęczowych wybryków, seksualizacji przedszkolaków, homosiowych ślubów itp. "przyjemności". Czytając Twoje posty, czasem myślę, że nie jesteś " po stronie przyzwoitości", a wręcz - przeciwnie. Jakoś tak dziwnie mi sie Twoje wypowiedzi kojarzą :mrgreen: ale ..... może się mylę?
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Trzask i Dudnienie sondaż

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 13 lip 2020, 20:08

Jedynej seksualizacji przedszkolakow chce Jarek i twoj biskup, ktory urkywal ksiezy pedofilow. Zapomnialem, o prezydencie Dudzie, ktory tez pedofilow chroni. Kto wie, moze i sam Jartek to ukryty gej? :roll: Tak sie sklada droga Neciu, ze za przyzwoitoscia nie stoisz, nie stoi tez twoj prezydent jak i wiekszosc PiS-bolszewii. Zeby mowic o przyzwoitosci nie mozna odbierac 13-stek i bonow wakacyjnych, podczas gdy nie ma pieniedzy na szpitale i ochrone zdrowia. O przyzwoitosci nie moze mowic osoba, ktora odmawia innym rownych praw. Ostatnie prezydenckie wybory, pokazaly czarno na bialym, kim sa wyborcy PiS-u. Czas jest po stronie mlodych, preznie myslacych ludzi, droga Neciu.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Trzask i Dudnienie sondaż

Postprzez necia55 » wtorek, 14 lip 2020, 06:47

Kryspin :P jak zwykle - piszesz bzdury :D Biskup i księża nie namawiają z ambony do sytuacji gorszących. A Trzaskowski - i owszem , nie tylko namawia, ale też i robi wszystko, żeby zdeprawować dzieci i młodzież ! KK to wiara w Boga , a ludzie są tylko ludźmi ! Wszędzie zdarzają się "odmieńcy" - w każdej grupie społecznej. A jeśli idzie o tzw. "tolerancję" , to nie widzę powodów, aby tolerować nienormalność i dewiację . To wbrew naturze, drogi Kryspinie - WBREW NATURZE :!: . I "to" trzeba tępić a nie hołubić :evil: . Ci tzw. "młodzi i prężni" coraz częściej stają się "niewolnikami" łatwego życia - najlepiej cudzym kosztem :D . Takie to nasze społeczeństwo się zrobiło "młode za wszelką cenę" i starość im przeszkadza, więc starych na śmietnik. "Trzynastka" przynajmniej coś daje tym najbiedniejszym - całe życie okradanym przez rządy czerwonych kacyków. Nie masz pojęcia jak żyje się za tą "najniższą" emeryturę - ja widzę, bo mam znajomych, którzy takie mają. I ta "trzynastka" pozwoliła im na rzeczy , na które nie było ich stać ! Pierwszy raz w życiu !!!!!! Służbę zdrowia "położyło" PO - to za ich rządów sprywatyzowano gabinety dentystyczne, przychodnie lekarski - a co ciekawe - to sprzęt medyczny poszedł razem z pomieszczeniami w prywatne ręce . I ty o to wszystko oskarżasz PiS ? Dziś do specjalisty trzeba czekać rok z okładem, ale za forsę - idziesz na drugi dzień ! I to też jest wina PiS-u ? Kto "rozwalił" Polskę , to my - starzy - dobrze wiemy ! A Trzaskoś jest "produktem" czerwonej zarazy i takie same przyświecają mu cele ! Nie polepszy nam życia, na pewno ! Więc na szczęście - nie wygrał. Chyba po raz pierwszy od dłuższego czasu jest MĄDRY POLAK PRZED SZKODĄ :idea: i oby nam to weszło "w krew" :D .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Trzask i Dudnienie sondaż

Postprzez Kryspin » wtorek, 14 lip 2020, 18:08

Droga Neciu – Nie wiem kogo lub co czytasz ale w zadnym zdaniu nie pisalem, ze biskup I ksieza namawiaja do sytuacji gorszacych. Moze wyczytalas to w jakims putinowskim zrodle, ktory czesto lubisz przytaczac. Prosto I wyraznie, pisalem o ochronie pedofila przez kurie bielsko-zywiecka. W zabawnie nieporadny sposob uwazasz, ze zjawisko odmiennosci seksualnej to dewiacja, ktora jest polaczona z pedofilia. Twoje rozumienie (zreszta nie tylko twoje) LGBT to straszliwy niewypal. Wtopa wieksza niz nienaruszalny termin wyborow Sasina. To jest gra na a polaryzacje spoleczenstwa, gra na straszenie moherow LGBT i Zydem. Tego nalezy sie bac wedlug pomyslu Zjednoczonej Prawicy. To jest PiS-owski pomysl na Polske.

13-stki, owszem sa merytoryczne, ale podobaja sie glownie ludziom wychowanym w glebokim PRL-u. Populizm rzadow PiS-u jest kalka socjalistycznego fenomenu, ktory czerpie mandat spoleczny z wdziecznosci wyborcow 50+. Nie uwzgledniam tutaj wozkowych (te od 500+), bo te w wiekszosci nie glosowaly na PiS, oraz sa duzo mlodsze. Piszesz tez o czerwonych kacykach, ktorzy nas okradali. Ale co zrobil PiS? Minelo piec lat I co? Lustracja stala sie mitem. Aneks WSI pozostaje tajny. Byly czlonek PZPR I byly procurator w czasie PRL, zostal wybrany 230 glosami PiS-u do Trybunalu Konstytucyjnego. Nie glosowala za nim tylko Malgorzata Golinska.

Co do sluzby zdrowia PiS zapewnial, ze znikna limity a wraz z nimi kolejki do lekarzy. Jak sie sprawa ma po pieciu latach? Nalezace do najgorszych w Unii efekty leczenia na raka sa jeszcze gorsze. Jestesmy w tabelce ciut przed Bialorusia. Szpitale w sieci, zapwenial rzad PiS, nie beda musialy sie martwic o pieniadze. Zly stan z 2015 roku zostal zabetonowany przez PiS. Dlug szpitali powiatowych, za rzadow, PiS, wzrosl z 200 mln zl do 600 mln zl. Zmienjszyla sie liczba lozek szpitalnych o ponad 5,000. Za to zwiekszyla sie liczba programow disco polo w TVP.

Wy “starzy” dobrze wiecie kto rozwala Polske. Za obietnice emerytalna, jestescie w stanie jeszcze wiecej ja rozwalic. W efekcie bedziecie jedli gotowana zabe.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron