Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Warsztat AUTO-GAZ

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez tomek_567 » poniedziałek, 17 lis 2008, 17:34

Szukam dobrego warsztatu w którym można naprawić i wyregulować instalację gazową w samochodzie. Podobno powstał jakiś nowy warsztat. Czy może ktoś ma na niego namiary?
tomek_567
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 17 lis 2008, 17:30

Postprzez lupus » wtorek, 18 lis 2008, 14:00

Mi znajomy polecil firme na ul. teodora jeza
lupus
użytkownik
 
Posty: 399
Na forum od: 12 sie 2008, 09:49

Postprzez turalyon » wtorek, 18 lis 2008, 14:52

Również polecam. Mam tam dwa samochody zagazowane i sprawuja się bez zarzutu. Każdy przejechał juz 60.000
turalyon
użytkownik
 
Posty: 391
Na forum od: 10 lip 2008, 14:42

Postprzez Del_Rey » wtorek, 18 lis 2008, 15:39

Fakt, montaż OK, ale jak już wyjedziesz, to zapominaj o spoko obsłudze. Słyszałem często,że to tak ma być , i to rozwiązanie tak ma.Albo, że musi sobie pan to tamto i sramto wymienic, to bedzie dobrze. A dobiło mnie, jak pojechałem kupić "po drodze" korek do zakręcania na wlewie gazu (ktos mi zakosił). Skasowali mnie 8 zł, a na BP coś takiego jak potem zobaczyłem jest za 4zl identiko :) Pojechałem na Komorowicką do nowego warsztatu (chyba goście co u Krajewskiego w Starym Bielsku robili), za 30 zł zrobili regulacje, pojezdzili po mieście z laptokiem i jak narazie igła. Zamiast 15 litrów pali 12 :) A dałem u nich wlasnie zagazowac Seico , zrobilem narazie 35tys, a! i dostałem zastepczy samochod na czas instalacji,ale nie wiem, czy dalej dają. I ceny lepsze niż na Jeza, bo mozna sie dogadac na jakis rabat.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez tomek_567 » wtorek, 18 lis 2008, 17:09

Del_Rey, możesz dokładnie napisać gdzie na Komorowickiej jest ten warsztat? Właśnie chodzi mi o tych gości co kiedyś na Starym Bielsku pracowali...
tomek_567
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 17 lis 2008, 17:30

Postprzez Del_Rey » wtorek, 18 lis 2008, 19:36

niezabardzo umiem to wytlumaczyc,to jest taki wjazd w kierunku garazy od tyłu kamienic, po lewej jadąc od torów, mijasz Bruk-Bet...ale moge ci dać komore do jednego z gości.Wytargałem od niego, "w razie czego" a nie wiem, czy moge publicznie podac.Wrzucic Ci na maila?
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez tomek_567 » wtorek, 18 lis 2008, 20:13

Jakbyś mógł podesłać mi do niego telefon byłbym wdzięczny. Czekam na maila. I dzięki za pomoc!
tomek_567
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 17 lis 2008, 17:30

Postprzez łobuz » środa, 19 lis 2008, 07:35

NA JEZA NIE POLECAM NIEDOSC ZE KASUJA DUZO WIECEJ TO DO TEGO JEST ROZNICA W SPALANIU PIERW BYLEM NA JEZA WYREGULOWALI MI GAZ TAK ZE PALIL 15LITROW GAZU PRZY SILNIKU 2.0 WYDAWALO MI SIE ZE JAK NA TAKI SILNIK TO OK ALE JAKIES DWA MIESIACE PUZNIEJ AUTO MI COS ZACZELO PRZERYWAC NA GAZIE WIEC POJECHALEM NA REGULACJE DO KRAJEWSKIEGO POROBIL SWOJE I AUTO MI PALI MAX 12 LITROW PO MIESCIE
łobuz
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 19 lis 2008, 06:54

Postprzez myszka77 » wtorek, 20 sty 2009, 19:49

Dokładnie to samo uważam, ten punkt to Auto-Gaz-Beskid,nie polecam, kiepscy fachowcy,można płacić parę razy za naprawę, zanim zdiagnozują problem właściwie.
myszka77
użytkownik
 
Posty: 32
Na forum od: 20 sty 2009, 19:44

Postprzez dominikanin 77 » środa, 18 lut 2009, 10:52

witam - ja jestem zadowolony bardzo z profesjonalizmu tego warsztatu na jeża naprawde umieja zrobic dobrze instalacje , jest tam kilku mechanikow ktorzy wiedza co i jak.. montowałem tam juz kilka samochodow i robie duzo kilometrow wiec nie moge sobie pozwolic na wpadki ,czytajac wasze opinie nie zgadazam sie , moze i sa drodzy ale to dlatego ze cenia sobie swoja wiedze ktora nabyli przez lata , znam ich prace od 1995 roku i wiem ze moze mieli wpadki jak kazdy fachowiec , ale kupilem sobie nowe audi bi turbo i nie wyobrazam sobie innego fachowca niz oni , zreszta pojechalem tak po rekonesans po warsztatach i chlopcy inni chwytali sie za glowe ... co to za auto... wiec pozostane wierny tej firmie .
dominikanin 77
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 18 lut 2009, 10:44

Postprzez GeN » środa, 18 lut 2009, 11:05

dominikanin 77 napisał(a):(...)kupilem sobie nowe audi bi turbo(...)

I zakładasz gaz?! Przepraszam, wiem że to indywidualna sprawa, lecz moim zdaniem po prostu psujesz samochód.
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez GP » środa, 18 lut 2009, 11:39

GeN napisał(a):
dominikanin 77 napisał(a):(...)kupilem sobie nowe audi bi turbo(...)

I zakładasz gaz?! Przepraszam, wiem że to indywidualna sprawa, lecz moim zdaniem po prostu psujesz samochód.

Dokładnie! Ja jako miłośnik Audi, zwłaszcza o większych pojemnościach, jestem zniesmaczony takim postępowaniem! :P
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez dominikanin 77 » środa, 18 lut 2009, 11:56

hmmm? moze i tak ale w obecnych czasach , kiedy sie robi 10 tys km miesiacznie i nie jezdzi na polskim gazie to nie ma przeszkod dla silnika - przekonam sie ...
dominikanin 77
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 18 lut 2009, 10:44

Postprzez GeN » środa, 18 lut 2009, 12:34

No to kupujemy mniejszy pojazd lub coś, do czego zakładanie gazu to nie zbrodnia. Do takiego Aveo nawet pasuje, na przykład. Do Audi BiTurbo za chińskiego boga nie! To tak jakby kupić porcję cielęciny z prawdziwkami w śmietanie i zalać całość keczupem.
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Del_Rey » środa, 18 lut 2009, 13:57

dominikanin 77 napisał(a):- przekonam sie ...

Przekonasz się, czy przekonałeś? :)
Mój przyszywany brat, jak na prawdziwego "polskiego niemca" przystało na spotkanie naszej-klasy dwa lata temu musiał sobie kupić S500 z 2001, szpan musi być :) w trasie spaliło mu to 13 litrów,o jezdzie w mieście nawet nie wpominał ;) No to co. To trzeba gaz i sekwencję. Dałem mu namiary na Jeża, bo jak kiedys pisałem,tez tam instalację robiłem.Zrobili mu wycene, bo to 8 cylindrów,wiec mozna ponegocjować.Cena o 1100 zł drozej niż u innego na identycznym osprzęcie .Dla takich co w "centrum kultury bielskiej sfera" wydają tyle za jednym posiedzeniem, taka kasa to pryszcz.Ale wydać tyle, a zostawić sobie na 6 pelnych tankowań gazu, to jest różnica.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Następna strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron