Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Mechanicy polecani odradzani

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez rwaligora » wtorek, 31 mar 2009, 20:59

Jakich możecie polecić z doświadczenia mechaników na terenie Bielska
rwaligora
użytkownik
 
Posty: 46
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez stalin » środa, 1 kwi 2009, 10:01

Uwaga na gazownikow z ul Jeza.Po zawinieciu kasy olewaja klienta,chcialem naprawic na gwarancji to mnie odstawili z kwitkiem,obsluga niemila i niefachowa.
Dobry warsztat(mechanika) na wodnej jest w starym bielsku.Na krakowskiej tez niezly nie znam numeru ale zaraz nad sekretem,na podjezdzie stoi terenowy stary mercedes.
stalin
użytkownik
 
Posty: 102
Na forum od: 2 lut 2009, 17:00

Postprzez baran » środa, 1 kwi 2009, 11:27

ja również odradzam gazowników na Jeża, poza tym tragicznie jest w pseudo-ASO Śkody na Prostej, ale o tych chamidłach temat już był na forum.
Z czystym sercem nie mogę polecić żadnego bielskiego mechanika, bo każdy, którego spotkałem miał cos na sumieniu dlatego z niecierpliwością czekam na pozytywne wpisy w tym watku..
Ostatnio edytowano środa, 1 kwi 2009, 11:27 przez baran, łącznie edytowano 1 raz
baran
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 27 paź 2006, 09:47

Postprzez Alinoe » środa, 15 kwi 2009, 12:20

stalin napisał(a):Na krakowskiej tez niezly nie znam numeru ale zaraz nad sekretem,na podjezdzie stoi terenowy stary mercedes.

kiedyś byłem u niego kilka razy, złodziej zawsze wyceniał na oko a potem chciał 3 x tyle, a jak się zapytałem dlaczego to mnie z żona zjebali jak psa, że sie nie znam ...
jeden z jego pracowników zna się na rzeczy - ale pewnie trzeba by się po godzinach umówić.

jeżeli chodzi o elektronikę to teraz koleś ma warsztat na Polnej (wcześniej był na Złotych Łanach), zna sie na rzeczy, a jak nie to powie do kogo pójść.

zalezy od samochodu jaki posiadacie ale na Osterwy jest kolejny (drogi ale jak na razie solidny), bawi się mocniejszymi autkami ale innymi też nie gardzi

o tym kogo nie polecać mógłbym pisać sporo, ale chyba lepiej jak inni to zrobią... :)
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez bozenaaaa » środa, 15 kwi 2009, 15:51

elektryk na zywieckiej jest super AUTO SERWIS
bozenaaaa
nowicjusz
 
Posty: 15
Na forum od: 17 gru 2008, 16:18

Postprzez Alinoe » czwartek, 16 kwi 2009, 08:11

na Wodnej na osiedlu Kopernika jest blacharz lakiernik - cwany gość nazbierał samochodów (mówiąc, że z moim roboty jest na max 4 dni) a potem robił to którego właściciel dzwonił z pretensjami. Moje trzymał ponad 3 tygodnie.
Użył więcej szpachli niż lakieru i robił go chyba na szybko przez kilka ostatnich dni. (np.białym podkładem lekko zasypał mi maskę - czarną, i spolerował ... tak, że było widać dokładnie jak chodził polerką)
przez weekend pili, i pracowac sie nie chciało (chociaz siedzieli w warsztacie)
mniej więcej dwa miesiące po odebraniu auta od wibracji popękał kit z lakierem :>

nie dam im więcej nawet komarka - nie polecam !!


na ul Pułkownika Stanisława Dąbka w BB (jedna z bocznych od Krakowskiej) jest fachowiec który pracował we Fiacie i jako jedyny w bielsku potrafił wyregulować gaźnik Aisan'a w CC (każdy inny nie chciał się nawet brać za to) zna się dobrze na samochodach produkowanych przez Fiat'a - polecam !!

Ul. Pękna (poprzeczna od Bora Komorowskiego) - elektryk, zajmuje się też car audio. Rewelacjny kontakt, miałem mały problem - pomógł na poczekaniu, wytłumaczył co było nie tak, nie skasował za robote (powiedział, że jak bedzie coś większego to chętnie się tym zajmie i wtedy sie dogadamy)
miły kontakt - polecam !!

CDN
Ostatnio edytowano czwartek, 16 kwi 2009, 08:21 przez Alinoe, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Lelulila » czwartek, 16 kwi 2009, 08:30

nie polecam AUTO KOZA!!! cwani ludzie. pojechalam tam na przeglad. Panowie jak zobaczyli mala nie znajaca sie na niczym blondyneczke zabrali sie za wymienianie wszystkiego jak leci, mimo, ze samochod byl ok. Wczesniej ogladal go moj brat ktory jest mechanikiem

Nawymieniali czesci na 900 zl. po czym okazalo sie ze przy wymienianiu spierniczyli cos z termostatem. Pojechalam drugi raz. Wymienili termostat na "nowy". Nastepnego dnia zaczela sie gotowac woda w aucie. Pojechalam trzeci raz- wymienili NOWY TERMOSTAT na jeszcze NOWSZY. Teraz jest ok

Łączny koszt standardowego przegladu 1480 zł. Uczciwie przyznaje ze wymienili olej i podbili przeglad, no ale to sie chyb miesci w granicach 200 zł...

NIE POLECAM. No chyba ze ktos jest postawnym facetem! mnie wkrecali takie sruby, ze pozal sie Boze...ze jeszcze to do wymiany, tamto i sramto :(
Lelulila
użytkownik
 
Posty: 693
Na forum od: 5 lut 2009, 09:58

Postprzez jarinwz » piątek, 17 kwi 2009, 07:16

a kto może polecić jakiegoś fachure od klimy a dokładniej kto naprawia nieszczelności układu ?
jarinwz
użytkownik
 
Posty: 49
Na forum od: 22 lip 2007, 14:05

Postprzez karolina_23 » piątek, 17 kwi 2009, 09:33

klimatyzacjami zajmuje sie r-service na niemcewicza 2b , polecam aha i mechanika tez sie zajmuja daja gwarancje itd.
karolina_23
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 17 kwi 2009, 09:32


Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości