Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Gdzie założyć autoalarm

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez thermalfake » wtorek, 20 paź 2009, 20:20

Szukam polecanego warsztatu w B-B gdzie zainstalowano by mi fachowo autoalarm (celem ubezp. AC) do mojej Maździ 6
thermalfake
użytkownik
 
Posty: 577
Na forum od: 23 mar 2009, 21:36
Lokalizacja: B-B

Postprzez ojciecbb » wtorek, 20 paź 2009, 22:08

Comp-Car (?) na rogu Agrestowej i Cieszyńskiej.
ojciecbb
użytkownik
 
Posty: 117
Na forum od: 11 lis 2007, 16:42

Postprzez ppiotr » środa, 21 paź 2009, 07:59

Albo w salonach firmowych danych marek.
ppiotr
użytkownik
 
Posty: 553
Na forum od: 10 kwi 2007, 22:22

Postprzez sky » środa, 21 paź 2009, 08:10

Jest na rogu andresa komis auto bis,ostatnio naprawiałem tam auto alarm u siebie.nie jest tanio,ale profesional full ;)
Wszyscy wielcy odeszli dwudziestego trzeciego dnia jakiegos miesiaca,dwudziesty trzeci to dobry dzien na smierc..
sky
użytkownik
 
Posty: 271
Na forum od: 29 kwi 2009, 08:21

Postprzez thermalfake » środa, 21 paź 2009, 08:17

w salonie firmowym danej marki tak podliczą, że za to mógłbym sobie kupić komplet niezłych opon
nie chodzi mi o tanio ale dobrze, dzięki sky kojarzę gdzie to jest
thermalfake
użytkownik
 
Posty: 577
Na forum od: 23 mar 2009, 21:36
Lokalizacja: B-B

Postprzez make76 » środa, 21 paź 2009, 08:55

Tutaj też jest możliwość:

http://www.autofan.bielsko.pl/

niestety cen i jakości usług nie znam
make76
użytkownik
 
Posty: 111
Na forum od: 3 kwi 2007, 09:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ppiotr » środa, 21 paź 2009, 12:09

thermalfake napisał(a):w salonie firmowym danej marki tak podliczą, że za to mógłbym sobie kupić komplet niezłych opon
nie chodzi mi o tanio ale dobrze, dzięki sky kojarzę gdzie to jest

Warto zadzwonić i zapytać. Wychodzenie z założenia, że bezie ogromna różnica niema sensu. Osobiście wole czasami troszkę dopłacić a być zadowolony i pewnym, że dobrze zrobili.
ppiotr
użytkownik
 
Posty: 553
Na forum od: 10 kwi 2007, 22:22

Postprzez Del_Rey » środa, 21 paź 2009, 12:42

Patrząc na niektórych mechaszmatławców,jak np. w Oplu (moze sie już kadra zmieniła od 2006),to bym sie zastanawiał,czy faktycznie jest sens pchać się do "salonu". chyba,że jakaś gwarancja na samochód.albo coś by mozna było stracić.
Czasami "Mietek" specjalizujący sie w konkretnej dziedzinie,jest o niebo lepszy,niż mechanior robiący wszystko i na odpiepsz. Mietek stara sie nie mysleć (taką mam nadzieję i z tego co widzialem) "taśmowo" i do każdego auta podejdzie indywidualnie. A nie,że np. w Vectrze rozbrojenie alarmu było zawsze w jednym miejscu.Akurat znam z doświadczenia bo montowałem w dwóch.
Także popytaj na Partyzanów w komisie koło Auto-Bis, czy jakoś tak (Hummer tam stal swojego czasu :)),tych gostków mi kuzyn polecał.
Ostatnio edytowano środa, 21 paź 2009, 12:43 przez Del_Rey, łącznie edytowano 1 raz
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 21 paź 2009, 13:07

ppiotr napisał(a):
thermalfake napisał(a):w salonie firmowym danej marki tak podliczą, że za to mógłbym sobie kupić komplet niezłych opon
nie chodzi mi o tanio ale dobrze, dzięki sky kojarzę gdzie to jest

Warto zadzwonić i zapytać. Wychodzenie z założenia, że bezie ogromna różnica niema sensu. Osobiście wole czasami troszkę dopłacić a być zadowolony i pewnym, że dobrze zrobili.

Wierzysz że ASO jest lepsze od innych zakładów.
Też tak miałem do czasu jak w pewnym ASO marki na F... mojej znajomej podmienili nowe pióra w wycieraczkach na stare.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez celt » środa, 21 paź 2009, 14:49

Na dawnej bazie PKS na Taugutta jest warsztat specjalizujący się w alarmach. Na podstawie rachunku można uzyskać zniżkę na AC, daja gwarancję
celt
użytkownik
 
Posty: 3384
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez thermalfake » środa, 21 paź 2009, 16:40

jutro jadę do ASO na przegląd więc z ciekawości się tylko zapytam
thermalfake
użytkownik
 
Posty: 577
Na forum od: 23 mar 2009, 21:36
Lokalizacja: B-B

Postprzez jawnogrzesznica » środa, 21 paź 2009, 16:42

Pan Gandor z Komorowic.
Dwa razy korzystalam z jego uslug i jestem b. zadowolona.
jawnogrzesznica
nowicjusz
 
Posty: 16
Na forum od: 8 kwi 2009, 16:24

Postprzez ppiotr » środa, 21 paź 2009, 20:31

Pan Kazimierz napisał(a):
ppiotr napisał(a):
thermalfake napisał(a):w salonie firmowym danej marki tak podliczą, że za to mógłbym sobie kupić komplet niezłych opon
nie chodzi mi o tanio ale dobrze, dzięki sky kojarzę gdzie to jest

Warto zadzwonić i zapytać. Wychodzenie z założenia, że bezie ogromna różnica niema sensu. Osobiście wole czasami troszkę dopłacić a być zadowolony i pewnym, że dobrze zrobili.

Wierzysz że ASO jest lepsze od innych zakładów.
Też tak miałem do czasu jak w pewnym ASO marki na F... mojej znajomej podmienili nowe pióra w wycieraczkach na stare.

Zawsze sie jakoś znajdzie odstępstwo od reguły ale pomijając fakt zajścia o którym piszesz jakoś wykonania usługi np naprawa czegoś tam powinna być na jakimś sensownym poziomie ?

Ja na swoim doświadczeniu mogę stwierdzić tylko jedno a przetestowałem kilka serwisów i jak wróciłem z ASO to nie miałem nigdy zastrzeżeń do jakości wykonanej roboty a jak jak to był inny serwis to często coś było do poprawki, może porostu źle wybierałem. Co do cen to rożnie było zależności od rodzaju usług ale ogólnie biorąc różnice były do przełknięcia ;) a jak już doszło, że autko zostaje na 2 dzień bo części niema a akurat według prawa Mesfiego w ten dzień akurat autko było najbardziej potrzebne i trzeba było montować zastępcze to różnica robiła się mniejsza.
ppiotr
użytkownik
 
Posty: 553
Na forum od: 10 kwi 2007, 22:22

Postprzez thermalfake » czwartek, 22 paź 2009, 12:02

1300zł z robocizną :D
thermalfake
użytkownik
 
Posty: 577
Na forum od: 23 mar 2009, 21:36
Lokalizacja: B-B

Postprzez ppiotr » czwartek, 22 paź 2009, 13:35

A model alarmu jaki i w jakiej cenie ? i ile sama robocizna?
ppiotr
użytkownik
 
Posty: 553
Na forum od: 10 kwi 2007, 22:22

Następna strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron