Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Supercars w mieście

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez GrzegorzD » wtorek, 1 lut 2011, 21:29

Po Bielsku już jezdzą dwie Panamery....

Spowszednieje to auto :)
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez Del_Rey » środa, 2 lut 2011, 00:44

GP napisał(a):No ja właśnie też śmigam V6, ale cały czas sobie ostrzę ząbki na dobre, klasyczne, sprawdzone V8 :rolleyes:
Z drugiej strony w swój złomek sporo zainwestowałem i zupełnie nie opłaca mi się go zmieniać...

Ja jeszcze z rok temu podniecałem sie V8, ale jak teraz mam szczescie jezdzic "firmowo" GMC Sierra duzo więcej niż prywatnym Legendem V6 i mam wybierać, to wole jakoś V6. Jakoś lżejszy dzwiek silnika mi zaczal pasować. Ale chyba nie powinno sie porownywac pick-upa z osobowym.
Ostatnio edytowano środa, 2 lut 2011, 00:45 przez Del_Rey, łącznie edytowano 1 raz
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez miro » środa, 2 lut 2011, 08:11

Del_Rey napisał(a):. Ale chyba nie powinno się porównywać pick-upa z osobowym.

W moim Silverado, bliźniacza platforma Sierry również V8, mój chłopak zasypia bez problemu. Obawiam się, że nie byłoby tego luksusu w większości europejskich samochodów osobowych.
Obecnie jestem w trakcie poszukiwania czegoś dla żony. Najprawdopodobniej GM V6.
Na razie mam upatrzony Buick Lacrosse, Chevrolet Malibu 2012, na co jeszcze będzie poczekać kilka miesięcy, albo SUV Terrain.
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez GP » środa, 2 lut 2011, 10:02

Del_Rey napisał(a):Ja jeszcze z rok temu podniecałem sie V8, ale jak teraz mam szczescie jezdzic "firmowo" GMC Sierra duzo więcej niż prywatnym Legendem V6 i mam wybierać, to wole jakoś V6. Jakoś lżejszy dzwiek silnika mi zaczal pasować. Ale chyba nie powinno sie porownywac pick-upa z osobowym.

No tak, ale są bardziej gulgoczące V8-mki i są też takie bardziej aksamitne w brzmieniu - i takie mnie właśnie interesują :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez olek » środa, 2 lut 2011, 10:32

15 lat temu (czyli gdzies piec lat po upadku komunizmu) opowiadala mi jedna Bielszczanka, z wizyta u swej corki tu we Francji, ze "w Bielsku sa teraz 2 Rolls-Royce'y" i byla bardzo z tego dumna.
Nasunely mi sie wtedy, czy teraz mi sie nasuwaja, nie pamietam juz, dwie refleksje:

- mimo wszystko mozna wyzbyc sie zazdrosci, i byc dumnym ze stanu posiadania swoich rodakow, wspolmieszkancow, sasiadow, itp. "Jesli moj sasiad lub rodak, czy krewniak bogaty, to i ja czuje sie bogatszy, mam poczucie przynaleznosci do lepszego swiata. Przypomina mi sie tutaj upodobanie niektorych ludzi (a moze i sporej grupy rodakow) do pokazywania sie czy fotografowania u boku gwiazd, ludzi znanych, cieszacych sie popularnoscia...

- dawniej, w socjalizmie, bylismy dumni z tego co wspolne, zbudowane wspolnymi silami, jak nowe huty, kopalnia wegla brunatnego w Turoszowie, stocznie, Dworzec Centralny w Warszawie, zaklady petrochemiczne w Plocku, droga szybkiego ruchu Bielsko-Warszawa (tzw. gierkowka), centralna magistrala kolejowa, rekordy bite przez sredniolitrazowy Fiat na austostradzie pod Wroclawiem, Zamek Krolewski w Warszawie, odbudowana starowka w stolicy, i wiele pomniejszych zakladow, ktore zapewnialy zatrudnienie, nawet w peryferyjnych terenach naszego kraju. Wiele z nich bylo wprawdzie finansowanych za przymusowo sciagane podatki, ale jesli sie podzielalo idealy wypracowane na lonie Partii, przewodniej sily narodu, to i poczucie przymusu malalo...
Ostatnio edytowano środa, 2 lut 2011, 10:34 przez olek, łącznie edytowano 1 raz
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez cindy328 » czwartek, 3 lut 2011, 14:27

tartyr napisał(a):Ten Dogde Challger jest chyba z cygańskiego lasu. Co chwila go tutaj widuje. Pomarańczowy w czarne paski. Ale to chyba nie 6.1 bo jak jedzie to cichutki jest :)

Dokładnie-z cygańskiego lasu, ale ten silnik to rozkosz dla samych uszu...:)
Ostatnio edytowano czwartek, 3 lut 2011, 14:30 przez cindy328, łącznie edytowano 1 raz
cindy328
użytkownik
 
Posty: 223
Na forum od: 27 lip 2007, 17:28
Lokalizacja: B-B Błonie

Postprzez GP » czwartek, 3 lut 2011, 15:57

Ja nawet wiem, skąd dokładnie ten Dodge jest, ale nie powiem (ochrona "danych" osobowych) :D Ostatnio brusił po śnieżku pod górkę, to hałasu trochę narobił, ale to taki miły hałas... :rolleyes:
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pyramide » czwartek, 3 lut 2011, 20:15

A mój sąsiad mieszkający w USA i Polsce sprowadził sobie Toyota Tundra V16. Cudny "czołg". Tez go widać w Bielsku /Lipnik-Straconka/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez miro » czwartek, 3 lut 2011, 21:43

Pyramide napisał(a):Toyota Tundra V16.

:D Cala mądrość pyramidy
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Pyramide » piątek, 4 lut 2011, 08:01

Odezwał się "filozof" j/w podpierający się "urbanem". Nawet laik wie i widzi że na Toyota Tundra pisze V8.Ale mam satysfakcję ze dostarczyłam ci znowu paliwa.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez sweeper » niedziela, 9 wrz 2012, 18:56

Maserati Granturismo, dzisiaj godzina 13:20, ul. Partyzantów
(jechał za mną od Cygańskiego Lasu)
http://www.youtube.com/watch?v=mm6MOl4g36Y
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GrzegorzD » niedziela, 9 wrz 2012, 19:51

To już stare. News jest taki że w BB są 2 szt Veyrona....
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez 10RONNIE10 » niedziela, 9 wrz 2012, 20:28

szkoda ze w zasadzie ich nigdzie nie widać
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez GrzegorzD » niedziela, 9 wrz 2012, 20:34

widać, widać....
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez GluE » niedziela, 9 wrz 2012, 20:34

Ostatnio widziałem na 99% bugatti veyron - wiezione na lawecie - trasa Cieszyn-Bielsko
Avatar użytkownika
GluE
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 26 sie 2010, 16:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron