Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dobra, ręczna myjnia samochodowa w Bielsku.

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez Kozo » środa, 3 mar 2010, 13:18

Szukam dobrej, ręcznej myjni samochodowej w Bielsku. Osobiście mogę stanowczo ODRADZIĆ Super hiper rally car wash. Byłem tam kilka razy, różnymi samochodami i mam już wyrobione zdanie :

- auto nigdy nie jest domyte!
- doprowadza mnie to do szału gdy po myciu dywaników gumowych wsadzają z powrotem do auta ociekające wodą więc zamoknięcie "głównego dywanika", a co za tym idzie stęchlizna to tylko kwestia czasu (można zwracać uwagę, ale to ich przerasta).
- stosunek cena/jakość mycia to już w ogóle porażka - nie daj boże jak są alufelgi to poprawka gwarantowana - przypominam cena standardowego mycia z zewnątrz to 32 zł.
- przebrnąłem już przez kilku pracowników "umysłowych za biurkiem", rotacja ogromna, każdy następny to jeszcze gorszy. Ten ostatni w skrócie to uważa, że ja mam go chyba prosić i za nim "latać" aby mi o wyznaczonej (umówionej) porze umył samochód.
- karta stałego klienta to również niewypał - jest wypisywana na konkretne auto więc jeśli przyjezdzam róznymi samochodami (myjąc całą rodzinę) to te mycia nie sumują się. Płacąc karta (chyba jedyna dobra rzecz) nie ma co liczyć na rabat/wpis do w/w karty.
- kiedyś proponowano kawę - ostatnio można zapomnieć
- najnowsza moda, która była gwoździem do trumny to jest chęc pojeżdzenia sobie obsługi samochodami bo ja nie mogę sam wjechać na stanowisko tylko łachudra musi wziąść kluczyki i sama to zrobić.
- nigdy nie korzystałem z odkurzania/mycia wnętrza bo biorąc pod uwagę powyższe to można już się zacząć bać.


a więc czy możecie polecić coś sprawdzonego i lepszego, niekoniecznie musi być taniej ale żeby ta cena szła w parze z jakością.
Ostatnio edytowano środa, 3 mar 2010, 13:22 przez Kozo, łącznie edytowano 1 raz
Kozo
użytkownik
 
Posty: 209
Na forum od: 2 sty 2010, 17:01

Postprzez bestud » środa, 3 mar 2010, 13:53

Ja odradzam myjnię mieszczącą sie na parkingu podziemnym w Centrum Handlowym Sarni Stok (nie wiem jaka nazwa). Szyby po umyciu wyglądały gorzej niz przed nim a odkurzyc to sobie chyba w ogóle zapomnieli, dopiero jak zwróciłam uwage to jakaś dziewczyna z odkurzaczem podeszła i coś tam odkurzyła.

Kilka razy korzystałam z myjni w Czechowicach mieszczącej się na terenie firmy Lontex, obok ronda - chyba jest to ulica Legionów i póki co byłam zadowolna z ich usług.
bestud
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 10 sty 2007, 15:52

Postprzez sweeper » środa, 3 mar 2010, 14:48

myjnia ręczna i automatyczna przy Lidlu na Polskich Skrzydeł (imo czy jakoś tak)
myjnia ręczna przy Tesco
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ganela » środa, 3 mar 2010, 15:40

Potwierdzam myjnie przy ul Legionów..kolo stacji BP. od pol roku tam myje auto, stala obsluga...ktora dokladnie wyczysci autko w srodku tez, stare plamy na tapicerce doczyszczone. ceny przyzwoite
Błogosławieni szurnięci, albowiem już tu, na ziemi są w raju.
Avatar użytkownika
ganela
użytkownik
 
Posty: 458
Na forum od: 26 cze 2007, 16:23

Postprzez lupus » środa, 3 mar 2010, 16:05

W porzadku jest myjnia na stacji benzynowej naprzeciwko Sfery II. Nie mialem problemow.

Teraz tez tam jakas karta stalego klienta, 6 mycie gratis czy cos ;)
lupus
użytkownik
 
Posty: 399
Na forum od: 12 sie 2008, 09:49

Postprzez Alinoe » środa, 3 mar 2010, 20:31

ciekawa jest myjnia (chociaż budynek może sugerować co innego) za CPNem skręcając w Trakcyjną po lewej.
ceny jak wszędzie, ta sama obsługa od dawna i zawsze czyste autko z nową choinką w środku :)
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez sebastian » czwartek, 4 mar 2010, 21:59

Ja myje auto na Statoilu
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez sweeper » piątek, 5 mar 2010, 09:57

Alinoe napisał(a):ciekawa jest myjnia (chociaż budynek może sugerować co innego) za CPNem skręcając w Trakcyjną po lewej.

również polecam :)
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez BBBiker » niedziela, 7 mar 2010, 04:05

Ja polece myjnie znajdującą się na ulicy żeromskiego, jest to 20m od dworca pks.
Niedawno przenieśli się do nowo wybudowanego budynku 5 metrów obok :)
Zadnych zastrzeżen same pozytywy a oprócz myjni pełen serwis i wulkanizacja
Polecam bo warto :)

Firma nazywa się Wulkam
JDM Story...
BBBiker
użytkownik
 
Posty: 115
Na forum od: 1 mar 2010, 00:53
Lokalizacja: Bielsko City

Postprzez stec » niedziela, 7 mar 2010, 23:04

Ja bym napisał, gdzie polecam. Ale potem sam się nie dopcham jak się wszyscy tam zjedziecie. ;-)
stec
użytkownik
 
Posty: 283
Na forum od: 11 lis 2009, 00:40

Postprzez koolo » środa, 21 kwi 2010, 20:22

Jest Pan pewnie z nieudolnej "jakiejs" konkurencji,bo ja byłam w Gemini na zakupach i postanowiłam zostawić moje mondeo w myjni i serwisie Rally Car Wash.Jestem przedstawicielką dużej firmy i z tego tytułu jeżdże po Polsce.Byłam w wielu myjniach i po raz pierwszy zobaczyłam jak powinna wyglądać tego typu firma.Sam wygląd zachęca do wejscia,wszystko czyste ,z pomysłem i klasą.Po wejsciu przywitał mnie Pan ubrany w firmowe ciuchy,profesjonalnie i rzeczowo opowiedział o usłudze która zamówiłam,był to tzw komplet profi , który wzbogaciłam o wosk.Postanowiłam poczekać na miejscu i popracować na komputerze.Usiadłam na czerwonych sofach /super/ i zobaczyłam ze mają laptopa do zabawy dla klientów.Nie musiałam brać swojego.Dostałam kawe,ciasteczka,poczytałam gazetki.Leciały na plazmie jakieś rajdy samochodowe,nawet ciekawe.Przez szybe zerkałam jak dwóch ubranych w rajdowe kombinezony facetów się uwija jak w ukropie.Po 45 min Pan w recepcji zaprosił do auta które było juz wyprowadzone i czekało na mnie.Opowiedział o tym co zrobili,oprowadził dookoła,sprawdził wszystko.Zapłaciłam kartą,dostałam rachunek na firme,dostałam upominek i życzenia szczęśliwej drogi.Nie wiem jak oni to robią ,mieli ogromny ruch, ktoś wymieniał opony, kupował felgi, a dla wszystkich poswięcili czas.Jak bede w Bielsku znowu przyjade do nich.Jestem z Warszawy i nawet tam takiej myjni nie ma , a ceny w stosunku do tego do tego co zrobili i jak, po prostu super.

pozdrawiam
p.s.widziałam jak pomagali klientom pakować zakupy do bagażnika -są jacyś nie z tej bajki, uprzejmi, czyści i kulturalni - pierwszy raz coś takiego widziałam:)
koolo
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 21 kwi 2010, 19:50

Postprzez lazy » środa, 21 kwi 2010, 20:37

koolo, dobre dobre :D
lazy
użytkownik
 
Posty: 171
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez darqi » czwartek, 22 kwi 2010, 06:12

Taaa a najlepsze to: ..."Postanowiłam poczekać na miejscu i popracować na komputerze.Usiadłam na czerwonych sofach /super/ i zobaczyłam ze mają laptopa do zabawy dla klientów.Nie musiałam brać swojego."... ;)
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Postprzez dorisday » czwartek, 22 kwi 2010, 06:53

hehe :D :D :D a mnie się bardziej podoba kawałek: ..."Leciały na plazmie jakieś rajdy samochodowe,nawet ciekawe.Przez szybe zerkałam jak dwóch ubranych w rajdowe kombinezony facetów się uwija jak w ukropie." ... :D
CARPE DIEM
dorisday
użytkownik
 
Posty: 85
Na forum od: 1 kwi 2010, 13:03

Postprzez Piotrek » czwartek, 22 kwi 2010, 07:51

A ja na mojej ulicy mam pakiet błotny a ostatnio wzbogaciłem go nawet o ptasią kupę na dachu. Usunąłem ręcznie więc mój post pasuje do tematu.pozdrawiam
Ostatnio edytowano czwartek, 22 kwi 2010, 07:52 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Następna strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron