Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Pozor! Renault Fluence

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez Piotrek » niedziela, 2 maja 2010, 08:38

O ile dobrze słyszałem to dzisiaj w Automaniaku na TVN Turbo o godz 11.00 będzie krótki test tego samochodu w porównaniu do innego też budżetowego chyba jakiegoś fiata.pozdrawiam
Oglądnąłem: fiat to Linea , oba samochody zostały podsumowane jako tureckie sedany , ze względu na miejsce produkcji jak i popularność , gdyż jak się okazuje w Europie podobno ta klasa wymiera. Produkty raczej nudne i bez wyrazu ale bardzo praktyczne i tanie. Myślę ,że u nas doskonale spełnią się w grupie użytkowników samochodów , którzy dawniej kupiliby np Poloneza.
Ostatnio edytowano niedziela, 2 maja 2010, 10:32 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Alinoe » niedziela, 2 maja 2010, 11:24

znam takiego co wreszcie kupując nowe auto (nie, nie było to renault) uspokoił swoją duszę.

ale chłopak miał pecha, jego dwa poprzednie auta ulegały dziwnym awariom, w jednym eksplodował silnik, drugi przeciekał jak sito (z tego co pamiętam to nie zauważył przy kupnie, że było robione z dwóch innych i przystanku :) )
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zuo » niedziela, 2 maja 2010, 15:04

mad_moose napisał(a):musiałbym być bardzo zdesperowany, żeby wymieniać żarówkę w deszczu:) Myślę, że policjant nie przyczepiłby się do tego a przynajmniej nie kazał Ci tego robić od razu na jakimś za*upiu.

Jak sie ma pecha i pojda dwie zarówki to nawet nie trzeba być zdesperowanym.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez sweeper » poniedziałek, 3 maja 2010, 17:37

Piotrek napisał(a):Oglądnąłem: fiat to Linea , oba samochody zostały podsumowane jako tureckie sedany

dlatego nie należy oglądać TVN :D
Linea to konkurencja dla Thalii a nie Flunece...
takie porównanie to jak test Octavia vs Laguna...

co do żarówek - wiem jak się w MII trzeba nagimnastykować żeby je wymienić
dlatego są w nadkolach do tego zaślepki

u mnie w czasie deszczu spadła boczna tylna szyba (taka wada fabryczna) i to byłoby na tyle niespodziewanych awarii ;)
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez sky » środa, 5 maja 2010, 11:04

sweeper napisał(a):Dacia jest przykładem na to jak Polacy leczą kompleksy
wolą używanego Golfa niż nowy samochód

Kurcze,a ja się właśnie przymierzam kupić trzy lata starszego merca niż mam teraz :D ...i to w gazie :)
Wszyscy wielcy odeszli dwudziestego trzeciego dnia jakiegos miesiaca,dwudziesty trzeci to dobry dzien na smierc..
sky
użytkownik
 
Posty: 271
Na forum od: 29 kwi 2009, 08:21

Poprzednia strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości