Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Czy bielszcanie i bielszczanki używają opon zimowych w samoc

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez GrzegorzD » niedziela, 12 gru 2010, 23:07

troche sniegu nasypalo w ostatnich godzinach i....

wracałem prawie 45 min z Bujakowa do Hałcnowa bo jakiś mamlas jechał 20km/h blokując kilkanascie innych aut... a wyprzedzic nie było jak bo z przeciwka jechał sznur samochodów.

STOP ciotom drogowym!!!!
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez pb95 » niedziela, 12 gru 2010, 23:49

Byłem na salmopolu : okolo 20cm śniegu na drodze, warunki bardziej offroadowe, ale dalem rade osobowka z napedem na tyl. Ogólnie drogi są białe, bajka! szykuje się fajna zima :)
pb95
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 11 maja 2010, 22:07

Postprzez GP » poniedziałek, 13 gru 2010, 10:52

pb95 napisał(a):Ogólnie drogi są białe, bajka! szykuje się fajna zima :)

Oj tak!!! :D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 13 gru 2010, 15:14

W karambolu koło Międzyświecia było podobno sporo aut na letnich oponach - czy ktoś jest w stanie potwierdzić wiarygodność tego postu ?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GrzegorzD » poniedziałek, 13 gru 2010, 19:35

jak znam zycie to moze być prawda.... dziś widziałem faceta na Dębicy Furio która zimówką raczej nie jest..

BTW: 50 min - Hałcnów rondo- nowy wiadukt...

Tylko przez to że jeden z drugim się boi jechać...

Najlepsze było jak autobus MZK zaczął wyprzedzać tych maruderów bo kierowcy nerwy puściły
Ostatnio edytowano poniedziałek, 13 gru 2010, 19:36 przez GrzegorzD, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez Undertone » poniedziałek, 13 gru 2010, 19:46

Dzisiaj kumpel jechał z Wieprza do Bielska przez ponad godzinę. Zatrzymał się w Żywcu na pół godziny, przez ten czas nie przejechał nawet 10 metrów, wkurzył się i zawrócił do domu.

Ale co do kultury jazdy i umiejętności 100 %
"10RONNIE10" napisał(a):ŻYWCZOKI WON
Undertone
nowicjusz
 
Posty: 16
Na forum od: 11 gru 2010, 15:50

Postprzez zuo » wtorek, 14 gru 2010, 09:30

Dzisiejsza droga do pracy:
Obrazek

Ten pan chyba za duzo jezdzi dostawczakiem.
"Art. 66.
1. Pojazd uczestniczący w ruchu ma być tak zbudowany, wyposażony i utrzymany, aby korzystanie z niego:
1) nie zagrażało bezpieczeństwu osób nim jadących lub innych uczestników ruchu, nie naruszało porządku ruchu na drodze i nie narażało kogokolwiek na szkodę,
...
5) zapewniało dostateczne pole widzenia kierowcy oraz łatwe, wygodne i pewne posługiwanie się urządzeniami do kierowania, hamowania, sygnalizacji i oświetlenia drogi przy równoczesnym jej obserwowaniu,"

I jeszcze piekny przykład bucowstwa, Subaru SB 1008F ryjace sie na chama na skrzyzowaniu pod piekiełkiem. Gwoli sprawiedliwosci jeden z niewielu normalnie dzisiaj jadacych. Ale kultura Panie, kultura!
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez thermalfake » wtorek, 14 gru 2010, 20:24

GrzegorzD napisał(a):Najlepsze było jak autobus MZK zaczął wyprzedzać tych maruderów bo kierowcy nerwy puściły

dało się wyprzedzić nawet rowerem, mówię poważnie
thermalfake
użytkownik
 
Posty: 577
Na forum od: 23 mar 2009, 21:36
Lokalizacja: B-B

Poprzednia strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron