Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

karniak za parkowanie!

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez Lelulila » wtorek, 15 lut 2011, 17:21

nic mnie tak nie wkurza Moi Mili, jak ludzie, którzy beznadziejnie, w fatalnym stylu i zachowując się jak święte krowy parkują swoje samochody!

Wczoraj pod Sferą I przez 10 min szukałam miejsca. W końcu znalazłam i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam piękny samochód zaparkowany na dwóch miejscach parkingowych.

Krew może człowieka zalać na miejscu widząc taką bezmyślność.

Równie dobrze mógł sobie stanąć w poprzek- w końcu ma zaje auto- niech każdy widzi!

Ze względu na ochronę danych osobowych nie napiszę ostatniej cyfry rejestracji.

Ale ode mnie :

Drogi Właścicielu ciemnego VW Passata rej: SZY 29t(...), który zachowując się jak bezmózgowiec i pan i władca nie umiesz parkować na jednym z najprostrzych parkingów- dostajesz ode mnie karnego kutasa za... fatalne parkowanie!

// obrazek usunięty przez administratora


ps. Sorki GP, ale to już nie pierwszy raz, gdy widzę takie zachowanie. Może mój post niektórym otworzy oczy...
Lelulila
użytkownik
 
Posty: 693
Na forum od: 5 lut 2009, 09:58

Postprzez Lelulila » wtorek, 15 lut 2011, 17:24

no i przepraszam za wulgaryzmy, ale gdybym zmieniła treść obrazka- to nie byłoby to samo

a przesłanie jest bardzo dosadne- myśle ze zrozumiałe dla każdego :)
Lelulila
użytkownik
 
Posty: 693
Na forum od: 5 lut 2009, 09:58

Postprzez zuo » wtorek, 15 lut 2011, 17:39

Lelulila napisał(a):Drogi Właścicielu ciemnego VW Passata rej: SZY 29t(...), który zachowując się jak bezmózgowiec i pan i władca nie umiesz parkować na jednym z najprostrzych parkingów- dostajesz ode mnie karnego kutasa za... fatalne parkowanie!

Rejestracji samochodu nie można rozpatrywać w kategorii danych osobowych. Publikuj całość, ale widze ze żywieczczyzna. To normalne.

Na marginesie. Zaparkował gorzej niż ten tu poniżej?

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Lelulila » wtorek, 15 lut 2011, 19:36

ten też widzę geniusz....:D

moj bohater zaparkował centralnie środkiem auta na linie oddzielające dwa miejsca parkingowe

wedzialam ze administrator usunie moj obrazek- zgadzam sie, ze byl mega dosadny, ale czasem tylko w ten sposob mozna dotrzec do wyobrazni niektórych osób
Lelulila
użytkownik
 
Posty: 693
Na forum od: 5 lut 2009, 09:58

Postprzez zuo » wtorek, 15 lut 2011, 19:42

Lelulila napisał(a):ten też widzę geniusz....:D

moj bohater zaparkował centralnie środkiem auta na linie oddzielające dwa miejsca parkingowe

wedzialam ze administrator usunie moj obrazek- zgadzam sie, ze byl mega dosadny, ale czasem tylko w ten sposob mozna dotrzec do wyobrazni niektórych osób

Dawaj numer rejestracyjny :)
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Lelulila » wtorek, 15 lut 2011, 19:52

no ale po co?...:D

jak mi GP pozwoli, to podam...:) bo obrazek mi usunął, to moze mnie zbanuje i co wtedy?...:D


A tak w ogóle to mam nadzieję, że ten wątek się rozwinie i może niektórym klepki się w głowie poprzestawiają jak będą szaleć bezmyslnie na parkingach...:(
Lelulila
użytkownik
 
Posty: 693
Na forum od: 5 lut 2009, 09:58

Postprzez darqi » wtorek, 15 lut 2011, 20:04

już ktoś o tym pomyslał: http://swietekrowy.pl/galeria jest sporo zdjęć z naszego miasta - dobry pomysł - trzeba tępić niepełnosprytnych za kółkiem !
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Postprzez igo » wtorek, 15 lut 2011, 20:20

Kwestia czy ten SZI pod sfera zaparkował na tych dwóch miejscach i miał obok wolne czy się "wbił" miedzy inne auta???? Zasadnicza róznica i zasadniczo inaczej należałoby osadzac kierowcę.
Czy Ty szukąjac 10 minut miejsca pod sfera i trafiając na "wolną okazję" i konieczność ustawienia się z linia miedzy kołami jedziesz dalej czy parkujesz???? Odpowiedz sobie sama :) Być może ten SZI tez szukał 10 minut i nic innego nie znalazł.
Nie zmienia to faktu że jak najbardziej należy piętnować bezmyślne parkowanie-popieram!!
Ostatnio edytowano wtorek, 15 lut 2011, 20:21 przez igo, łącznie edytowano 1 raz
igo
użytkownik
 
Posty: 1169
Na forum od: 6 lis 2009, 19:00

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 15 lut 2011, 20:21

Proszę Państwa nie tłumaczę buraków którzy parkują szeroko zajmując dwa miejsca parkingowe ale może jest to odpowiedź na innych buraków którzy nie potrafią otwierać drzwi swoich samochodów bez obijania stojących obok pojazdów.
Może wynika to z tego zjawiska?
Ostatnio edytowano wtorek, 15 lut 2011, 20:22 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez GP » wtorek, 15 lut 2011, 20:57

Lelulila napisał(a):wedzialam ze administrator usunie moj obrazek- zgadzam sie, ze byl mega dosadny, ale czasem tylko w ten sposob mozna dotrzec do wyobrazni niektórych osób

Podejrzewam, że i tak 90% internautów zna obrazek pt. "Otrzymujesz karnego ku... (i tak dalej)" :D Co nie zmienia faktu, że taką treść MUSIAŁEM usunąć.

Swoją drogą, na Allegro jest już pełno ofert dotyczących naklejek z takim właśnie obrazkiem. Sam się zastanawiam, czy nie zainwestować i nie rozklejać :P

Pan Kazimierz napisał(a):Proszę Państwa nie tłumaczę buraków którzy parkują szeroko zajmując dwa miejsca parkingowe ale może jest to odpowiedź na innych buraków którzy nie potrafią otwierać drzwi swoich samochodów bez obijania stojących obok pojazdów.
Może wynika to z tego zjawiska?

Święte słowa, święte słowa...
Z resztą już o tym kiedyś wspominałem :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez sweeper » wtorek, 15 lut 2011, 21:47

GP napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):ale może jest to odpowiedź na innych buraków którzy nie potrafią otwierać drzwi swoich samochodów bez obijania stojących obok pojazdów.

Święte słowa, święte słowa...

jest też drugie rozwiązanie - może łaskawi producenci samochodów dogadaliby się w sprawie montażu list ochronnych na jednej wysokości i nie byłoby takiego problemu?
dla porównania w USA trwają prace nad montażem wzmocnienia zderzaków na jednej wysokości tak aby minimalizować szkody powstałe w stłuczkach
ale skoro już o burakach parkujących jak popadnie to...

Obrazek
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez kubaa » wtorek, 15 lut 2011, 22:00

sweeper napisał(a):
GP napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):ale może jest to odpowiedź na innych buraków którzy nie potrafią otwierać drzwi swoich samochodów bez obijania stojących obok pojazdów.

Święte słowa, święte słowa...

jest też drugie rozwiązanie - może łaskawi producenci samochodów dogadaliby się w sprawie montażu list ochronnych na jednej wysokości i nie byłoby takiego problemu?
dla porównania w USA trwają prace nad montażem wzmocnienia zderzaków na jednej wysokości tak aby minimalizować szkody powstałe w stłuczkach
ale skoro już o burakach parkujących jak popadnie to...

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/180029_182174491821098_100000856460111_392333_4949604_n.jpg

kiedy to zdjęcie było zrobione? bo zwykle między poniedziałkiem, a piątkiem w godzinach dopołudniowych, południowych i wczesnych popołudniowych to stoi tam dużo więcej samochodów i to po obu stronach ulicy Traugutta. Nie wiem czy po drugiej stronie też jest zakaz zatrzymywania się, w każdym razie jestem w szoku bo pierwszy raz widzę tam taką akcję, a sam często korzystam z postoju tam bo pod przychodnię to się nie da wjechać żeby zaparkować...Także ciekawe czy gdyby stało tam 20 samochodów to strażnicy wszystkim by pozakładali blokady? No i czemu w takiej sytuacji blokada, a nie sam mandat? Za takie parkowanie to chyba 100zł i 1 punkt karny.
Sam kiedyś popełniłem gorsze wykroczenie, bo z głupoty wjechałem i zaparkowałem za zakazem wjazdu i dostałem od straży 5 punktów i 200zł, ale bez blokady się obeszło...
Ostatnio edytowano wtorek, 15 lut 2011, 22:01 przez kubaa, łącznie edytowano 1 raz
kubaa
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 16 wrz 2010, 21:27

Postprzez Addi » środa, 16 lut 2011, 18:15

kubaa gdyby było 20 samochdów to nikomu by nic nie zrobili bo nie mają tyle blokad...
Patrzę na moje miasto. Kocham je... :)
Addi
użytkownik
 
Posty: 215
Na forum od: 14 lis 2007, 17:48
Lokalizacja: Mały Wiedeń

Postprzez kubaa » środa, 16 lut 2011, 18:19

No właśnie, dlatego ciekaw jestem kiedy to zdjęcie zostało zrobione... obstawiam sobotę lub niedzielę, albo inne święto...
kubaa
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 16 wrz 2010, 21:27

Postprzez sweeper » środa, 16 lut 2011, 20:42

Zdjęcie zrobione w dniu 03.02.2011 o godzinie 15:43
mam jeszcze dwa inne zdjęcia jak zakładają kolejne blokady
i starczy blokad nawet na 20 samochodów :)
Ostatnio edytowano środa, 16 lut 2011, 20:43 przez sweeper, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron