Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

karniak za parkowanie!

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez Del_Rey » środa, 2 mar 2011, 23:15

GP napisał(a):Ostatnio kilka razy musiałem jechać do Szczyrku i z powrotem i doszedłem do wniosku, że w Bielsku mamy piękną, jedyną w swoim rodzaju, polską... CZERWONĄ falę (...) trzeba by było sunąć ze 160km/h, żeby móc przejechać tę trasę na zielonych światłach ;)

Przecież nie jeżdzisz maluchem... Depnij, nagraj filmik, wrzuć na jutuba :) i bedziesz slawny jako odkrywca zielonej fali w B-B
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez pb95 » czwartek, 3 mar 2011, 00:39

Obrazek
To prawda z tą czerwoną falą. Tu nie ma co się zastanawiać, tu trzeba zapier... :lol:
pb95
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 11 maja 2010, 22:07

Postprzez davnbb » czwartek, 3 mar 2011, 00:42

to fakt - jadac zgodnie z przepisami masz jak w banku, ze beda lapaly Cie czerwone swiatla. Ktos sie kiedys wypowiadal, ze to specjalnie jest zrobione aby ulatwic wyjazd z bocznych uliczek oraz aby zniechecic ludzi do jazdy przez centrum miasta zamiast obwodnica - nie wiem jak was ale mnie to zacheca do mocniejszego depniecia w gaz aby nie stac na kolejnych swiatlach.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez basianek » czwartek, 3 mar 2011, 10:26

Na Piłsudskiego tak jest czasami... Bo dla niektórych zielona fala to wszystkie zielone światła na tych trzech światłach jednocześnie. I trzeba mieć dobre auto żeby depnąć, aby zdążyć, a jednocześnie nie rozwalić kół na dziurach ;)
Ale czasami jest tak, że jest ok. Nie wiem kto to wszystko zaprojektował... :/
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez Alinoe » czwartek, 3 mar 2011, 10:59

pb95 napisał(a):
Alinoe napisał(a):chociaż zdjęcia nie mam to i tak wczoraj przebił wszystkich SCI golfem V. nic nie jechało więc ruszył na czerwonym bo mu się czekać nie chciało ... :rolleyes:
ul Partyzantów przy Apenie

Bądźmy szczerzy - spowodował zagrożenie? Stało się coś? Bielsko-Biała to kiedyś było miasto tysiąca przemysłów. Teraz to miasto tysiąca sygnalizatorów świetlnych... o 23 na największych skrzyżowaniach światła nie działają, ale z kolei jadąc Warszawską w kierunku Katowic pomiędzy dworcem i niby rondem obok Sarniego Stoku są 2 skrzyżowania ze światłami - po jaką cholerę są włączone po 23?! Tak samo na Warszawskiej pomiędzy Prezydentem i dworcem jest przejście dla pieszych - w dzień faktycznie dobra sprawa, do sfery można przejść przez nie. Ale po 23? Po cholerę? Nikt tam nie przechodzi już od 2 godzin a światła nadal się zmieniają! PARANOJA. Fakt, jest tam wjazd z ulicy innej, ale bądźmy szczerzy - przecznicę dalej też jest a jakoś sygnalizatora tam nie ma, a poza tym wszystko widać jak na dłoni chcąc się tam włączyć do ruchu. Serio.. światła wyłączane są akurat tam gdzie nie trzeba, a tam gdzie nie ma NAJMNIEJSZEGO powodu, by działały - zmieniają się jak opętane co 5 sekund. Zielona fala? Chyba po marihuanie.
Osobiście uważam, że czekanie na czerwonym w nocy jest głupie i chętnie bym to zlał ciepłym moczem skoro nic nie jedzie i jestem tego pewien. Ale więcej kosztowałby mandat niż paliwo które spale. Spoko, podrożeje wacha to nie będzie różnicy.

to było o 19:30 więc nie nocą a poza tym co za znaczenie ma pora ??

ty lepiej się nie wypowiadaj jak masz takie bzdury pisać.

oj stało się, PRZEJECHAŁ NA CZERWONYM ŚWIETLE !!!!!! reszta twojej wypowiedzi to jest dla mnie bla bla bla skoro szukasz wytłumaczenia na tak drastyczne łamanie przepisów ruchu drogowego ...

howgh i tyle w tym temacie
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez pb95 » czwartek, 3 mar 2011, 11:16

No właśnie, zero myślenia tylko wykonywanie rozkazów z góry.
pb95
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 11 maja 2010, 22:07

Postprzez darqi » czwartek, 3 mar 2011, 11:16

pisze bzdety bo nigdy nie brał udziału ani nikt z jego bliskich, w wypadku w którym jakiś pacan, debil, śmieć.... przejechał na czerwonym lub wyprzedzał na przejściu dla pieszych.... :/
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Postprzez tomi308 » czwartek, 3 mar 2011, 11:23

Na czerwonym to dość ryzykowna jazda i każdemu się na pewno się przydarzyło (późne pomarańczowe)Tego nie popieram ale zielone strzałki mogłyby wrócić.
tomi308
użytkownik
 
Posty: 324
Na forum od: 11 lut 2011, 10:02

Postprzez GP » czwartek, 3 mar 2011, 12:21

Del_Rey napisał(a):
GP napisał(a):Ostatnio kilka razy musiałem jechać do Szczyrku i z powrotem i doszedłem do wniosku, że w Bielsku mamy piękną, jedyną w swoim rodzaju, polską... CZERWONĄ falę (...) trzeba by było sunąć ze 160km/h, żeby móc przejechać tę trasę na zielonych światłach ;)

Przecież nie jeżdzisz maluchem... Depnij, nagraj filmik, wrzuć na jutuba :) i bedziesz slawny jako odkrywca zielonej fali w B-B

Jasne, nie mam co robić, tylko zarabiać na te mandaty :D

P.S.
Skąd wiesz, że nie jeżdżę maluchem? :P
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez staszeks » czwartek, 3 mar 2011, 14:26

GP napisał(a):.....................
P.S.
Skąd wiesz, że nie jeżdżę maluchem? :P

Może przeczytał wszystkie Twoje posty.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez pb95 » czwartek, 3 mar 2011, 21:15

Czerwone światlo po 23 = znak stop.
pb95
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 11 maja 2010, 22:07

Postprzez Alinoe » piątek, 4 mar 2011, 17:53

pb95 napisał(a):No właśnie, zero myślenia tylko wykonywanie rozkazów z góry.

może ja jestem inny ale czasami zastanawiam się o czym Ty do diabła piszesz :D :D
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Przemek73 » niedziela, 6 mar 2011, 01:19

Alinoe napisał(a):to było o 19:30 więc nie nocą a poza tym co za znaczenie ma pora ??

Wiesz jednak ma. Czasami muszę jechać do Makro o 3,4 rano. I co, oczywiście światła do skrętu na Makro włączone, mimo, że w zasięgu wzroku 0 samochodów. Jak za jazdę na czerwonym odbierał bym prawo jazdy dożywotnio, to w trym wypadku szlak mnie trafia i skręcam na czerwonym.
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Postprzez Alinoe » poniedziałek, 7 mar 2011, 11:01

Przemek73 napisał(a):za jazdę na czerwonym odbierał bym prawo jazdy dożywotnio ...

aha


Przemek73 napisał(a):... w tym wypadku szlak mnie trafia i skręcam na czerwonym.

deprim kup albo pij więcej herbatki na uspokojenie, skoro sam sobie zaprzeczasz albo...

oddaj prawko ;)
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Przemek73 » poniedziałek, 7 mar 2011, 11:06

Nie oddam :) Traktuję to jako akt obywatelskiego nieposłuszeństwa.
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron