Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nowości motoryzacyjne

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez sweeper » piątek, 28 wrz 2012, 19:41

Nie wiem czy to ważne, ale...
jest nowa Dacia Logan
http://www.flickr.com/photos/wwwrenault ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/wwwrenault ... otostream/

i Sandero
http://www.flickr.com/photos/wwwrenault ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/wwwrenault ... otostream/

i jak się Wam podobają? trzeba przyznać, że Dacia robi spore postępy (również stylistycznie)
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » piątek, 28 wrz 2012, 20:37

sweeper napisał(a):Nie wiem czy to ważne, ale...
jest nowa Dacia Logan
http://www.flickr.com/photos/wwwrenault ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/wwwrenault ... otostream/

i Sandero
http://www.flickr.com/photos/wwwrenault ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/wwwrenault ... otostream/

i jak się Wam podobają? trzeba przyznać, że Dacia robi spore postępy (również stylistycznie)

W zasadzie, to poza różnicami w typie nadwozia, to auta wyglądają identycznie (chyba lampy nawet te same?). Ale trzeba przyznać, że faktycznie jakiś postęp widać i autka te wyglądają przyzwoicie :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GrzegorzD » niedziela, 30 wrz 2012, 12:11

Loggy widzieli? ;)

Po za tym Mondeo MKV.. Nowe ecoboosty fajne są.. ale 3 cylindrowy 1.0 w aucie segmentu D... Przynajmniej OC bedzie jak za Pande :D
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez davnbb » niedziela, 30 wrz 2012, 19:35

GrzegorzD napisał(a):Loggy widzieli? ;)

Po za tym Mondeo MKV.. Nowe ecoboosty fajne są.. ale 3 cylindrowy 1.0 w aucie segmentu D... Przynajmniej OC bedzie jak za Pande :D

jak tak dalej pojdzie zaczna liczyc OC od mocy a nie pojemnosci
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez sweeper » niedziela, 30 wrz 2012, 19:53

GrzegorzD napisał(a):Loggy widzieli? ;)

tak, stylistycznie jest paskudne
funkcjonalnie może i ok, ale stylistyka już trochę nie z tej epoki - nie rozumiem tego tym bardziej, że pojawiło się nowe Sandero i Logan
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez MakDrajwer » niedziela, 30 wrz 2012, 20:46

Tommy_ napisał(a):Ja mam forda bez dachu, który swoją wartością nie przebija nawet kompletu opon do takiej mazdy i powiem Ci szczerze, że nawet taki staruszek potrafi dać w cholerę radochy

Chyba liczysz forda bez fejg :)
"kobiety jak te kwiaty , kto żonaty ten wie,
powąchać - TAK , dotykać - NIE,
minęła pora godowa teraz tylko boli głowa ..."
Avatar użytkownika
MakDrajwer
użytkownik
 
Posty: 896
Na forum od: 22 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 23 mar 2013, 11:00

co sądzicie o tym ?? nowy fiat 127. galeria
jest tak niepodobny do 99% teraz produkowanych aut i tak przesadnie stylizowany na starą wersję że aż ..... mi się podoba :)
nie jest to auto rodzinne to fakt, jako drugie auto w rodzi też odpada, sportowe? może będzie ale wątpię, cena będzie pewnie nieadekwatnie wysoka do produktu ( jak np. 500-tka) a i tak mi się widzi to autko :)
Obrazek
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez Pyramide » sobota, 23 mar 2013, 17:00

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez GP » sobota, 23 mar 2013, 17:10

Pyramide napisał(a):"trochę" za drogi ale to firma
http://www.youtube.com/watch?v=lcjJKj02 ... e=youtu.be

Piękny!
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez Del_Rey » sobota, 23 mar 2013, 17:40

Oj GP. GP. Ty sie nie nauczysz ;) To są auta, na które zwykły pieszy nie zwróci uwagi. Ot, kolejny merc, czy bmka, moze nowe lampy, inny grill, to wszystko. Nudne :)
A zwróci uwage np.na Dodge Challengera z początku lat 70tych. Wierz mi, ze ten gość, co mi dał sie tym okropnie prowadzącym sie samochodem przejechac, zmienił moje podejscie do motoryzacji :) 7 litrów pojemności, 3-biegowy automat, wrażenie ciągłego wypadania z zakrętów i ten dzwięk. I nic spalanie 26-35 albo i wiecej litrów. Laski majtki przez głowę ściągają :)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez MakDrajwer » sobota, 23 mar 2013, 17:44

Cóż, pokolenie iPhonów, gadżetów i nowinek nie doceni juz prawdziwej motoryzacji którą tworzył inżynier a nie informatyk i księgowy :cry:
"kobiety jak te kwiaty , kto żonaty ten wie,
powąchać - TAK , dotykać - NIE,
minęła pora godowa teraz tylko boli głowa ..."
Avatar użytkownika
MakDrajwer
użytkownik
 
Posty: 896
Na forum od: 22 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez GP » sobota, 23 mar 2013, 19:03

Del_Rey napisał(a):Oj GP. GP. Ty sie nie nauczysz ;) To są auta, na które zwykły pieszy nie zwróci uwagi. Ot, kolejny merc, czy bmka, moze nowe lampy, inny grill, to wszystko. Nudne :)
A zwróci uwage np.na Dodge Challengera z początku lat 70tych. Wierz mi, ze ten gość, co mi dał sie tym okropnie prowadzącym sie samochodem przejechac, zmienił moje podejscie do motoryzacji :) 7 litrów pojemności, 3-biegowy automat, wrażenie ciągłego wypadania z zakrętów i ten dzwięk. I nic spalanie 26-35 albo i wiecej litrów. Laski majtki przez głowę ściągają :)

Wiesz, w pewnym wieku i...stanie cywilnym nie wypada, by przede mną, czy moim wozem laski ściągały majtki przez głowę :P

Oczywiście doceniam klasyczną motoryzację, choć akurat ta amerykańska mi zupełnie nie leży, jednak podobają mi się też nowe samochody. Chyba nic w tym złego? :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez Del_Rey » sobota, 23 mar 2013, 19:32

GP napisał(a):
Del_Rey napisał(a):Oj GP. GP. Ty sie nie nauczysz ;) To są auta, na które zwykły pieszy nie zwróci uwagi. Ot, kolejny merc, czy bmka, moze nowe lampy, inny grill, to wszystko. Nudne :)
A zwróci uwage np.na Dodge Challengera z początku lat 70tych. Wierz mi, ze ten gość, co mi dał sie tym okropnie prowadzącym sie samochodem przejechac, zmienił moje podejscie do motoryzacji :) 7 litrów pojemności, 3-biegowy automat, wrażenie ciągłego wypadania z zakrętów i ten dzwięk. I nic spalanie 26-35 albo i wiecej litrów. Laski majtki przez głowę ściągają :)

Wiesz, w pewnym wieku i...stanie cywilnym nie wypada, by przede mną, czy moim wozem laski ściągały majtki przez głowę :P

Oczywiście doceniam klasyczną motoryzację, choć akurat ta amerykańska mi zupełnie nie leży, jednak podobają mi się też nowe samochody. Chyba nic w tym złego? :)

To kup sobie peżota, albo renałulta :) Podobno też są piekne :P
Ja nienawidze w autach elektryki i elektroniki , katalizatorów i ekologów. Tfu, na psa urok. Oni zepsuli motoryzacje.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re:

Postprzez Kryspin » sobota, 23 mar 2013, 20:08

sweeper napisał(a):Jaranie się samochodami Hyundaia przypomina podniecanie się w salonach Daewoo na widok Matiza...
Naet Tomasz Karolak im nie pomoże
A zbanowana reklama tego modelu w TV też wiele mówi...



Hundai - produkuje lepsze samochody niz 70% marek na swiecie. Jakoscia zaczynaja doganiac Toyote lub nawet wyprzedzac.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez sweeper » sobota, 23 mar 2013, 23:12

wyniki niezawodności mówią całkiem co innego (np. ADAC za 2011, TUV 2010-2011)
Hyundai zrobił się ładniejszy, ale na tym koniec zbieżności

GP napisał(a):Wiesz, w pewnym wieku i...stanie cywilnym nie wypada, by przede mną, czy moim wozem laski ściągały majtki przez głowę :P

w Polskich realiach musiałbyś jeździć Golfem III lub BMW E36, pytanie czy chciałbyś aby takie "laski" zdejmowały cokolwiek :D
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości