Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jak samopoczucie ?

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez 10RONNIE10 » wtorek, 8 lis 2011, 23:51

Od nowego roku kolejna podwyżka akcyzy na paliwo ....
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Colin » środa, 9 lis 2011, 07:57

Na gnojówkę a nie na paliwo ;)
Avatar użytkownika
Colin
użytkownik
 
Posty: 31
Na forum od: 6 sty 2010, 19:33
Lokalizacja: B-B

Postprzez GP » środa, 9 lis 2011, 11:36

Samopoczucie? Świetne! :)

A będzie jeszcze lepsze, jak paliwo (KAŻDE!) będzie kosztowało przynajmniej 10zł/litr. Będzie mniej samochodów na drogach, więc będzie większa przyjemność podróżowania ;) Ludzie zaczną myśleć i nie będą po każdą pierdołę jeździć do sklepu samochodem, tylko zrobią sobie spacerek, albo będą robić większe, bardziej przemyślane zakupy jednorazowo.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez joyo1982 » środa, 9 lis 2011, 16:52

Jak fajnie nie mieć samochodu, jeden problem mniej :-D
joyo1982
użytkownik
 
Posty: 531
Na forum od: 14 cze 2011, 21:56
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez woznica67 » środa, 9 lis 2011, 17:43

Dla mnie nie ma problemu,po Bielsku bardzo mało autem jeżdżę,głównie do rodziny za miasto, autobusy są,tylko żeby tak jeszcze kursowały jak w latach 90tych:(. Ta częstotliwość jest porażająca:(
Umiesz liczyć? Licz na Siebie...
Avatar użytkownika
woznica67
użytkownik
 
Posty: 772
Na forum od: 30 cze 2010, 15:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Alinoe » środa, 9 lis 2011, 18:55

joyo1982 napisał(a):Jak fajnie nie mieć samochodu, jeden problem mniej :-D

he he :D :D ja własnie sprzedałem swoje ... :lol: samopoczucie poszybowało
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Ronja » środa, 9 lis 2011, 19:27

"Murarz domy buduje, krawiec szyje ubrania, ale gdzieżby co uszył jakby nie miał mieszkania".... fajnie się was czyta, że nie potrzebujecie samochodu, że generalnie podwyżka cen paliwa was omija, że będzie czyściej, mniej tłoczno. Ale taki piekarz musi co dziennie dowieźć chlebek wam do sklepu, rolnik mleczko i jajeczko, świnka musi jakoś dojechać do stoiska mięsnego itd. itd.... nie dopłacicie do paliwa bezpośrednio to zapłacicie kupując cokolwiek innego. Akcyzy, unijne podatki ekoterrorystyczne, nakazane przez UE biokomponenty, do których muszą dopłacać koncerny paliwowe... wszystko to bije nas po kieszeni. Jak nie bezpośrednio to pośrednio i nie da się przed tym uciec. Fajna ta Unia.... taka komuna, tylko jeszcze nie wypada jej krytykować :/
Ronja
użytkownik
 
Posty: 214
Na forum od: 10 lut 2008, 19:35

Postprzez woznica67 » środa, 9 lis 2011, 19:59

Ronja napisał(a):"Murarz domy buduje, krawiec szyje ubrania, ale gdzieżby co uszył jakby nie miał mieszkania".... fajnie się was czyta, że nie potrzebujecie samochodu, że generalnie podwyżka cen paliwa was omija, że będzie czyściej, mniej tłoczno. Ale taki piekarz musi co dziennie dowieźć chlebek wam do sklepu, rolnik mleczko i jajeczko, świnka musi jakoś dojechać do stoiska mięsnego itd. itd.... nie dopłacicie do paliwa bezpośrednio to zapłacicie kupując cokolwiek innego. Akcyzy, unijne podatki ekoterrorystyczne, nakazane przez UE biokomponenty, do których muszą dopłacać koncerny paliwowe... wszystko to bije nas po kieszeni. Jak nie bezpośrednio to pośrednio i nie da się przed tym uciec. Fajna ta Unia.... taka komuna, tylko jeszcze nie wypada jej krytykować :/

A to akurat sie zgadza :(
Umiesz liczyć? Licz na Siebie...
Avatar użytkownika
woznica67
użytkownik
 
Posty: 772
Na forum od: 30 cze 2010, 15:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez 10RONNIE10 » środa, 9 lis 2011, 20:17

Ronja napisał(a):"Murarz domy buduje, krawiec szyje ubrania, ale gdzieżby co uszył jakby nie miał mieszkania".... fajnie się was czyta, że nie potrzebujecie samochodu, że generalnie podwyżka cen paliwa was omija, że będzie czyściej, mniej tłoczno. Ale taki piekarz musi co dziennie dowieźć chlebek wam do sklepu, rolnik mleczko i jajeczko, świnka musi jakoś dojechać do stoiska mięsnego itd. itd.... nie dopłacicie do paliwa bezpośrednio to zapłacicie kupując cokolwiek innego. Akcyzy, unijne podatki ekoterrorystyczne, nakazane przez UE biokomponenty, do których muszą dopłacać koncerny paliwowe... wszystko to bije nas po kieszeni. Jak nie bezpośrednio to pośrednio i nie da się przed tym uciec. Fajna ta Unia.... taka komuna, tylko jeszcze nie wypada jej krytykować :/

No włąsnie to jedno ale tez po drugie dlaczego tak sie naród daje okradać... przeciez to jawna kradzież naszych pieniedzy ... dochodzimy do cen jak w Niemczech a zarobki 5x niższe ....
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 9 lis 2011, 22:21

10RONNIE10 napisał(a):No włąsnie to jedno ale tez po drugie dlaczego tak sie naród daje okradać... przeciez to jawna kradzież naszych pieniedzy ... dochodzimy do cen jak w Niemczech a zarobki 5x niższe ....

Kredyciarze nie podskoczą bo się boją - stracą pracę i wylądują na bruku. Nie będzie rozróby w kraju bo ludzie się sami udupili. Niewolnicy we własnym kraju i tyle.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Kangaroosek » środa, 9 lis 2011, 23:23

Niestety, trzeba będzie coraz rzadziej autkiem jeździć.
Planuje dokupić zimówki do roweru i dawaj :)

Ps. Ronnie, nie mogłeś zarzucić tematem po długim weekendzie, tylko przed Nas męczysz ? :D
Grafika to moja pasja - http://designdk.carbonmade.com/
Kangaroosek
użytkownik
 
Posty: 744
Na forum od: 8 wrz 2011, 08:05

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 10 lis 2011, 03:43

Spoko ... przed weekendem nie będzie większej akcyzy :P

Mnie tylko boli to że kocham samochody i muszę za to płacić kilkukrotnie ....
A mimo to że płacę takie daniny nic prawie nie idzie dla kierowców ...
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Kangaroosek » czwartek, 10 lis 2011, 08:26

10RONNIE10 napisał(a):Spoko ... przed weekendem nie będzie większej akcyzy :P

haha, no to kamień spadł mi z serca :D
Grafika to moja pasja - http://designdk.carbonmade.com/
Kangaroosek
użytkownik
 
Posty: 744
Na forum od: 8 wrz 2011, 08:05

Postprzez GP » czwartek, 10 lis 2011, 12:47

10RONNIE10 napisał(a):Mnie tylko boli to że kocham samochody i muszę za to płacić kilkukrotnie ....

Ja też kocham samochody, ale najbardziej boli mnie nie akcyza na paliwo, a złodziejska akcyza na samochody powyżej pojemności 2 litrów :/
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 10 lis 2011, 14:06

GP napisał(a):
10RONNIE10 napisał(a):Mnie tylko boli to że kocham samochody i muszę za to płacić kilkukrotnie ....

Ja też kocham samochody, ale najbardziej boli mnie nie akcyza na paliwo, a złodziejska akcyza na samochody powyżej pojemności 2 litrów :/

Ale to jeszcze można przecierpieć (nie mówie żę to nie złodziejstwo) bo płacisz raz na rok a nie co 2 dni na stacji ....
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Następna strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości