Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Co Was denerwuje u siebie jako kierowców?

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez ganela » środa, 30 lis 2011, 19:21

Zbożowy radio nie pomaga jak jedziesz w nocy trasę 600km tym bardziej, że w większości puszczają kawałki "do poduszki".
Błogosławieni szurnięci, albowiem już tu, na ziemi są w raju.
Avatar użytkownika
ganela
użytkownik
 
Posty: 458
Na forum od: 26 cze 2007, 16:23

Postprzez 10RONNIE10 » środa, 30 lis 2011, 19:43

Szyby w dół ( o ile jest zimno ) albo music na full :P zawsze pomaga :P
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Alinoe » czwartek, 1 gru 2011, 10:15

10RONNIE10 napisał(a):
ganela napisał(a):Przy ciągłej jezdzie 85 km na godzinę, prze ok 9 godzin9 z małymi przerwami) kierowca ratuje sie przed monotonia jazdy wyprzedzając jakies inne autko...Ja się im nie dziwie..jak jechałam A2 w nocy sama wyprzedzałam dla przerwania monotonii jazdy :D

Nie to nie to.
Chodzi o ciągły rytm.
Jak będzie musiał zwolnic to potem jednak spowrotem to napędzić wiąże się z redukcją itd. a jak wiemy to nie jest osobówka która waży 1,5 tony.

Co do monotonii myślę ze sa do tego przyzwyczajeni.
Jak ktoś z was kiedyś wsiadzie w coś duzego i zobaczy to z tej perspektywy to to wcale nie jest tak wolno i wcale nie jest to takie jak wyglada zza szyb osobowki.

oj tam oj tam wiem jak to jest z poziomu ciągnika, nie mów mi że zwolnienie z 91 do 85 wymaga redukcji biegu... pozatym większość ma takie cuś jak tempomat ...

jest wolno jak diabli i nudno jak diabli ale taka praca, a dopuszcalna prędkość dla pojazdów powyżej 3,5 t na polskich drogach to 80 km/h jakbyśmy nie pamiętali ;)

PS. wczoraj przez "nibyrondo" pod Tesco jadąc od strony miasta przeleciał na czewonym 40-to tonowy ciągnik, było juz dawno czerwone bo wszyscy ruszali jak się pojawił przed nosem i niech nikt mi nie mówi że zrobił to ze względów na bezpieczeństwo
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez kristoff » czwartek, 1 gru 2011, 10:35

Oni więcej jak 90 nie mogą jeździć ze względu że mają założone kagańce a nie z powodów bezpieczeństwa, chyba że sie z górki napędzi.... Pamiętajcie Że gość jak jedzie pod górkę więcej jak 90 możecie smialo zadzwonić na policje, napewno straci wszystkie licencje
kristoff
użytkownik
 
Posty: 182
Na forum od: 2 lip 2009, 15:01

Postprzez Alinoe » piątek, 2 gru 2011, 08:21

kristoff napisał(a):Oni więcej jak 90 nie mogą jeździć ze względu że mają założone kagańce a nie z powodów bezpieczeństwa, chyba że sie z górki napędzi.... Pamiętajcie Że gość jak jedzie pod górkę więcej jak 90 możecie smialo zadzwonić na policje, napewno straci wszystkie licencje

nie straci ...
pozatym ruskie i ukraińce często nie mają ograniczników i cisną w okolicach setki - Podkarpackie jest ich mekką :)
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez thermalfake » piątek, 2 gru 2011, 09:23

Tytuł wątku "Co Was denerwuje u siebie jako kierowców?" a jak zwykle wylewanie smutów i żali na innych.
thermalfake
użytkownik
 
Posty: 577
Na forum od: 23 mar 2009, 21:36
Lokalizacja: B-B

Postprzez Yuby » wtorek, 13 gru 2011, 17:26

wracamy do tematu.

mnie wkurza to że zawsze siedzę wszystkim na dupie. Za to jak mi ktoś siedzi to daję po heblach, bo i tak będzie jego wina :D
Yuby
użytkownik
 
Posty: 89
Na forum od: 23 wrz 2011, 13:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 17 gru 2011, 20:34

Yuby napisał(a):mnie wkurza to że zawsze siedzę wszystkim na dupie. Za to jak mi ktoś siedzi to daję po heblach, bo i tak będzie jego wina :D

Niech zgadnę: masz Golfa? :D
Wnioskuję tak po sposobie myślenia.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez zbożowy » niedziela, 18 gru 2011, 13:21

Yuby napisał(a):wracamy do tematu.

mnie wkurza to że zawsze siedzę wszystkim na dupie. Za to jak mi ktoś siedzi to daję po heblach, bo i tak będzie jego wina :D

Nie będzie, to znaczy może być jeśli uwierzy ci ktoś w bajeczkę że ci pies wyskoczył na drogę ale generalnie to świadome spowodowanie wypadku, to już jest poważna sprawa. Zrób sobie włącznik do świateł stopu, reakcja ta sama ale siebie nie narażasz przynajmniej.
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez sweeper » niedziela, 18 gru 2011, 21:24

Yuby napisał(a):wracamy do tematu.

mnie wkurza to że zawsze siedzę wszystkim na dupie. Za to jak mi ktoś siedzi to daję po heblach, bo i tak będzie jego wina :D

gorsza sprawa jak ten za Tobą będzie miał rejestrator trasy
i będzie widać, że zrobiłeś to celowo :D
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez staszeks » niedziela, 18 gru 2011, 22:19

To i tak będzie wina podzielona
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Alinoe » wtorek, 20 gru 2011, 13:49

sweeper napisał(a):
Yuby napisał(a):wracamy do tematu.

mnie wkurza to że zawsze siedzę wszystkim na dupie. Za to jak mi ktoś siedzi to daję po heblach, bo i tak będzie jego wina :D

gorsza sprawa jak ten za Tobą będzie miał rejestrator trasy
i będzie widać, że zrobiłeś to celowo :D

da się sprawdzić czy światła stopu świeciły się w momencie ich rozbicia :D
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zbożowy » wtorek, 20 gru 2011, 16:56

Alinoe napisał(a):da się sprawdzić czy światła stopu świeciły się w momencie ich rozbicia :D

Ale hamować można, kwestia jest udowodnienia czy ktoś się zatrzymał bez powodu czy nie.
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Poprzednia strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości