Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Co Was denerwuje u siebie jako kierowców?

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez yawal » czwartek, 17 lis 2011, 08:31

10RONNIE10 napisał(a):
yawal napisał(a):Co to ma być? Casting do "Uwaga pirat"?
Zgłaszam w takim razie mojego ślubnego: notoryczne zawracanie na światłach pod kościołem na Karpackim. Na ręcznym.

Kup mu coś tylnonapędowego :P Będzie lepiej wyglądało i będzie przyjemniejsze :P

Malucha? ;)
yawal
użytkownik
 
Posty: 410
Na forum od: 23 wrz 2010, 11:23
Lokalizacja: BB of kors

Postprzez staszeks » czwartek, 17 lis 2011, 09:36

Jak komuś za bardzo się spieszy i zaczyna jechać "na mojej d..." to zdejmuję
nogę z gazu i jadę z połową dopuszczalnej szybkości.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Kangaroosek » czwartek, 17 lis 2011, 10:00

staszeks napisał(a):Jak komuś za bardzo się spieszy i zaczyna jechać "na mojej d..." to zdejmuję
nogę z gazu i jadę z połową dopuszczalnej szybkości.

Też to lubię :D
Grafika to moja pasja - http://designdk.carbonmade.com/
Kangaroosek
użytkownik
 
Posty: 744
Na forum od: 8 wrz 2011, 08:05

Postprzez zbożowy » czwartek, 17 lis 2011, 10:02

Kangaroosek napisał(a):
staszeks napisał(a):Jak komuś za bardzo się spieszy i zaczyna jechać "na mojej d..." to zdejmuję
nogę z gazu i jadę z połową dopuszczalnej szybkości.

Też to lubię :D

A ja wciskam lekko hamulec i dociskam mocniej gaz by mi się stopy zapaliły, chyba zresztą dorobię sobie przełączniczek do zapalania stopów.
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez GP » czwartek, 17 lis 2011, 10:25

zbożowy napisał(a):
Kangaroosek napisał(a):
staszeks napisał(a):Jak komuś za bardzo się spieszy i zaczyna jechać "na mojej d..." to zdejmuję
nogę z gazu i jadę z połową dopuszczalnej szybkości.

Też to lubię :D

A ja wciskam lekko hamulec i dociskam mocniej gaz by mi się stopy zapaliły, chyba zresztą dorobię sobie przełączniczek do zapalania stopów.

Niektórzy chyba mają taki przełączniczek, ale do świateł wstecznych ;) Coraz częściej takich gigantów widzę (jadących do przodu) :lol:
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 17 lis 2011, 10:54

Kangaroosek napisał(a):
staszeks napisał(a):Jak komuś za bardzo się spieszy i zaczyna jechać "na mojej d..." to zdejmuję
nogę z gazu i jadę z połową dopuszczalnej szybkości.

Też to lubię :D

Ja też :D
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez kristoff » czwartek, 17 lis 2011, 10:57

a Mi się wydaje że jak Ktoś jedzie lewym pasem i zamula a prawą stronę ma wolną to Powinni wprowadzić przepis który zezwala na wjechaniu takiemu komuś do tyłka:D

Lewy Jest do wyprzedzania! sam tak zarobiłem kilka stów-euro w Holandii...Też jechałem Sobie spokojjnie lewym :D
kristoff
użytkownik
 
Posty: 182
Na forum od: 2 lip 2009, 15:01

Postprzez Alinoe » czwartek, 17 lis 2011, 12:25

a mnie zalewa krew jak widzę tory które z racji gabarytów czują się nieruszlane na drodze, zmiana pasa, zajechanie drogi i "wyści szczurów" czyli wyprzedzanie na autostradzie przy róznicach prędkości 1-5kmh

masakraaaaa
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 17 lis 2011, 21:55

Akurat to wyprzedzanie jest zrozumiałe mimo że wkurzające .... Jeden ma ogranicznik prędkości do 85 inny do 89 a jeszcze inny do 91, i jak musial by zwalniac to rytm sie mu psuje a tak leci z gazem w podłodze, Oni sa w pracy Alinoe i na pewno nie robią ci tego specjalnie wiec akurat tutaj troche zrozumienia.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez ganela » czwartek, 17 lis 2011, 22:00

Przy ciągłej jezdzie 85 km na godzinę, prze ok 9 godzin9 z małymi przerwami) kierowca ratuje sie przed monotonia jazdy wyprzedzając jakies inne autko...Ja się im nie dziwie..jak jechałam A2 w nocy sama wyprzedzałam dla przerwania monotonii jazdy :D
Błogosławieni szurnięci, albowiem już tu, na ziemi są w raju.
Avatar użytkownika
ganela
użytkownik
 
Posty: 458
Na forum od: 26 cze 2007, 16:23

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 17 lis 2011, 22:36

ganela napisał(a):Przy ciągłej jezdzie 85 km na godzinę, prze ok 9 godzin9 z małymi przerwami) kierowca ratuje sie przed monotonia jazdy wyprzedzając jakies inne autko...Ja się im nie dziwie..jak jechałam A2 w nocy sama wyprzedzałam dla przerwania monotonii jazdy :D

Nie to nie to.
Chodzi o ciągły rytm.
Jak będzie musiał zwolnic to potem jednak spowrotem to napędzić wiąże się z redukcją itd. a jak wiemy to nie jest osobówka która waży 1,5 tony.

Co do monotonii myślę ze sa do tego przyzwyczajeni.
Jak ktoś z was kiedyś wsiadzie w coś duzego i zobaczy to z tej perspektywy to to wcale nie jest tak wolno i wcale nie jest to takie jak wyglada zza szyb osobowki.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez lag » czwartek, 17 lis 2011, 23:35

Za wolno latam bokiem, ale jak będzie nowy driftowóz to z większą mocą i nieco lepszą przyczepnością, więc prędkość też się zwiększy.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez zbożowy » piątek, 18 lis 2011, 01:20

ganela napisał(a):Przy ciągłej jezdzie 85 km na godzinę, prze ok 9 godzin9 z małymi przerwami) kierowca ratuje sie przed monotonia jazdy wyprzedzając jakies inne autko...Ja się im nie dziwie..jak jechałam A2 w nocy sama wyprzedzałam dla przerwania monotonii jazdy :D

Radio se kup zamiast szaleć dla rozrywki.
Ostatnio edytowano piątek, 18 lis 2011, 01:21 przez zbożowy, łącznie edytowano 1 raz
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez goralski_tom » środa, 30 lis 2011, 19:07

Mam nadzieje że nowy komendant Straży Miejskiej zajmie się sprawdzaniem swoich podwładnych . Mam na myśli że "Strażnicy" zajmą się tym do czego zostali powołani . Pilnowania pożądku w mieście i na posesjach . Niestety na dzień dzisejszy ich podstawowym zajęciem jest zakładanie blokad na koła . Nieinteresuje ich bałagan , nierozumieją i niesłuchają mieszkańców TYLKO BLOKADY . Niestety na dzień dzisiejszy nie dorastają Policji do pięt .
goralski_tom
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 30 lis 2011, 19:02

Postprzez Del_Rey » środa, 30 lis 2011, 19:20

A ja, kurcze dziś wylaczyłem myslenie.A raczej myslalem mocno o czym innym, a nie o drodze. Jak zawsze jadąc z Krakowa do B-B walę przez Czaniec, skręcając w lewo za Andrychowem.Jest tam przejazd kolejowy.Zawsze sie tam zatrzymuje, rozgladam i gaz :) Choć nigdy tam zadnego pociągu nie widziałem. Dzis to samo.Tyko,że niewiele braklo, aby moj mozg wogole nie zarejestrował składu naprawczego na torach,bo nigdy tam nic nie jechało :|. ruszyłem, ale kątem oka zobaczyłem ruch i dałem po stopie. mozliwe,ze nawet by mi sie udało przeskoczyć,ale... lepiej sie zatrzymać. Cisnienie podskoczylo,bo bym sobie narobił :|
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości