Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Elektromechanik

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez Del_Rey » czwartek, 8 gru 2011, 09:14

Szukam takowego, szybkiego, dobrego taniego :)
Do przejrzenia Punto I 1.2 16V.
Obiawy. Idzie na dwóch cylindrach. Czasem, jest wszystko OK. Cewki raczej OK, bo kumpel załozyl nowe i podobno to samo bylo,ale w 100% nie jestem go pewny.
Nie ma reguły na których jest iskra, na których nie ma.

Przy okazji, do pospawania wydech lub wymiana jakiś tam czesci niezdatnych do spawania :) Najprawdopodobniej jest dziura przed katalizatorem (mozna go wyciąć).
Od wibracji na tych dwóch cyl. chyba wytrzepalo wszechobecną rdzę :)

I zeby nie było. Autem jezdzi zawodnik 70letni, co przez 50 tys nie wymienił oleju tylko dolewal jakiś najtanszy mineral. Z autem nic nie robil, bo przeciez jezdzi itd. W tym silniku to raczej bezmyslność ;)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez woznica67 » piątek, 9 gru 2011, 11:20

Del_Rey napisał(a):Szukam takowego, szybkiego, dobrego taniego :)
Do przejrzenia Punto I 1.2 16V.
Obiawy. Idzie na dwóch cylindrach. Czasem, jest wszystko OK. Cewki raczej OK, bo kumpel załozyl nowe i podobno to samo bylo,ale w 100% nie jestem go pewny.
Nie ma reguły na których jest iskra, na których nie ma.

Przy okazji, do pospawania wydech lub wymiana jakiś tam czesci niezdatnych do spawania :) Najprawdopodobniej jest dziura przed katalizatorem (mozna go wyciąć).
Od wibracji na tych dwóch cyl. chyba wytrzepalo wszechobecną rdzę :)

I zeby nie było. Autem jezdzi zawodnik 70letni, co przez 50 tys nie wymienił oleju tylko dolewal jakiś najtanszy mineral. Z autem nic nie robil, bo przeciez jezdzi itd. W tym silniku to raczej bezmyslność ;)

Proponuje sprawdzic przewody wysokiego napięcia i świece,najlepiej założyć od kogoś komu działa. Nie raz takie Pierdoły płataja figle,nawet jak są nowe. Pozdrawiam.
Umiesz liczyć? Licz na Siebie...
Avatar użytkownika
woznica67
użytkownik
 
Posty: 772
Na forum od: 30 cze 2010, 15:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez klippe » poniedziałek, 2 sty 2012, 14:01

Del_Rey napisał(a):Szukam takowego, szybkiego, dobrego taniego :)
Do przejrzenia Punto I 1.2 16V.
(...)
Przy okazji, do pospawania wydech lub wymiana jakiś tam czesci niezdatnych do spawania :) Najprawdopodobniej jest dziura przed katalizatorem (mozna go wyciąć).
Od wibracji na tych dwóch cyl. chyba wytrzepalo wszechobecną rdzę :)
(...)

Kilku elektromechaników i mechaników już w życiu przerobiłem i jako elektromechanika mogę polecić Piotra Procnera z ul. Bobrowskiego 43(boczna Ks. Brzóski), tel. 605-852-613. Obecnie tylko do niego jeżdżę z elektrycznymi rzeczami - fajny gość, myślący i zna się na rzeczy. Mechanikę i wydechy też u niego w warsztacie się zrobi, chociaż nie miałem jeszcze okazji korzystać.

Ewentualnie można jeszcze spróbować p. Duraja na Żywieckiej, kiedyś korzystałem i byłem zadowolony, chociaż trochę drogo liczył.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 2 sty 2012, 20:09 przez klippe, łącznie edytowano 1 raz
klippe
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 2 sty 2012, 13:29


Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości